دفتر تجارت الكترونيك ولقان

تجارت الكترونيك ولقان حسيني طراحي وب سايت برنامه نويسي وبسايت پرتال سيستمهاي مديريت محتوا بهينه سازي سايت موتورهاي جستجو افزايش بازديد نرم افزارهاي خاص اتوماسيون تبليغات چند رسانه اي مولتي مديا روشهاي تبليغاتي اينترنت پشتيباني آموزش بازاريابي

طراحي سايت بهينه سازي (سئو) طراحي گرافيك CD/DVD تبليغاتي تبليغات اينترنتي تبليغات هدفمند

دفتر تبليغات و تجارت الكترونيك ولقان

تجارت الكترونيك فرايند خريد، فروش يا تبادل محصولات، خدمات و اطلاعات از طريق شبكه‌هاي كامپيوتري و اينترنت است. تجارت الكترونيكي را مي‌توان انجام هرگونه امور تجاري به صورت آنلاين و از طريق اينترنت بيان كرد. اين تكنيك در سال‌هاي اخير رشد بسياري داشته است و پيش‌بيني مي‌شود بيش از اين نيز رشد كند. تجارت الكترونيكي به هرگونه معامله‌اي گفته مي‌شود كه در آن خريد و فروش كالا و يا خدمات از طريق اينترنت صورت پذيرد و به واردات و يا صادرات كالا و يا خدمات منتهي مي‌شود. (اطلاعات بيشتر در خصوص تجارت الكترونيك از ويكي پديا).

تجارت الكترونيكي معمولاً كاربرد وسيع‌تري دارد، يعني نه تنها شامل خريد و فروش از طريق اينترنت است بلكه ساير جنبه‌هاي فعاليت تجاري، مانند خريداري، صورت برداري از كالاها، مديريت توليد، تهيه و توزيع و جابه‌جايي كالاها و همچنين خدمات پس از فروش را در بر مي‌گيرد.

ولقان حسيني

ولقان حسينيفعاليت‌هاي تجاري ولقان حسيني از سال ۲۰۰۱ ميلادي با همكاري براي سايت Leo Archive در آلمان آغاز شد، بعد از گذشت حدود ۶ ماه و ارائه بيش از دو هزار كار گرافيكي مديريت سايت امريكايي Alien Entity با درخواست همكاري وي موافقت كرده و به صورت رسمي وارد بازار تجارت آنلاين شد. پس از سه سال در حالي كه بيش از ۲۵۰۰ نمونه كار داشت با تشديد تحريم‌هاي اقتصادي و مشكلات ناشي از آن كه همكاري با شركت‌هاي خارجي و به خصوص امريكايي را ناممكن مي‌كرد سرانجام با تاسيس دفتر تجارت الكترونيك در سال ۱۳۸۵ به بازار ايران روي آورد. در اين مدت پروژه‌هاي كوچك و بزرگ بسياري توسط اين دفتر انجام شده است.

سوابق اجرايي

 • مشاور و مجري تجارت الكترونيك شركت‌هاي بين المللي.
 • مشاور و مجري تبليغات شركت‌ها و كارخانه‌هاي داخلي.
 • مجري تجارت الكترونيك سازمان‌ها، احزاب و گروه ها.
 • مشاور تجارت الكترونيك هتل‌هاي ايراني و بين المللي.
 • مشاور انفورماتيك تعدادي از نشريات فارسي زبان.
 • مشاور و مدير برنامه‌هاي تبليغاتي مجموعه‌ها و اشخاص.

سوابق تحصيلي

 • كارشناس ارشد و متخصص تبليغات و تجارت الكترونيك.
 • كارشناس اينترنت و تكنولوژي از دانشگاه نوادا (UNLV).
 • كارشناس نرم افزار كامپيوتر از موسسه بين المللي (IIET).
 • گواهي ايزو از انستيتو كيفيت خدمات هند (IQCS).
 • گواهي ايزو در كيفيت خدمات از بريتانيا (BCI).
 • عضو انجمن طراحان وب.

ساير اعضاي تيم

ن. جعفري (فروش)

ن. جعفري (فروش)

ش. آذين (پشتيباني)

ش. آذين (پشتيباني)

ج. اكسير (گرافيست)

ج. اكسير (گرافيست)

ا. عدلي (تبليغات اينترنتي)

ا. عدلي (تبليغات)

اسامي كارفرمايان

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

صداقت

تعرفه‌ها و نمونه‌ها به صورت شفاف و آنلاين از طريق سايت در اختيار مشتريان قرار گرفته است.

كيفيت عالي

از سال ۲۰۰۰ در بازارهاي داخلي و خارجي فعاليت داريم و با اين پشتوانه كيفيت را تضمين مي‌كنيم.

قيمت مناسب

به واسطه كاهش هزينه‌هاي اداري و مديريتي قادريم محصولات و خدمات خود را با قيمتي مناسب ارائه كنيم.

طراحي وب سايت

وب‌گاه، تارگاه، تارنما، سايت يا وب‌سايت، مجموعه‌اي از صفحات وب است كه داراي يك دامنه‌ اينترنتي يا زير دامنه اينترنتي مشتركند و روي شبكه اينترنت قرار مي‌گيرد. (اطلاعات بيشتر در خصوص طراحي وب سايت از ويكي پديا)

طراحي و برنامه نويسي وب سايتوب سايت‌ها مزاياي فراواني را براي مديران و صاحبان خود به همراه دارند كه از مهم‌ترين آن‌ها مي‌توان به تأثير سايت در اطلاع رساني، بازاريابي، ايجاد قابليت‌هاي جديد تبليغاتي، در دسترس بودن، فعاليت در خارج از مرزهاي جغرافيايي و درآمد زايي اشاره كرد. انتخاب وب سايت مناسب علاوه بر افزايش درصد موفقيت در رسيدن به هدفي كه به آن منظور ايجاد شده سبب كاهش هزينه‌هاي مالي و زماني مديريتي و نگهداري خواهد شد از اين‌سو انتخاب مناسب‌ترين گزينه بسيار حائز اهميت خواهد بود. براي مشاوره و راهنمايي رايگان با ما تماس بگيريد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

طراحي پرتال

هاست رايگان يكساله
دامنه رايگان يكساله
خدمات پشتيباني
بهينه سازي (مبتدي)
ثبت و گردآوري محتوا
۸۰۰٫۰۰۰ تومان

طراحي سايت پويا

هاست رايگان يكساله
دامنه رايگان يكساله
خدمات پشتيباني
بهينه سازي (مبتدي)
ثبت و گردآوري محتوا
۴۲۰٫۰۰۰ تومان

طراحي سايت ثابت

هاست رايگان يكساله
دامنه رايگان يكساله
خدمات پشتيباني
بهينه سازي (مبتدي)
ثبت و گردآوري محتوا
۲۸۰٫۰۰۰ تومان

بهينه سازي سايت در موتورهاي جستجو (سئو)

سايتي كه رتبه خوبي نداشته باشد بودن و نبودنش تفاوتي ندارد.

به مجموعه فعاليت‌هاي تخصصي كه بر روي وب سايت صورت مي‌گيرد تا وب سايت در نتايج جستجو در رتبه‌هاي بالاتري قرار گيرد بهينه سازي وب سايت يا به اصطلاح سئو SEO كه مخفف Search Engine Optimization مي‌گويند. بهينه سازي سايت كه يكي از روش‌هاي اصلي بازاريابي اينترنتي محسوب مي‌شود با بهبود وضعيت وب سايت در صفحه نتايج موتورهاي جستجو، سبب افزايش بازديد كننده و نهايتا افزايش فروش و ارائه خدمات خواهد شد. سئو براي وبمسترها يكي از عوامل مهم و حياتي بدست آوردن كاربران جديد از موتورهاي جستجو و به خصوص گوگل است. (اطلاعات بيشتر در خصوص بهينه سازي موتور جستجو از ويكي پديا)

ارتقاء و بهينه سازي سايت سئوموتورهاي جستجو بر اساس اطلاعات متفاوت و الگوريتم‌هاي خاص خود امتيازي را به هر يك از صفحات سايت نسبت به يك كلمه كليدي مي‌دهند زماني كه كاربري خدمات، كالا يا موضوع خاصي را جستجو مي‌كند با مراجعه به بانك اطلاعاتي خود ليستي از سايت‌هاي مرتبط را جمع آوري و بر اساس امتياز آن‌ها را مرتب كرده و به كاربر نمايش مي‌دهد. اكثر كاربران فقط به صفحه اول ليست توجه مي‌كنند معمولاً نتيجه در همان صفحه اول يا دوم است و اين اهميت معرفي و بهينه سازي وب سايت در موتورهاي جستجو را نشان مي‌دهد.

عمده بازديد كنندگان سايت توسط موتورهاي جستجو هدايت مي‌شوند بنابراين نمي‌توان نسبت به آن‌ها بي‌توجه بود. زماني كه يك سايت به اصطلاح آنلاين مي‌شود با گذشت زمان خزنده‌ها يا روبات‌هاي موتورهاي جستجوگر از سايت بازديد كرده و اطلاعات مورد نظر خود را استخراج و در بانك اطلاعاتي خود ثبت مي‌كنند. موتورهاي جستجو بر اساس اطلاعات متفاوت و الگوريتم‌هاي خاص خود امتيازي را به هر يك از صفحات سايت نسبت به يك كلمه كليدي مي‌دهند زماني كه كاربري خدمات، كالا يا موضوع خاصي را جستجو مي‌كند با مراجعه به بانك اطلاعاتي خود ليستي از سايت‌هاي مرتبط را جمع آوري و بر اساس امتياز آن‌ها را مرتب كرده و به كاربر نمايش مي‌دهد. اكثر كاربران فقط به صفحه اول ليست توجه مي‌كنند معمولاً نتيجه در همان صفحه اول يا دوم است و اين اهميت معرفي و بهينه سازي وب سايت در موتورهاي جستجو را نشان مي‌دهد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

سئو حرفه اي

 معرفي به موتورهاي جستجو
 ثبت در دايركتوري‌ها
 بهينه سازي صفحات
 ثبت در وبلاگ‌ها
 ثبت در فروم‌ها (انجمن‌ها)
ثبت در شبكه‌ها اجتماعي
ثبت در نيازمندي‌ها
۴۲۰٫۰۰۰ تومان

سئو متوسط

 معرفي به موتورهاي جستجو
 ثبت در دايركتوري‌ها
 بهينه سازي صفحات
 ثبت در وبلاگ‌ها
 ثبت در فروم‌ها (انجمن‌ها)
ثبت در شبكه‌ها اجتماعي
۳۶۰٫۰۰۰ تومان

سئو مبتدي

 معرفي به موتورهاي جستجو
 ثبت در دايركتوري‌ها
 بهينه سازي صفحات
۲۴۰٫۰۰۰ تومان

طراحي گرافيك و چاپ

گرافيك‏ يا ارتباط تصويري حيطه‌اي از هنرهاي تجسمي است كه داراي كاربردهاي متنوع و گسترده‌اي ست. گرافيك يا به عبارت كامل‌تر طراحي گرافيك (Graphic Design)، به‌كارگيري تكنيك‌هاي مختلف خلق آثار دوبعدي بر روي سطوح مختلف نظير كاغذ، ديوار، بوم، فلز، چوب، پارچه، پلاستيك، نمايشگر رايانه، سنگ و… است كه در جهت رساندن پيامي خاص به بيننده انجام بپذيرد. (اطلاعات بيشتر در خصوص طراحي گرافيك از ويكي پديا)

طراحي گرافيك و چاپگرافيك يك اثر هنري ست كه مي‌خواهد پيامي را از طريق بصري در كوتاه‌ترين زمان ممكن به مخاطب برساند.

چاپ يكي از مهم‌ترين و متداول‌ترين ابزارهاي تبليغات به شمار مي‌رود. چاپ مشخصات هر بخش بر روي محصول، جعبه‌اي كه براي بسته بندي استفاده مي‌شود، بروشور همراه كالا، كاتالوگ، پوستر، كارت پستال، آگهي در رسانه‌هاي چاپي و ده‌ها كاربرد ديگر چاپ باعث مي‌شود كه مشاوران تبليغات و نيز توليدكنندگان و ارائه دهندگان خدمات، از چند و چون آن آگاهي داشته باشند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

خدمات طراحي گرافيك و چاپ

آرم و لوگوي تجاري ۶۰٫۰۰۰ تومان
طراحي اوراق اداري (كامل) ۱۵۰٫۰۰۰ تومان
طراحي تبليغات محيطي ۳۰٫۰۰۰ تومان
طراحي تبليغات فروشگاهي ۴۰٫۰۰۰ تومان
طراحي كاتالوگ (هر صفحه) ۴۰٫۰۰۰ تومان
طراحي بسته بندي ۶۰٫۰۰۰ تومان
طراحي نشريات ۵۰٫۰۰۰ تومان
طراحي تقويم و سررسيد ۳۰٫۰۰۰ تومان
طراحي كارت ۲۵٫۰۰۰ تومان
انواع چاپ تماس بگيريد

ساخت CD/DVD تبليغاتي و آموزشي (مولتي مديا)

استفاده از رسانه‌هاي مختلف، مانند صدا، عكس، ويدئو، انيميشن، متن و… در كنار يكديگر جهت انتقال بهتر پيام را چندرسانه‌اي گويند. استفاده از CD و DVDهاي تبليغاتي امروزه بسيار مورد توجه مديران قرار گرفته است. نسبت هزينه به اطلاعات مبادله شده در اين روش بسيار كمتر از تبليغات چاپي و سنتي است از طرفي هم نتيجه كار بسيار زيباتر و جذاب‌تر خواهد بود. در روش چند رسانه‌اي تصاوير، فيلم يا انيميشن به كمك متون تبليغاتي مي‌آيند تا تأثير گذاري آن‌ها را چند برابر كنند. (اطلاعات بيشتر در خصوص چندرسانه اي از ويكي پديا)

تبليغات چند رسانه‌اي مولتي مديابراي انتقال اطلاعات تجاري، تبليغاتي، فرهنگي و موارد مشابه از ابزارهاي مختلفي بهره برداري مي‌شود. من‌جمله مي‌توان به بروشورها، تيزرها، مقالات و يا آلبوم‌هاي تصاوير اشاره كرد. با استفاده از برنامه‌هاي مالتي مديا مي‌توان كليه ابزارهاي ياد شده را با امكانات منحصر به فرد IT در هم آميخت و پروسه انتقال اطلاعات را به بهترين وجه انجام داد.  پروژه‌هاي مولتي مديا مي‌تواند در قالب‌هاي مختلفي مانند: سي دي‌هاي آموزشي، سي دي‌هاي تبليغاتي، كارت سي دي‌هاي تجاري، نرم افزارهاي آموزشي، آرشيوهاي الكترونيك، گالري هاي ديجيتال، كتابخانه‌هاي مجازي و … تهيه گردد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انيميشن

560.000 تومان

كليپ

420.000 تومان

مولتي مديا

350.000 تومان

HTML

240.000 تومان

اسلايدشو

150.000 تومان

eBook

30.000 تومان

تبليغات در اينترنت (بازاريابي آنلاين)

تبليغات و بازاريابي اهميت بسياري در افزايش فروش و موفقيت دارند از اين‌سو بسياري از توليد كنندگان كالا و عرضه كنندگان خدمات درصدي از سود خود را براي تبليغات صرف مي‌كنند اما در اين ميان انتخاب روش تبليغاتي مناسب كه با صرف پايين‌ترين هزينه، بهترين نتيجه را بدهد اهميت بسياري دارد. (اطلاعات بيشتر در خصوص تبليغات اينترنتي از ويكي پديا)

تبليغات اينترنتي بازاريابي آنلاينروش‌هاي تبليغاتي در تجارت الكترونيك كه عمدتاً مبتني بر تبليغات اينترنتي است با توجه به استفاده از تكنولوژي‌هاي روز دنيا هزينه بسيار پايين‌تري را متوجه تبليغ دهندگان مي‌كند از طرفي هم با گسترش جامعه مجازي و كاربران اينترنت بازار هدف بسيار بزرگي را شامل مي‌شود كه مي‌تواند موفقيت تبليغات را رقم بزند.

استفاده از تبليغات اينترنتي بدليل ارزان بودن ماندگاري زياد و فراگير بودن آن، همزمان با رشد ابزارهاي اطلاع رساني و روابط عمومي، رو به گسترش است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

خدمات تبليغات در اينترنت

تبليغات در وبلاگ‌ها (۳۸ سرويس دهنده) ۵۰٫۰۰۰ تومان
تبليغات در نيازمندي‌هاي اينترنتي (۲۷۱ نيازمندي) ۲۰۰٫۰۰۰ تومان
تبليغات در شبكه هاي اجتماعي (۵۶۰ شبكه) ۵۰٫۰۰۰ تومان
تبليغات در فروم‌ها (۴۰ انجمن) ۵۰٫۰۰۰ تومان
ارسال فايل تبليغاتي ۵۰٫۰۰۰ تومان
تبليغات كليكي (بنر تبليغاتي) تماس بگيريد
تبليغات در موتورهاي جستجو تماس بگيريد

تبليغات هدفمند (بازاريابي مستقيم)

بازاريابي مستقيم نوعي از بازاريابي است كه مستقيماً با مشتري مشكوك ارتباط برقرار مي‌شود. در اين روش، افرادي كه بازاريابي مي‌شوند مستقيماً از بازار هدف انتخاب مي‌شوند. نقطه مقابل بازاريابي مستقيم، بازاريابي غير مستقيم نام گرفته‌است، در اين نوع از بازاريابي به صورت غير مستقيم سعي در جذب مشتري مي‌شود. مانند تبليغات بيلبوردي كه در فضاهاي عمومي انجام مي‌شود. بازاريابي مستقيم قابل اندازه گيري بوده و قابليت پيگيري دارد، به اين مفهموم كه مي توان درصد موفقيت بازاريابي را مشخص نمود. به عنوان نمونه: با تقسيم افرادي كه بازاريابي شده‌اند به افرادي كه مراجعه كرده‌اند، درصد موفقيت بازاريابي را تعيين كرد. اطلاعات بيشتر در خصوص تبليغات هدفمند از ويكي پديا.

تبليغات هدفمند بازاريابي مستقيماين نوع
برچسب: ،

امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ آذر ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۲۲:۲۶ توسط:ولقان حسيني موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ]


خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر