دفتر تجارت الكترونيك ولقان

تجارت الكترونيك ولقان حسيني طراحي وب سايت برنامه نويسي وبسايت پرتال سيستمهاي مديريت محتوا بهينه سازي سايت موتورهاي جستجو افزايش بازديد نرم افزارهاي خاص اتوماسيون تبليغات چند رسانه اي مولتي مديا روشهاي تبليغاتي اينترنت پشتيباني آموزش بازاريابي

معرفي سايت: پايگاه جامع روانشناسي سليم نيوز

معرفي سايت: پايگاه جامع روانشناسي سليم نيوز

علم روانشناسي و مشاوره روانشناسي از ضروري ترين نيازهاي امروز است چراكه با پيشرفت علم و فناوري، افراد درگير روزمرگي ها شده و دچار استرس، اضطراب و در نهايت افسردگي شده و نياز به يك بازيابي و همراهي و فراگيري مهارتهاي زندگي در دنياي امروز دارند تا بتوانند به امور خود به خوبي رسيدگي كنند. از اينرو برآن شديم تا "پايگاه جامع روانشناسي سليم" كه با رويكرد اطلاع رساني به موقع و دقيق در خصوص روانشناسي و همچنين ارائه مطالب و خدمات ويژه مشاوره اي فعاليت ميكند معرفي كنيم.

پايگاه جامع روانشناسي سليم

پورتال سليم نيوز، اخبار روانشناسي با زير مجموعه هاي كودك و نوجوان، ازدواج و جوانان، خانواده، مهارت هاي زندگي، روانشناسي شخصيت، روانشناسي باليني را منتشر ميكند. از خدمات ديگر اين پايگاه ميتوان به انجام مشاوره روانشناسي تصويري، برگزاري آزمون روانشناسي، نشست خبري، همايش و‌كارگاه هاي روانشناسي و معرفي كلينيك هاي روانشناسي اشاره كرد. سايت روانشناسي سليم، پادكست، كليپ و عكس‌نوشته در فضاي مجازي از جمله اينستاگرام، تلگرام و .... منتشر ميكند.

تازه ها و اخبار روانشناسي در سليم نيوز

از بخشهاي مهم و پربازديد سايت روانشناسي سليم ، بخش اخبار روانشناسي است كه در زمينه هاي مختلف شرايط مطلوبي را براي خبر رساني و مطالب به روز روانشناسي ايجاد كرده است.

پوشش اخبار روانشناسي پايگاه سليم

پوشش و انتشار اخبار مرتبط با روانشناسي كه در قالب تهيه و توليد خبر، رصد اخبار و همچنين مطالب ترجمه شده روانشناسي در اختيار مخاطبان قرار ميگيرد.

 • پوشش خبري نشست ها و همايش هاي روانشناسي.
 • رونمايي از كتاب هاي تخصصي روانشناسي.
 • مصاحبه هاي اختصاصي.
 • مقاله روانشناسي و يادداشت.
 • كارگاه روانشناسي.

برگزاري همايش و كارگاه روانشناسي

برگزاري همايش و كارگاه روانشناسي از مهمترين اموري است كه در حيطه روانشناسي و مشاوره انجام مي شود كه سليم در اين امر توانسته موفقيت چشم گيري داشته باشد.

ثبت نام آنلاين در كارگاه هاي روانشناسي

از ديگر خدمات سايت روانشناسي سليم، امكان ثبت نام آنلاين در همايش و كارگاه هاي روانشناسي است. از جمله ويژگي اين بخش قابليت انتخاب صندلي مورد نظر است.

آزمون روانشناسي تخصصي آنلاين:

پورتال روانشناسي سليم به صورت تخصصي و طبق استانداردهاي جهاني و زير نظر سازمان نظام روانشناسي كار ميكند. بر همين مبنا، آزمون هاي روانشناسي معتبر را به صورت آنلاين برگزار ميكند. اما عمده تفاوت سليم در خصوص برگزاري آزمون روانشناسي نحوه ارائه نتيجه بوده ، طبق قوانين ، كساني كه اين آزمون ها را مي دهند جواب تمامي آزمون ها در كمتر از 72 ساعت آماده شده و به صورت تلفني توسط مشاوران و روانشناسان سازمان نظام روانشناسي به مدت 30 دقيقه براي مخاطبين تحليل و بررسي مي شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۵۵:۵۵ توسط:ولقان حسيني موضوع:

بام سفيد – كاهش مصرف انرژي در ساختمان

بام سفيد – كاهش مصرف انرژي در ساختمان

سطوح بازتاب دهندهٔ نور سطوحي هستند كه خاصيت بازتاب نور خورشيد  و خاصيت تابش گرمايي در آن‌ها زياد است. سطوح بازتاب دهندهٔ نور، يكي از موضوعات مهندسي آب و هواست. شناخته شده‌ترين نوع سطح بازتاب دهندهٔ نور، بام خنك است. اگرچه اين كه گفته مي‌شود كه بام‌هاي خنك معمولاً سفيد هستند اما يك بام سفيد، داراي رنگ‌هاي مختلفي است.

مزاياي بام‌هاي خنك

بام‌هاي خنك در مناطق گرم‌تر هم مزاياي بلند مدت دارند و هم مزاياي آني. از جمله:

 • ذخيرهٔ ۱۵٪ انرژي يك سالهٔ تهويهٔ هوا در ساختمان يك طبقه.
 • كمك در كاهش اثر جزاير گرمايي شهري.
 • كاهش آلودگي هواو انتشار گازهاي گلخانه‌اي و همچنين تأثير چشمگير در تنظيم اثر گرمايي ناشي از انتشار گازها گلخانه‌اي.

بام‌هاي خنك، انرژي مورد نياز براي خنك كردن را در تابستان‌ها كاهش مي‌دهند ولي مي‌توانند انرژي مورد نياز براي گرم كردن را در زمستان افزايش دهند. بنابراين، مقدار صرفه‌جويي در انرژي توسط بام‌هاي خنك، بستگي به شرايط آب و هوايي دارد.

در تمام مناطق شهري، بام‌هاي مسطح در مناطق گرم به رنگ سفيد هستند و در نتيجه ۱۰٪ از بازتاب در جهان كمتر شده و اثر گرمايي ناشي از انتشار ۲۴ گيگاتن گازهاي گلخانه‌اي كاهش مي‌يابد كه معادل با اين است كه ۳۰۰ ميليون اتومبيل را به مدت ۲۰ سال از جاده خارج كنيم. اين مسئله بر اين امر استوار است كه بام سفيد ۹۳ متر مربعي (۱۰۰۰ فوت مربعي) اثر گرماي ناشي از ۱۰ تن كربن‌دي‌اكسيد را در طول عمر ۲۰ سالهٔ خود كاهش مي‌دهد. در يك مطالعهٔ عملي كه در سال ۲۰۰۸ در مورد خنك‌سازي در مقياس وسيع توسط اثر بازتابندگي صورت گرفت محققين به اين نتيجه رسيدند كه استان آلمرا در جنوب اسپانيا در نتيجهٔ ساخت گلخانه‌هاي پوشيده شده با لايهٔ پلي‌اتيلن در مناطق وسيعي كه قبلاً مناطق صحرايي بودند، در طول ۲۰ سال ۱٫۶ درجه نسبت به نواحي اطراف خود خنك تر شد. كشاورزان در فصل تابستان سقف اين گلخانه‌ها را سفيدكاري مي‌كنند تا گياهان خود را خنك نگه دارند.

وقتي نور خورشيد به يك بام سفيد مي‌خورد، بيشتر آن منعكس شده و به فضاي جو زمين مي‌رود؛ ولي وقتي به يك بام سياه برخورد مي‌كند، بيشتر آن جذب مي‌شود و طول موج آن بيشتر شده و به چيزي تبديل مي‌شود كه به آن «گرما» مي‌گوييم و ديگر نمي‌تواند به فضاي جو زمين برگردد زيرا توسط گازهاي گلخانه‌اي جذب مي‌شود. جو زمين در مواجهه با نور خورشيد، شفاف است ولي نسبت به گرما شفاف نيست [يعني گرما را عبور نمي‌دهد] و به اين دليل است كه بام‌هاي سفيد در خنك شدن دماي زمين تأثير مثبت داشته و بام‌هاي سياه در اين مورد تأثير منفي دارند.

در مطالعه‌اي توسط محققين دانشگاه كنكورديا در سال ۲۰۱۲ كه از متغيرهايي استفاده شد كه مشابه آن‌ها در مطالعات دانشگاه استنفورد استفاده شده بود (مثلاً واكنش‌هاي ابر) محققين به اين نتيجه رسيدند كه استفادهٔ جهاني بام‌هاي خنك و سنگفرش در شهرها باعث تأثير مثبت خنك‌سازي جهاني شده و معادل با جلوگيري از توليد ۱۵۰ گيگاتن دي‌اكسيدكربن است كه معادل است با خارج كردن تمام اتومبيل‌هاي جهان از جاده به مدت ۵۰ سال.

وقتي نور خورشيد به يك بام تيره مي‌خورد، ۱۵٪ از آن به سمت آسمان منعكس مي‌شود ولي بيشتر اين انرژي به صورت گرما جذب بام مي‌شود. بام‌هاي خنك به مقدار زيادي بيشتر از بام‌هاي سنتي تيره‌رنگ، نور را منعكس كرده و مقدار كمي از آن را جذب مي‌كنند.

دو ويژگي وجود دارد كه طبق آن‌ها مي‌توان تأثير بام خنك را برآورد كرد:

 1. انعكاس خورشيد كه به سپيدايي نيز معروف است، عبارت است از توانايي انعكاس نور خورشيد. اين مقدار يا به صورت يك عدد اعشاري بيان مي‌شود يا به صورت درصد. مقدار صفر نشان مي‌دهد كه سطح تمام تشعشع خورشيد را جذب مي‌كند و مقدار يك يعني انعكاس كامل.
 2. انتشار گرمايي كه عبارت است از توانايي انتشار گرماي جذب شده. اين مقدار نيز يا به صورت يك عدد اعشاري بين صفر تا يك بيان مي‌شود يا به صورت درصد.

انواع بام‌هاي خنك

بام خنك، يكي از اين سه نوع است: بام‌هايي كه از مواد سرد ساخته شده‌اند، بام‌هايي كه از موادي ساخته شده‌اند كه با بازتاب‌دهنده‌هاي نور خورشيد پوشيده شده‌اند، يا بام‌هاي سبز.

بام‌هاي خنك

بام‌هاي با لايهٔ ترموپلاستيك سفيد، به‌طور ذاتي نور را منعكس مي‌كنند و بيشترين مقدار انعكاس و انتشاري را كه مي‌توان در بام داشت دارا هستند. به عنوان مثال بامي كه از مادهٔ ترموپلاستيك سفيد ساخته شده‌است مي‌تواند ۸۰٪ (يا بيشتر) از نور خورشيد را منعكس كند و حداقل ۷۰٪ از گرمايي را كه بام به خود جذب كرده‌است انتشار دهد. يك بام قيرگوني شده فقط ۶٪ الي ۲۶٪ از نور خورشيد را منعكس مي‌كند.

بيشترين نرخ SRI و خنك‌ترين بام‌ها، بام‌هاي فولاد ضد زنگ هستند كه در حالت بادهاي معمولي، فقط چند درجه از دماي محيط گرم‌ترند. بازهٔ SRI براي آن‌ها از ۱۰۰ تا ۱۱۵ است. برخي از آن‌ها خاصيت آبگريزي نيز دارند و در نتيجه بسيار تميز باقي مي‌مانند و SRI اصلي خود را حتي در محيط آلوده حفظ مي‌كنند.

بام‌هاي پوشيده شده با مواد انعكاسي

يك سقف موجود (يا جديد) مي‌تواند به وسيلهٔ پوشاندن آن با موادي كه نور خورشيد را منعكس مي‌كنند خاصيت انعكاسي پيدا كند. نرخ انعكاس خورشيد و انتشار گرمايي براي بيش از ۵۰۰ ماده انعكاسي را مي‌توان در شوراي نرخ‌گذاري بام‌هاي خنك پيدا كرد.

بام‌هاي سبز

بام‌هاي سبز، لايه‌اي از مادهٔ گرمايي فراهم مي‌كنند كه شارش گرما به داخل ساختمان را كاهش مي‌دهد. انعكاس خورشيدي بام‌هاي سبز، بسته به نوع گياه فرق دارد (معمولاً از ۰٫۳ تا ۰٫۵.  بام‌هاي سبز شايد خاصيت انعكاسي به اندازهٔ بام‌هاي خنك نداشته باشند اما اين نوع بام هم مزياي خاص خود را دارد مثل تبخير آب از طريق برگ‌هاي گياه كه باعث خنك شدن گياه و محيط پيرامون آن شده و باعث كاهش دماي پشت بام به صورت طبيعي مي‌شود.

در ژوئيه ۲۰۱۰، دپارتمان انرژي ايالات متحده (DOE) اقداماتي را مطرح كرد كه طي آن‌ها بام خنك با تجهيزات DOE و در ساختمان‌هاي كل كشور به كار گرفته شود. در اقداماتي جديد، DOE بام خنك را – اگر در طول عمر اين بام خنك از نظر اقتصادي بصرفه باشد – هنگام ساخت يك بام جديد يا هنگام جايگزيني يك بام قديمي، با تجهيزات خود نصب مي‌كند.

DOE در اكتبر ۲۰۱۳ به بام‌هاي خنك، از نظر اين كه در انرژي صرفهٔ اقتصادي دارند يا نه، امتياز ۵۳ داده است (از ۱۰۰ امتياز). دپارتمان انرژي ايالات متحده گفته است: «شرايط آب و هوايي مي‌تواند در عملكرد بام خنك تأثير داشته باشد. بام‌هاي خنك در آب و هوا گرم عملكرد بهتري دارند و در مناطق سردتر ممكن است نياز به مصرف انرژي براي گرم كردن را بيشتر كنند. هرچه بام خنك تأثير كمتري داشته باشد، از عايق بندي بيشتر استفاده مي‌شود. دبير انرژي به تمام دفاتر DOE دستور داد كه بام‌هاي خنك را زماني نصب كنند در كل طول عمر خود صرفهٔ اقتصادي داشته باشد، چه هنگام نصب يك بام جديد، چه هنگام جايگزيني يك بام قديمي با تسهيلات DOE. آژانس‌هاي دولتي ديگر نيز ترغيب شدند تا اقدام مشابهي انجام دهند.

ستارهٔ انرژي

ستارهٔ انرژي، برنامهٔ مشترك آژانس حفاظت از محيط زيست ايالات متحده و دپارتمان انرژي ايالات متحده است براي كاهش انتشار گازهاي گلخانه‌اي و كمك به مشتريان و فروشندگان در صرفه‌جويي اقتصادي به كمك انتخاب كالاهايي كه در مصرف انرژي بصرفه هستند.

براي بام‌هاي با شيب كم، يك كالاي بام وقتي در برنامهٔ محصولات بام از نظر انرژي بررسي شده و برچسب ستارهٔ انرژي مي‌خورد، بر طبق روند تست EPA بايد مقدار انعكاس خورشيدي اوليهٔ ۰٫۶۵ داشته باشد و وقتي بر اثر قرار گرفتن در مجاورت هوا فرسوده شد، [حداقل] اين مقدار ۰٫۵۰ باشد. گارانتي‌هاي محصولات بام‌هاي انعكاسي بايد در تمام موارد مساوي با گارانتي‌هاي مشابهي باشد كه براي محصولات بام‌هاي غيرانعكاسي ارائه مي‌شود، چه خود شركت اين گارانتي‌ها را اضافه كند يا اين كه استاندارهاي صنعتي باعث ايجاد اين گارانتي‌ها شود.

برخلاف محصولات ديگري كه توسط ستارهٔ انرژي درجه‌بندي مي‌شوند، مثل لوازم خانگي، اين درجه‌بندي كل بام را در نظر نمي‌گيرد، بلكه فقط سطح خارجي را در نظر مي‌گيرد. مصرف‌كنندگان (مثلاً مالكان ساختمان) شايد بر اين باور باشند كه برچسب ستارهٔ انرژي به اين معني است كه بام آن‌ها از نظر مصرف انرژي بصرفه است، اما سختگيري‌هايي كه در ستارهٔ انرژي مي‌شود، به اندازهٔ سختگيري‌هاي استاندارهاي لوازم خانگي آن‌ها نيست و شامل اجزاي اضافي بام نمي‌شود (مثل سازهٔ بام، لايه‌هاي درجه‌بندي‌شدهٔ ضدحريق، عايق‌ها، چسبنده‌ها، اتصال‌دهنده‌ها و …). تكذيب‌نامه‌اي روي سايتشان قرار داده شده‌است بدين مضمون: «اگرچه مزاياي ذاتي در استفاده از بام‌هاي خنك متصور است، مصرف‌كنندگان قبل از انتخاب يك محصول مربوط به بام بر طبق تجربيات صرفه‌جويي در انرژي، بايد نتايج پيش‌بيني‌شده را كه در وبسايت محاسبه‌گر صرفه‌جويي بام دپارتمان انرژي به نشاني  http://www.roofcalc.comيافت مي‌شود بررسي كنند. لطفاً در نظر داشته باشيد كه مقدار صرفه‌جويي انرژي كه از طريق بام انعكاسي مي‌توان به آن دست يافت، به عوامل چون طراحي تجهيرات، عايق مورد استفاده، شرايط آب و هوايي، محل ساختمان و بازده پوشش ساختمان نيز بستگي زيادي دارد.

شوراي درجه‌بندي بام خنك

شوراي درجه‌بندي بام خنك (CRRC) يك سيستم درجه‌بندي براي اندازه‌گيري و گزارش انعكاس خورشيدي و انتشار گرمايي محصولات مربوط به بام ايجاد كرده‌است. اين سيستم در يك فهرست آنلاين آمده‌است كه ۸۵۰ محصول بام در آن براي تأمين كنندگان سرويس‌هاي انرژي، گروه‌هاي كاري مرتبط با ضوابط ساخت و ساز ساختمان، معماران، طراحان ضوابط ساختمان، صاحبان املاك، و طراحان اجتماعي در دسترس است. CRRC هر ساله تست‌هاي تصادفي انجام مي‌دهد تا از صحت اطلاعات موجود در فهرست خود اطمينان يابد.

برنامهٔ رتبه‌بندي CRRC اين امكان را براي سازندگان و فروشندگان فراهم مي‌كند كه بر طبق ويژگي‌هاي اندازه‌گيري شده توسط CRRC بتوانند به درستي به محصولات خود برچسب بزنند. اما اين برنامه، حداقل استاندارد مورد نياز را براي تشعشع خورشيدي و انتشار گرمايي تعيين نمي‌كند.

پروژهٔ بام سفيد

پروژهٔ بام سفيد يك پروژهٔ كشوري در امريكا است كه به افراد آموزش مي‌دهد و آن‌ها را قادر مي‌سازد تا بام خود را سفيد كنند. پيشرفت اين پروژه در بيش از ۲۰ ايالت و ۵ كشور صورت گرفته‌است و هزاران نفر در اين پروژه داوطلب شدند و در سفيد كردن بام مراكز ناسودبر و خانه‌هاي متعلق به افراد كم‌درامد كمك مالي كردند.

اثر جزاير گرمايي شهري

جزاير گرمايي شهري در جايي اتفاق مي‌افتد كه تركيب ساختارهاي جاذب گرما – مثل پارك‌ها و سنگفرش جاده‌ها كه آسفالت تيره دارند – و گسترش بام‌هاي سياه اتفاق بيفتد. كم پشت بودن گياهان نيز مزيد بر علت بوده و دماي هوا را ۱ تا ۳ درجهٔ سانتي‌گراد نسبت به حومهٔ شهر گرم‌تر مي‌كند.

برنامه‌هاي ساختمان سبز از به كار بردن بام خنك حمايت مي‌كند تا اثر جزاير گرمايي شهري و كيفيت پايين هواي حاصل از آن (به شكل آلاينده‌هايي كه هوا را به صورت مه‌آلود درمي‌آورند) را كاهش دهند. بام‌هاي با رنگ روشن، از طريق انعكاس نور خورشيد افزايش دما را به حداقل رسانده انرژي مصرفي سرمايشي را كمتر كرده و آلاينده‌هاي مه‌گونه را كاهش مي‌دهند. مطالعه‌اي كه توسط LBNL صورت گرفت نشان مي‌دهد اگر استراتژي‌هايي كه براي كاهش اين اثر در پيش گرفته شده‌است – شام بام‌هاي خنك – در مقياس وسيعي به كار گرفته شوند، كلان‌شهر تورنتوي بزرگ مي‌تواند سالانه بيش از ۱۱ ميليون دلار در هزينه‌هاي انرژي صرفه‌جويي كند.

گردآوري توسط: ولقان حسيني

منابع:

 1. California Energy Commission (2008). Title 24, Part 6, of the California Code of Regulations: California's Energy Efficiency Standards for Residential and Nonresidential Buildings (PDF). Sacramento, CA: California Energy Commission.
 2. مهندسي آب و هوا (climate engineering) يا مهندسي زمين (geoengineering) بررسي وضعيت آب و هوايي زمين است به منظور كاهش گرمايش جهاني (global warming)
 3. بام خنك (cool roof) نوعي بام است كه براي انعكاس بيشتر نور خورشيد و جذب گرماي كمتر نسبت به بام عادي طراحي شده‌است [م].
 4. "Cool Cars". Heat Island Group, Lawrence Berkeley National Laboratory. Retrieved 1 December 2011.
 5. Berkeley Lab
 6. Cool color parkings
 7. Urban, Bryan; Kurt Roth (2011). Guidelines for Selecting Cool Roofs (PDF). US. Department of Energy.
 8. Akbari, Hashem (June 2009). "Global cooling: increasing world-wide urban albedos to offset CO2". Climatic Change. 94 (3): 275–286. doi:10.1007/s10584-008-9515-9. Unknown parameter |coauthors= ignored (|author= suggested) (help)
 9. United States Environmental Protection Agency (2011). Reducing Urban Heat Islands: Compendium of Strategies (PDF).
 10. Levinson, R; Hashem Akbari (2010). "Potential benefits of cool roofs on commercial buildings: conserving energy, saving money, and reducing emission of greenhouse gases and air pollutants". Energy Efficiency (3): 53–109.
 11. دانشنمدان مي‌گويند در گرم شدن هواي اطراف زمين توسط خورشيد، ابتدا خورشيد به زمين تابيده و آن را گرم كرده و سپس زمين، هواي اطراف خود را گرم مي‌كند. در نتيجه، تميز نگه داشتن خاك مي‌تواند در مسئلهٔ مذكور مؤثر باشد [م].
 12. Bretz, Sarah; Hashem Akbari (1997). "Long-term performance of high albedo roof coatings". Energy and Buildings. 25 (2): 159–167. doi:10.1016/S0378-7788(96)01005-5.
 13. Maxwell C Baker (1980). Roofs: Design, Application and Maintenance. Polyscience Publications. ISBN 0-921317-03-4.
  1. هر گيگاتن معادل با يك ميليارد تن است [م].
 14. California Energy Commission (2005). Residential Compliance Manual For California's 2005 Energy Efficiency Standards (PDF). Sacramento, CA: California Energy Commission.
 15. Campra, Pablo; Monica Garcia; Yolanda Canton; Alicia Palacios-Orueta (2008). "Surface temperature cooling trends and negative radiative forcing due to land use change toward greenhouse farming in southeastern Spain". Journal of Geophysical Research. 113. doi:10.1029/2008JD009912.
 16. http://www.energy.ca.gov/commissioners/rosenfeld_docs/2010-10-11_Cool_Roofs_Science_at_Theater_Berkeley.ppt
 17. Concordia University
 18. Akbari, Hashem (2012). "The long-term effect of increasing the albedo of urban areas". Environ. Res. Lett. (7): 159–167. doi:10.1088/17489326/7/2/02400. Unknown parameter |coauthors= ignored (|author= suggested) (help)
 19. Connor, Steve (13 April 2012). "Painting roofs white is as green as taking cars off the roads for 50 years, says study". The Independent. London.
 20. http://www.stanford.edu/group/efmh/jacobson/Articles/Others/HeatIsland+WhiteRfs0911.pdf
 21. http://www.jubbling.com/featured_jubbling/the-roof-your-wife-painted-white-last-summer-should-be-painted-back-to-black
 22. Cool Roofs and Global Cooling
 23. Menon, Surabi; Ronnen Levinson; Marc Fischer; Dev Millstein; Nancy Brown; Francisco Salamanca; Igor Sednev; Art Rosenfeld (2011). "Cool Roofs and Global Cooling" (PDF).
 24. Jacobs School of Engineering
 25. doi:10.1016/j.uclim.2012.09.002
 26. اين يادكرد به طور خودكار درست خواهد شد مي‌توانيد به صف ببريد يا خودتان دستي درست كنيد
 27. sustainability
 28. Global Institute of Sustainability
 29. https://asunews.asu.edu/20140210-urban-heat-tech-effectiveness
 30. http://www.pnas.org/content/early/2014/02/04/1322280111.full.pdf+html
 31. American Society of Heating, Refrigerating and Air-Conditioning Engineers
 32. American Institute of Architects
 33. Illuminating Engineering Society of North America
 34. United States Green Building Council
 35. United States Department of Energy
 36. Net Zero Energy Building
 37. https://www.ashrae.org/standards-research--technology/advanced-energy-design-guides
 38. Practical Ways to Improve Energy Performance
 39. http://www.pnl.gov/publications/abstracts.asp?report=378139
 40. http://www.pnnl.gov/main/publications/external/technical_reports/PNNL-20814.pdf
 41. Copper Development Association
 42. محفظهٔ كابل كه مجموعه‌اي سيم برق در آن قرار دارد [م].
 43. قسمتي از نور خورشيد كه به بام خورده و منعكس شده‌است [م].
 44. يعني علاوه بر اين كه نور خورشيد مستقيماً به تجهيزات بالاي بام برخورد مي‌كند، به‌طور غير مستقيم توسط سطح بام نيز به اين لوازم منعكس شده و گرماي آن‌ها را بيشتر مي‌كند[م].
 45. http://coolroofs.org/documents/Exhibit_6-Travis_Lindsey_Presentation_2011.pdf
 46. https://www1.eere.energy.gov/femp/pdfs/coolroofguide.pdf
 47. Urban, Bryan; Roth, Kurt. "Guidelines For Selecting Cool Roofs" (PDF). U.S. Department of Energy. Retrieved 30 December 2013.
 48. solar reflectance index
 49. Levinson, Ronnen (2009). "Cool Roof Q & A (draft)" (PDF). Retrieved 10 December 2011.
 50. Roof Savings Calculator
 51. Roofing Comparison Calculator (RSC)
 52. Lawrence Berkeley National Laboratory
 53. thermoplastic موادي هستند كه وقتي سرد هستند سفتند اما وقتي به آن‌ها گرما دهيم حالت ارتجاعي پيدا مي‌كنند [م].
 54. Cool Roofs Rating Council
 55. CRRC (Cool Roofs Rating Council) website
 56. در بالاي اين بام‌ها گياه كاشته مي‌شود و وجه تسميهٔ اين نوع بام‌ها نيز همين است [م].
 57. Levinson, Ronnen (2010). "Cool Roofs, Cool Cities, Cool Planet" (PowerPoint Slides). Retrieved 10 December 2011.
 58. Energy Information Administration. "Table E1A. Major Fuel Consumption by End Use for All Buildings, 2003" (PDF). Commercial Buildings Energy Consumption Survey. U.S. Energy Information Administration. Retrieved 10 December 2011.
 59. Konopacki, Steven J.; Hashem Akbari (2001). "Measured energy savings and demand reduction from a reflective roof membrane on a large retail store in Austin". Lawrence Berkeley National Laboratory. LBNL-47149.
 60. به اين داده‌ها در آمار، داده‌هاي پرت مي‌گويند كه از داده‌هاي اصلي فاصلهٔ زيادي دارد و آن‌ها را از داده‌هاي اصلي حذف مي‌كنند [م].
 61. CDH Energy Corp for Onondaga County Dept. of Corrections, in Jamesville, New York
 62. نوعي پلاستيك [م]
 63. thermoplastic olefin كه نوعي پلاستيك است [م]
 64. http://www.cdhenergy.com/presentations/ashley%20roof%20final%20report-Oct%202011.pdf
 65. "DOE Takes Steps to Implement Cool Roofs across the Federal Government". United States Department of Energy. 2010. Retrieved 10 December 2011.
 66. http://energy.gov/eere/femp/articles/new-and-underutilized-technology-cool-roofs
 67. S. Environmental Protection Agency
 68. "Roof Products Key Product Criteria". United States Environmental Protection Agency. Retrieved 10 December 2011.
 69. https://www.energystar.gov/certified-products/detail/roof_products
 70. Cool Roof Rating Council
 71. Green Globe
 72. Green Building Initiative
 73. BOMA Canada
 74. Target Finder
 75. Leadership in Energy and Environmental Design (LEED)
 76. International Building Code
 77. http://www.iccsafe.org/cs/codes/Pages/default.aspx
 78. "Market challenges on cool roofs". EU Cool Roofs Council. Retrieved 10 December 2011.
 79. Suehrcke; E. L. Peterson & N. Selby (2008). "Effect of roof solar reflectance on the building heat gain in a hot climate". Energy and Buildings. 40: 2224–35. doi:10.1016/j.enbuild.2008.06.015.
 80. "NYC °CoolRoofs".
 81. Foster, Joanna M. (9 March 2012). "White Trumps Black in Urban Cool Contest". The New York Times.
 82. "Cool Roofs Planned Across CUNY's Rooftops".
 83. elastomeric
 84. acrylic
 85. http://ntrs.nasa.gov/archive/nasa/casi.ntrs.nasa.gov/20120009506_2012009395.pdf
 86. "Bright Is The New Black: New York Roofs Go Cool".
 87. White Roof Project
 88. http://www.takepart.com/article/2013/03/19/white-roof-project
 89. http://eastvillage.thelocal.nytimes.com/2012/07/20/so-cool-la-mama-theater-for-the-new-city-get-white-roofs/
 90. http://whiteroofproject.org/about/
 91. http://blogs.reuters.com/great-debate/2011/07/21/painting-bill-clinton’s-white-roofs-into-reality/
 92. Oke, TR. Thompson, R.D.; Perry, A., eds. Urban Climates and Global Environmental Change. New York, NY: Applied Climatology: Principles & Practices. pp. 273–287.
 93. Greater Toronto metropolitan area
 94. Konopacki, Steven; Hashem Akbari (2001). "Energy impacts of heat island reduction strategies in the Greater Toronto Area, Canada". Lawrence Berkeley National Laboratory.

 

 

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۱۶:۱۹ توسط:ولقان حسيني موضوع:

راه اندازي رستوران

 •  

  راه اندازي رستوران

  راه اندازي رستوران تجهيزات رستوران

  گروه تخصصي تجهيز و راه اندازي رستوران حسيني

  09126011937 - 02122329427

 
 
 
 

راه اندازي رستوران

راه اندازي رستوران در تمامي نقاط دنيا جزء مشاغل جذاب و مورد علاقه دوستداران صنعت غذا مي باشد. اين جذابيت ها به دليل ماهيت هنري و علمي اين رشته است كه افراد را با چالشهاي زيبايي روبرو مي نمايد. در حقيقت طبخ و آشپزي به همراه درسينگ يك هارموني خفته از زندگي مدرن بشري است كه خيلي زود از تكرار خسته مي گردد و به دنبال تنوع و زاويه اي ديگر است كه در آن مي خواهد به دنبال گمشده خود بگردد.

ما در اينجا مي خواهيم به عنوان يك دانش آموز به ارائه آموخته هاي خود در درياي صنعت رستوران و رستوران داري بپردازيم. لذا اميدواريم كه مورد استفاده خوانندگان واقع گردد و بتواند كمكي در راستاي ارتقاء صنعت غذايي كشور عزيزمان ايران باشد.

اطلاعات بيشتر درباره راه اندازي رستوران
 • دكوراسيون رستوران

 • تجهيزات رستوران

 • راه اندازي رستوران

تجهيزات رستوران

از آيتمهاي كليدي در راه اندازي رستوران خريد تجهيزات رستوران مي باشد كه از ابعاد مختلفي داراي اهميت است، تجهيزات بايد مناسب با نياز شما باشد، همچنين توانايي پاسخگويي در اوج فروش را داشته باشد و در عين حال نيز هزينه آن توجيه اقتصادي داشته باشد. برآورد قيمت تجهيزات آشپزخانه صنعتي و رستوران: تعيين تخصيص منابع به عوامل زيادي از جمله متراژ محل، نوع مالكيت، برنامه استراتژيك، تعداد مشتريان، سرمايه در نظر گرفته شده، مهارت پرسنل، هزينه منابع انساني و … بستگي دارد.

از لازمه هاي رستوران حرفه اي، تجهيزات مدرن است و از مزاياي داشتن آشپزخانه مدرن ميتوان به كيفيت بالاتر، كاهش ضايعات، كاهش پرسنل اجرايي، افزايش سرعت توليد، سطح بالاتر نظافت و بهداشت و … اشاره كرد.

اطلاعات بيشتر درباره تجهيزات رستوران
آموزش راه اندازي رستوران

آموزش راه اندازي رستوران

مشاوره، آموزش و اجراي راه اندازي رستوران

راه اندازي رستوران
فروش تجهيزات رستوران و آشپزخانه صنعتي

فروش تجهيزات آشپزخانه

فروش، آموزش و پشتيباني تجهيزات رستوران

تجهيزات رستوران
طراحي دكوراسيون داخلي رستوران

دكوراسيون رستوران

طراحي سه بعدي دكوراسيون داخلي رستوران

دكوراسيون رستوران

دكوراسيون رستوران

اگر بپذيريم درصد قابل توجهي از افراد پس از گذراندن دغدغه هاي روزانه خواهان محيط آرام بخش و فرح بخش براي خود و خانواده هستند، بي ترديد بايد نقش تاثير گذار دكوراسيون را نيز بپذيريم و گواه اين مهم موفقيت رستورانهايي است كه از طراحي داخلي قوي تري نسبت به رقبا برخوردار بوده ولي در ساير شرايط تقريبا برابر هستند، از اقبال بيشتري برخوردار بوده و مورد توجه مشتريان قرار گرفته اند.

رسيدن به طرح ايده آل ممكن است هزينه آزمون و خطاي بسيار بالا داشته باشد. گاها برخي از افراد كه از مغازه هاي استيجاري براي راه اندازي رستوران خود بهره مي برند، تمايل چنداني به هزينه كرد در اين حوزه ندارند، به همين دليل پيشنهاد مي گردد كه اين افراد از طرح هايي بر اساس گرافيك و نورپردازي براي تزئين رستوران خود استفاده نمايند.

اطلاعات بيشتر درباره دكوراسيون رستوران

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۱۳:۰۴ توسط:ولقان حسيني موضوع:

راه اندازي رستوران

 •  

  راه اندازي رستوران

  راه اندازي رستوران تجهيزات رستوران

  گروه تخصصي تجهيز و راه اندازي رستوران حسيني

  09126011937 - 02122329427

 
 
 
 

راه اندازي رستوران

راه اندازي رستوران در تمامي نقاط دنيا جزء مشاغل جذاب و مورد علاقه دوستداران صنعت غذا مي باشد. اين جذابيت ها به دليل ماهيت هنري و علمي اين رشته است كه افراد را با چالشهاي زيبايي روبرو مي نمايد. در حقيقت طبخ و آشپزي به همراه درسينگ يك هارموني خفته از زندگي مدرن بشري است كه خيلي زود از تكرار خسته مي گردد و به دنبال تنوع و زاويه اي ديگر است كه در آن مي خواهد به دنبال گمشده خود بگردد.

ما در اينجا مي خواهيم به عنوان يك دانش آموز به ارائه آموخته هاي خود در درياي صنعت رستوران و رستوران داري بپردازيم. لذا اميدواريم كه مورد استفاده خوانندگان واقع گردد و بتواند كمكي در راستاي ارتقاء صنعت غذايي كشور عزيزمان ايران باشد.

اطلاعات بيشتر درباره راه اندازي رستوران
 • دكوراسيون رستوران

 • تجهيزات رستوران

 • راه اندازي رستوران

تجهيزات رستوران

از آيتمهاي كليدي در راه اندازي رستوران خريد تجهيزات رستوران مي باشد كه از ابعاد مختلفي داراي اهميت است، تجهيزات بايد مناسب با نياز شما باشد، همچنين توانايي پاسخگويي در اوج فروش را داشته باشد و در عين حال نيز هزينه آن توجيه اقتصادي داشته باشد. برآورد قيمت تجهيزات آشپزخانه صنعتي و رستوران: تعيين تخصيص منابع به عوامل زيادي از جمله متراژ محل، نوع مالكيت، برنامه استراتژيك، تعداد مشتريان، سرمايه در نظر گرفته شده، مهارت پرسنل، هزينه منابع انساني و … بستگي دارد.

از لازمه هاي رستوران حرفه اي، تجهيزات مدرن است و از مزاياي داشتن آشپزخانه مدرن ميتوان به كيفيت بالاتر، كاهش ضايعات، كاهش پرسنل اجرايي، افزايش سرعت توليد، سطح بالاتر نظافت و بهداشت و … اشاره كرد.

اطلاعات بيشتر درباره تجهيزات رستوران
آموزش راه اندازي رستوران

آموزش راه اندازي رستوران

مشاوره، آموزش و اجراي راه اندازي رستوران

راه اندازي رستوران
فروش تجهيزات رستوران و آشپزخانه صنعتي

فروش تجهيزات آشپزخانه

فروش، آموزش و پشتيباني تجهيزات رستوران

تجهيزات رستوران
طراحي دكوراسيون داخلي رستوران

دكوراسيون رستوران

طراحي سه بعدي دكوراسيون داخلي رستوران

دكوراسيون رستوران

دكوراسيون رستوران

اگر بپذيريم درصد قابل توجهي از افراد پس از گذراندن دغدغه هاي روزانه خواهان محيط آرام بخش و فرح بخش براي خود و خانواده هستند، بي ترديد بايد نقش تاثير گذار دكوراسيون را نيز بپذيريم و گواه اين مهم موفقيت رستورانهايي است كه از طراحي داخلي قوي تري نسبت به رقبا برخوردار بوده ولي در ساير شرايط تقريبا برابر هستند، از اقبال بيشتري برخوردار بوده و مورد توجه مشتريان قرار گرفته اند.

رسيدن به طرح ايده آل ممكن است هزينه آزمون و خطاي بسيار بالا داشته باشد. گاها برخي از افراد كه از مغازه هاي استيجاري براي راه اندازي رستوران خود بهره مي برند، تمايل چنداني به هزينه كرد در اين حوزه ندارند، به همين دليل پيشنهاد مي گردد كه اين افراد از طرح هايي بر اساس گرافيك و نورپردازي براي تزئين رستوران خود استفاده نمايند.

اطلاعات بيشتر درباره دكوراسيون رستوران

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۱۲:۵۳ توسط:ولقان حسيني موضوع:

فروش تجهيزات، مشاوره و آموزش راه اندازي فست فود

راه اندازي فست فود

فروش تجهيزات، مشاوره و آموزش راه اندازي فست فود

گروه تخصصي تجهيز و راه اندازي فست فود حسيني

گروه تخصصي فروش تجهيزات و راه اندازي فست فود حسيني (IRANHFC) توسط مهندس عباس حسيني در سال ۱۳۸۶ پايه گذاري شد. اين گروه با هدف ارائه خدمات در حوزه تجهيز و راه اندازي فست فود پا به عرصه صنعت غذا گذاشت. در ابتدا خدمات در قالب مشاوره و آموزش راه اندازي و مديريت مجموعه‌ها به مشتريان ارائه ميشد. گروه تخصصي تجهيز و راه اندازي فست فود حسيني، متخصص در راه اندازي فست فود، فروش تجهيزات آشپزخانه، تامين مواد اوليه و پشتيباني از فست فودها، در ارائه خدمات حرفه‌اي در صنعت غذا و فست فود پيشرو است و هرآنچه جهت راه اندازي يك فست فود حرفه‌اي لازم باشد، انجام ميشود.

فروش تجهيزات و راه اندازي فست فود

مشاوره و آموزش راه اندازي فست فود

گروه تخصصي راه اندازي فست فود (IRANHFC) با ارائه خدمات نوين در جهت توسعه صنعت غذاي سالم بر پايه دانش آكادميك و تجربه سالهاي متمادي در اين حرفه و اجراي پروژه‌هاي موفق در سراسر كشور، A تا Z پروژه‌هاي راه اندازي فست فود را اجرا مي‌نمايد. IRANHFC با راه اندازي فست فودهايي با بالاترين سطح كيفي به موفقيت هرچه بيشتر مي‌انديشد.
راه اندازي فست فود به فرآيند مطالعاتي و اجرايي فست فود از ابتدا تا انتها اطلاق ميشود. يكپارچگي از اهميت بسزايي برخوردار است. فرآيند راه اندازي فست فود بايد از استاندارد و قوانين خاص پيروي كند. با تغيير ذائقه و شيوه زندگي مردم، فست فود، نه فقط در تهران و كلان شهرها بلكه در شهرستانهاي كوچك نيز به يكي از مشاغل پر درآمد تبديل شده است. فست فود، كسب و كاري مدرن است كه با شيوه‌هاي سنتي نميتوان آنرا مديريت كرد.
 •  تعيين استراتژي و نقشه راه فست فود.
 •  تامين مالي پروژه راه اندازي فست فود.
 •  انتخاب مكان مناسب براي فست فود.
 •  طراحي و اجراي دكوراسيون فست فود.
 •  فروش تجهيزات آشپزخانه فست فود.
 •  طراحي و آموزش منو غذاي فست فود.
 •  استخدام آموزش پرسنل فست فود.
 •  راه اندازي و اجراي افتتاحيه فست فود.
 •  پشتيباني و تامين مواد اوليه فست فود.

فروش تجهيزات آشپزخانه فست فود


از آيتمهاي كليدي در راه اندازي فست فود، كه اهميت زيادي دارد انتخاب و خريد تجهيزات فست فود است. تجهيزات فست فود بايد مناسب با نياز بوده و توانايي پاسخگويي در اوج فروش را داشته باشد، در عين حال نيز هزينه آن توجيح اقتصادي داشته باشد.

فروش تجهيزات آشپزخانه فست فود

تجهيزات فست فود به دو بخش تقسيم ميشود. تجهيزات آماده سازي غذا كه در انواع خط توليد مشترك است و با افزايش خط توليد، هزينه تجهيزات فست فود با شيب ملايمي افزايش ميابد و تجهيزات آشپزخانه فست فود كه براساس خط توليد تقسيم ميشوند و شامل:

 •  خط توليد برگر و ساندويچ.
 •  خط توليد مرغ سوخاري.
 •  خط توليد انواع پيتزا.
 •  خط توليد كامل فست فود.

واردات مستقيم و توليد تجهيزات حرفه اي آشپزخانه هاي صنعتي و فست فود.

 •  تجهيزات برودتي آشپزخانه فست فود.
 •  تجهيزات سلف سرويس فست فودها.
 •  تجهيزات پخت غذا مخصوص فست فودها.
 •  تجهيزات شستشو در آشپزخانه صنعتي.
 •  تجهيزات آماده سازي غذا در فست فود.
 •  ساير تجهيزات آشپزخانه هاي صنعتي.

داشتن تجهيزات مدرن آشپزخانه سبب افزايش كيفيت، سرعت و بهداشت ميشود و از طرفي هم كاهش ضايعات و پرسنل را به همراه دارد. IRANHFC با واردات مستقيم تجهيزات آشپزخانه و به دليل اشراف كامل در تعمير و نگهداري ماشين آلات و نيز سرويس دهي مناسب، بهترين برند توليد كننده، فروشنده و ارائه كننده خدمات پس از فروش تجهيزات فست فود در كشور است.

طراحي دكوراسيون داخلي فست فود


دكوراسيون فست فود در جذب مشتري بسيار موثر است. دكوراسيون به دو بخش طراحي دكوراسيون و اجراي دكوراسيون تقسيم ميشود همچنين دكوراسيون فست فود به دو بخش آشپزخانه فست فود و سالن فست فود تقسيم ميشود البته برخي از فست فودها داراي محيط خارجي براي نشستن يا روف گاردن نيز هستند.

افراد پس از گذراندن دغدغه‌هاي روزانه خواهان محيطي آرام و فرح بخش هستند و دكوراسيون نقش تاثيرگذاري دارد. موفقيت فست فودهايي كه از طراحي داخلي قويتري نسبت به رقبا برخوردارند گواه اين ادعاست. رسيدن به طرح ايده آل ممكن است هزينه آزمون و خطا بالايي داشته باشد. فست فودهايي كه از مكان استيجاري استفاده ميكنند، تمايلي به هزينه كردن در اين حوزه ندارند، به همين دليل پيشنهاد ميشود از طرحهايي براساس گرافيك و نورپردازي استفاده كنند.

طراحي دكوراسيون داخلي فست فود
 •  تهيه نقشه تاسيسات فست فود و اجراي آن.
 •  طراحي نقشه سه بعدي (۳D) فست فود.
 •  اجراي دكوراسيون داخلي فست فود.
 •  طراحي، تهيه و ساخت مبلمان فست فود.
 •  طراحي و اجراي تابلوي بيروني فست فود.
 •  طراحي و تهيه منو برد فست فود.
اهميت طراحي دكوراسيون در موفقيت فست فود امري ثابت شده است. به دليل تفاوت ماهيت طراحي دكوراسيون داخلي فست فود نسبت به آپارتمان و ساير موقعيتهاي تجاري بهتر است طراحي و اجراي دكوراسيون فست فود به شركتهاي متخصص در اين زمينه واگذار شود.
گروه IRANHFC با سالهاي تجربه و كارنامه درخشان با پروژه‌هاي موفق در راه اندازي فست فود، متخصص در ارائه خدمات حرفه‌اي راه اندازي فست فود و فروش تجهيزات آشپزخانه است. دايره خدمات گروه در راه اندازي فست فودهاي جديد و پشتيباني از فست فودهاي موجود گسترده است و صفر تا صد پروژه‌هاي راه اندازي و پشتيباني را به عهده ميگيرد.
 1. مشاوره و آموزش راه اندازي فست فود - گروه تخصصي راه اندازي فست فود حسيني IRANHFC با راه اندازي فست فودها و ارائه خدمات پشتيباني با بالاترين سطح كيفي به موفقيت هرچه بيشتر مي‌انديشد.
 2. فروش تجهيزات آشپزخانه فست فود - IRANHFC بزرگترين برند توليد كننده و وارد كننده تجهيزات آشپزخانه فست فود در ايران است كه خدمات پشتيباني، نصب و آموزش بهره برداري را به عهده ميگيرد.
 3. طراحي دكوراسيون داخلي فست فود - ايران اچ اف سي با سالها تجربه و به پشتوانه تيم حرفه اي، پروژه هاي طراحي دكوراسيون داخلي فست فود را از نقشه كشي تا تهيه، طراحي و ساخت المانها به عهده ميگيرد.
مهندس عباس حسيني مديرعامل و موسس IRANHFC

مهندس عباس حسيني - موسس و مدير ارشد IRANHFC

مهندس عباس حسيني پس از دوازده سال فعاليت مستمر در صنعت فست فود، رستوران و كافي شاپ، در سال ۱۳۸۶ گروه تخصصي تجهيز و راه اندازي فست فود (IRANHFC) را تاسيس كرد.

 •  ليسانس صنايع غذايي گرايش كنترل كيفيت از دانشگاه شهيد بهشتي.
 •  كارشناس ارشد مديريت اجرايي از سازمان مديريت صنعتي.
 •  مدارك دوره‌هاي حرفه‌اي و بين المللي زير نظر اساتيد به نام دنيا.
 •  طراح رسپي و مدير پروژه‌هاي فود كورت.

آموزش نحوه راه اندازي فست فود

 

چه مداركي جهت ثبت برند فست فود لازم است؟

مراحل راه اندازي فست فود چيست؟

شرايط خريد برند فست فود و استفاده از تابلوي آن چيست؟

بزرگترين دلايل ناكامي پروژه هاي فست فود چيست؟

سرمايه مورد نياز جهت راه اندازي فست فود؟

عوامل شكست سرمايه گذاري در فست فود چيست؟

مزاياي سرمايه گذاري در صنعت فست فود چيست؟

هزينه راه اندازي فست فود شامل چه مواردي ميشود؟

ميزان سرمايه راه اندازي فست فود به چه مواردي بستگي دارد؟

ليست تجهيزات آشپزخانه براي خط برگر و ساندويچ چيست؟

تجهيزات آشپزخانه براي خط توليد پيتزا شامل چه چيزهايست؟

فهرست تجهيزات مورد نياز براي ساندويچ، برگر و پيتزا چيست؟

فهرست تجهيزات مورد نياز براي مرغ سوخاري چيست؟

تجهيزات خط توليد ساندويچ، برگر، پيتزا و سوخاري چيست؟

حدود هزينه دكوراسيون فست فود چقدر است؟

آيا خريد برندهاي مطرح در فست فود پيشنهاد ميشود؟

خدمات گروه IRANHFC شامل چه مواردي است؟

تعدادي از فست فودهايي كه از خدمات ما بهره ميبرند

آيا دريافت مشاوره جهت راه اندازي فست فود لازم است؟

همه چيز درباره سود و سرمايه، سرمايه گذاري در فست فود؟

سرمايه مورد نياز جهت راه اندازي فست فود چقدر است؟

راه اندازي فست فود شامل چه مراحلي است؟

پشتيباني و تامين مواد اوليه شامل چه مواردي ميشود؟

طراحي سه بعدي دكوراسيون فست فود چه مزايايي دارد؟

براي تهيه منو غذاي فست فود بايد به چه مواردي توجه كرد؟


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۴۹:۵۹ توسط:ولقان حسيني موضوع:

فست فود زنجيره‌اي رونفيله

 

رونفيله

فست فود زنجيره‌اي رونفيله

فست فود زنجيره‌اي رونفيله با هدف معرفي طعم ايراني غذاهاي فست فودي به ثبت رسيد، رسپي و منوي غذاي فست فودهاي رونفيله توسط بهترين سرآشپزهاي كشور و پس از سال‌ها تحقيق، تنظيم و توسط كارشناسان تغذيه تأييد شده است.

مواد اوليه‌اي كه در خط توليد فست فود رونفيله به‌كار مي‌رود از بهترين توليدكننده‌ها و عرضه‌كننده‌هاي مواد اوليه فست فود، بعد از كنترل كيفيت و تأييد استاندارد، تهيه و در اختيار شعب فست فود رونفيله قرار مي‌گيرد. منوي غذاي رونفيله شامل مرغ سوخاري يا كنتاكي كه با طعم‌دهنده‌ها و رسپي خاص تهيه مي‌شود، انواع پيتزاي ايتاليايي و پيتزاي آمريكايي، انواع برگر با سس مخصوص است. در صورت درخواست جهت اخذ نمايندگي برند فست فود زنجيره‌اي رونفيله، تمامي مراحل راه‌اندازي فست‌فود از مشاوره اوليه و طراحي و اجراي دكوراسيون تا تبليغات و فروش توسط كادر مجرب و حرفه‌اي راه اندازي فست فود انجام خواهد شد. شعب فست فود رونفيله باهدف اتوماسيون و افزايش بهره‌وري توسط پيشرفته‌ترين تجهيزات آشپزخانه فست فود، تجهيز مي‌شوند. استخدام پرسنل فست فود توسط سرآشپزهاي حرفه‌اي انجام مي‌شود و در خصوص نحوه آماده‌سازي غذا، پخت غذا و استفاده و نگهداري از تجهيزات آشپزخانه آموزش مي‌بينند.

درباره برند فست فود زنجيره‌اي رونفيله
منوي غذاي فست فود رونفيله
فهرست شعب فست فود زنجيره‌اي رونفيله

فست فود رونفيله

اعطاي نمايندگي فست فود رونفيله


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۵۵:۳۴ توسط:ولقان حسيني موضوع:

راه اندازي فست فود

راه اندازي فست فود

گروه تخصصي فروش تجهيزات فست فود و راه اندازي فست فود حسيني (IRANHFC) با ارائه خدمات نوين در جهت توسعه صنعت فست فود و غذاي سالم بر پايه دانش آكادميك و سالها تجربه در مشاوره، تجهيز و راه اندازي پروژه‌هاي موفق در سراسر كشور، صفر تا صد پروژه‌هاي راه اندازي فست فود را اجرا ميكند. IRANHFC با راه اندازي فست فودهاي كوچك و بزرگ با بالاترين سطح كيفي به موفقيت هرچه بيشتر مي‌انديشد.

راه اندازي فست فود

راه اندازي فست فود از صفر تا صد

گروه تخصصي فروش تجهيزات فست فود و راه اندازي فست فود حسيني (IRANHFC) در سال ۱۳۸۶ با هدف ارائه خدمات در حوزه فست فود و رستوران تاسيس شد. ايران اچ اف سي پيشرو در ارائه خدمات متنوع و حرفه اي در عرصه راه اندازي فست فود و فروش تجهيزات فست فود است. تمامي مواردي كه براي راه اندازي يك فست فود حرفه اي، كافي شاپ يا رستوران ايتاليايي بايد مورد توجه قرار گيرد توسط گروه اجرا ميشود. گروه تخصصي راه اندازي فست فود و فروش تجهيزات فست فود IRANHFC با توجه به چشم انداز تهيه شده توسط مديريت ارشد گروه (مهندس عباس حسيني) مشاور و مجري در راه اندازي فست فودهاي كوچك و بزرگ، كافي شاپ، رستوران ايتاليايي و رستوران ارگانيك است. نظر به واردات مستقيم تجهيزات فست فود و رستوران و همچنين توليد كالاي مرغوب ايراني، به طور جامع به نيازهاي صنعت فست فود پاسخ داده است. خدمات مشاوره راه اندازي فست فود، سرمايه گذاري و جذب سرمايه گذار در صنعت فست فود و غذا، فروش تجهيزات آشپزخانه صنعتي، پشتيباني از تجهيزات و تأمين مواد اوليه، طراحي دكوراسيون فست فود، طراحي منوي غذاي فست فود و ارزش غذايي آنها، برندسازي و واگذاري نمايندگي فست فودهاي معروف و … از جمله خدمات گروه ايران اچ اف سي در صنعت فست فود و رستوران است ...

مشاوره راه اندازي فست فود 
 

خدمات راه اندازي فست فود

خدمات مشاوره راه اندازي فست فود، سرمايه گذاري و جذب سرمايه گذار در صنعت فست فود و غذا، فروش تجهيزات آشپزخانه صنعتي، پشتيباني از تجهيزات و تأمين مواد اوليه، طراحي دكوراسيون فست فود، طراحي منوي غذاي فست فود و ارزش غذايي آنها، برندسازي و واگذاري نمايندگي فست فودهاي معروف و … از جمله خدمات گروه ايران اچ اف سي در صنعت فست فود و رستوران مي‌باشد.

طراحي دكوراسيون فست فود

دكوراسيون فست فود

طراحي سه بعدي در فضاي ۳DMAX و اجراي تخصصي دكوراسيون فست فود و رستوران توسط تيم مجرب IRANHFC با رزومه درخشان در اين حوزه كه مملو از خلاقيت و افكتهاي زيبا ميباشد، در كنار قيمت تمام شده اقتصادي به فست فودها و رستورانها ارائه ميشود.

طراحي دكوراسيون فست فود

فروش تجهيزات آشپزخانه فست فود

تجهيزات فست فود

واردات تجهيزات با كيفيت از برندهاي معتبر جهاني به همراه تاييديه اداره استاندارد جمهوري اسلامي ايران از كشورهاي توليد كننده به همراه توليد كالاي با كيفيت ايراني كه توسط مهندسين داخلي انجام ميشود و همراه با گارانتي شايسته براي مشتري ايراني ارئه ميشود.

فروش تجهيزات آشپزخانه فست فود

راه اندازي فست فود از صفر تا صد

راه اندازي فست فود

راه اندازي فست فود فرآيندي است پيچيده كه توسط مهندسين و متخصصين اين حرفه با تخصص هاي گوناگون از صفر تا صد انجام مي گردد.تيم IRANHFC با حضور متخصصين خبره اين صنعت اقدام به ارائه مشاوره هاي تخصصي به كارآفرينان هوشمند مي نمايد.

راه اندازي فست فود از صفر تا صد

طراحي منوي فست فود

تهيه ليست غذاهاي قابل ارائه با توجه به تجهيزات و فضاي موجود، آموزش دستور غذاي مشخص شده در منوي غذاي فست فود، تنظيم رسپي و تعيين گرماژ مواد اوليه غذاهاي منوي فست فود، تعيين برند مواد و معرفي بهترين تامين كننده مواد اوليه فست فود، برآورد قيمت تمام شده هر يك از غذاهاي موجود در منوي فست فود، آموزش و ارائه رسپي برگرها، انواع ساندويچ، سس‌ها، سوخاري و …

آموزش رسپي فست فود

آموزش رسپي فست فود

 
با آزمايش و خطا پيش بريد اگر عمر نوح و گنج قارون داريد يا ...
مشاوره رايگان بگيريد

مشاوره راه اندازي‌ فست‌فود

گروه تخصصي راه اندازي فست فود و فروش تجهيزات فست فود IRANHFC در راستاي ارائه خدمات بهتر به مشتريان با دريافت نمايندگي برندهاي معتبر ماشين آلات از سرتاسر جهان و توليد ملزومات آشپزخانه در داخل كشور در جهت برآورده نمودن نيازهاي اساسي مشتريان مي‌باشد. جهت كسب اطلاعات بيشتر، مشاوره رايگان، خريد تجهيزات و پشتيباني با ما تماس بگيريد

 

 
تلفن تماس
۰۲۱۲۲۳۲۹۴۲۷
 
تلفن همراه
۰۹۱۲۶۰۱۱۹۳۷
 
آدرس ايميل
Info@IranHFC.Org

آدرس دفتر مركزي: تهران خيابان شريعتي بالاتر از سيدخندان خيابان خواجه عبدالله انصاري خيابان ابوذر غفاري شمالي پلاك ۵۰.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۲۷:۳۱ توسط:ولقان حسيني موضوع:

صاعقه الكتريك، توليد كننده لوازم برقي و الكترونيكي

دستگاه بخور سرد HSA2011

دستگاه بخور سرد HSA2011

دستگاه بخور سرد با استفاده از امواج مافوق صوت ذرات آب را به صورت مه در آورده و توسط ي..

حشره كش برقي صاعقه SA215

حشره كش برقي صاعقه SA215

حشره كش برقي مدل SA215 طراحي شده با دو عدد لامپ فلورسنت ۱۵ وات با ترانس مجزا و سيستم ..

دستگاه بخور سرد HSA2828

دستگاه بخور سرد HSA2828

دستگاه بخور سرد با استفاده از امواج مافوق صوت ذرات آب را به صورت مه در آورده و توسط ي..

حشره كش چسبي صاعقه غير مجاز مي باشد210

حشره كش چسبي صاعقه غير مجاز مي باشد210

حشره كش چسبي غير مجاز مي باشد210 داراي دو لامپ 10 وات است. از انجا كه اكثر كارخانجات تحت ليسانس شر..

حشره كش برقي صاعقه SAV215

حشره كش برقي صاعقه SAV215

حشره كش برقي وارداتي SAV215 طراحي شده با دو عدد لامپ فلورسنت ۱۵ وات با ترانس مجزا و س..

حشره كش صنعتي صاعقه SA220F

حشره كش صنعتي صاعقه SA220F

حشره كش برقي صنعتي SA220F داراي دو لامپ ۱۸ وات و در رسته صنعتي و خانگي كاربرد دارد. م..

حشره كش برقي صاعقه SA210

حشره كش برقي صاعقه SA210

حشره كش SA210 منازل مسكوني تا فضاي ۸۰ متر مربع و مغازه هاي تا ۳۰ متر مربع را تحت پوش..

حشره كش برقي صاعقه SA208

حشره كش برقي صاعقه SA208

 حشره كش برقي  SA208 جهت آپارتمان تا فضاي ۵۰ متر مربع و دفاتر كاري كوچك من..

دستگاه بخور سرد HSA6610

دستگاه بخور سرد HSA6610

اين دستگاه با تكنولوژي جديد براي اولين بار در ايران توسط اين واحد عرضه شده است و از..

حشره كش صنعتي صاعقه SA220S

حشره كش صنعتي صاعقه SA220S

حشره كش برقي صنعتي SA220S داراي دو لامپ ۱۸ وات و در رسته صنعتي و خانگي كاربرد دارد. م..

دستگاه بخور سرد HSA2030

دستگاه بخور سرد HSA2030

دستگاه بخور سرد با استفاده از امواج مافوق صوت ذرات آب را به صورت مه در آورده و توسط ي..

حشره كش گلخانه اي صاعقه

حشره كش گلخانه اي صاعقه

 حشره كش گلخانه اي صاعقه بهترين روش مبارزه با پروانه توتا و يا مينوز گوجه فرنگي..

حشره كش صنعتي صاعقه SAV220

حشره كش صنعتي صاعقه SAV220

حشره كش برقي صنعتي SAV220 وارداتي داراي دو لامپ ۱۸ وات و در رسته صنعتي و خانگي كاربرد..

دستگاه بخور سرد HSA2033

دستگاه بخور سرد HSA2033

دستگاه بخور سرد با استفاده از امواج مافوق صوت ذرات آب را به صورت مه در آورده و توسط ي..

چراغ صنعتي و چراغ كارگاهي

چراغ صنعتي و چراغ كارگاهي

چراغ صنعتي و چراغ كارگاهي بهترين گزينه براي روشنايي سالن كارخانه ها است كه با استفاد..

حشره كش چسبي صاعقه غير مجاز مي باشد220

حشره كش چسبي صاعقه غير مجاز مي باشد220

حشره كش چسبي غير مجاز مي باشد220 داراي دو لامپ 20 وات است. از انجا كه اكثر كارخانجات تحت ليسانس شر..

جعبه يادآورنده دارو

جعبه يادآورنده دارو

از آنجا كه سلامت شما براي ما داراي اهميت است تصميم گرفتيم در كنار حشره كش كه آسايش زن..

حشره كش برقي صاعقه SAV208

حشره كش برقي صاعقه SAV208

 حشره كش برقي وارداتي  SAV208 جهت آپارتمان تا فضاي ۵۰ متر مربع و دفاتر كار..

صاعقه الكتريك

صاعقه (از بزرگترين توليدكنندگان لوازم برقي و الكترونيكي در ايران) توانسته علاوه بر پاسخ به نياز خانواده ها و صنعت، محصولاتي هماهنگ با سبك زندگي ايراني توليد و عرضه كند. صاعقه با تحقيق و توسعه مستمر، كوشيده محصولاتي با كيفيت و استاندارد عرضه كند.

گارانتي و پشتيباني

مفتخريم به اطلاع ‌برسانيم جهت ارائه بهتر و سريعتر خدمات، واحد گارانتي و خدمات پس از فروش صاعقه (توليدكننده لوازم برقي و الكترونيكي) آماده ارائه خدمات به مشتريان است. همكاران و كارشناسان ما در اين بخش آماده ارائه مشاوره و راهنمايي رايگان هستند.

محصولات و خدمات

انواع حشره كش برقي صاعقه
انواع حشره كش چسبي صاعقه
انواع رطوبت ساز (دستگاه بخور)
انواع چراغ كارگاهي (سالني)
انواع فيكسچر (قاب) مهتابي
لوازم برقي و تجهيزات الكتريكي

اطلاعات تماس

جهت كسب اطلاعات بيشتر، دريافت مشاوره يا خدمات پشتيباني با ما تماس بگيريد.
تلفن: 03538247404
فكس: 03538242190
آدرس كارخانه: يزد، شهرك صنعتي مهدي آباد، خيابان احرار، احرار ۲، شركت صاعقه الكتريك.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۵۰:۰۳ توسط:ولقان حسيني موضوع:

ايده گلاس، توليد كننده كابين عقب وانت و اتاق عقب خودروهاي باري

اتاق عقب گريت وال وينگل

اتاق عقب گريت وال وينگل

كابين و اتاق عقب گريت وال وينگل طراحي و توليد كابين عقب و اتاق عقب فايبرگلاس برا..

كابين عقب تويوتا هايلوكس

كابين عقب تويوتا هايلوكس

كابين و اتاق عقب تويوتا هايلوكس طراحي و توليد كابين عقب و اتاق عقب فايبرگلاس برا..

اتاق عقب پرايد وانت استيشني

اتاق عقب پرايد وانت استيشني

كابين و اتاق عقب پرايد وانت استيشني طراحي و توليد كابين عقب و اتاق عقب فايبرگلاس..

اتاق عقب پرايد وانت فندوقي

اتاق عقب پرايد وانت فندوقي

كابين و اتاق عقب پرايد وانت فندوقي طراحي و توليد كابين عقب و اتاق عقب فايبرگلاس ..

كفي عقب (لاينر) مزدا

كفي عقب (لاينر) مزدا

كفي عقب وانت (لاينر) مزدا ايده گلاس عرضه كننده انواع كفپوش عقب وانت ( لاينر) فاي..

كفي عقب (لاينر) هايلوكس

كفي عقب (لاينر) هايلوكس

كفي عقب وانت (لاينر) هايلوكس ايده گلاس عرضه كننده انواع كفپوش عقب وانت ( لاينر) ..

كفي عقب (لاينر) آريسان

كفي عقب (لاينر) آريسان

كفي عقب وانت (لاينر) آريسان ايده گلاس عرضه كننده انواع كفپوش عقب وانت ( لاينر) ف..

اتاق و كابين همسطح آريسان

اتاق و كابين همسطح آريسان

كابين و اتاق عقب همسطح وانت آريسان طراحي و توليد كابين عقب و اتاق عقب فايبرگلاس ..

اتاق عقب پرايد وانت آمبولانسي

اتاق عقب پرايد وانت آمبولانسي

كابين و اتاق عقب پرايد وانت آمبولانسي طراحي و توليد كابين عقب و اتاق عقب فايبرگل..

اتاق عقب ال 90 وانت تاج دار

اتاق عقب ال 90 وانت تاج دار

كابين و اتاق عقب ال 90 (تندر) وانت تاج دار طراحي و توليد كابين عقب و اتاق عقب فا..

كفي عقب (لاينر) وينگل

كفي عقب (لاينر) وينگل

كفي عقب وانت (لاينر) وينگل ايده گلاس عرضه كننده انواع كفپوش عقب وانت ( لاينر) فا..

كابين و اتاق وانت فوتون

كابين و اتاق وانت فوتون

كابين و اتاق عقب وانت فوتون طراحي و توليد كابين عقب و اتاق عقب فايبرگلاس براي وا..

كفي عقب (لاينر) پرايد

كفي عقب (لاينر) پرايد

كفي عقب وانت (لاينر) پرايد ايده گلاس عرضه كننده انواع كفپوش عقب وانت ( لاينر) فا..

اتاق و كابين عقب پيكاپ ريچ

اتاق و كابين عقب پيكاپ ريچ

كابين و اتاق عقب پيكاپ ريچ طراحي و توليد كابين عقب و اتاق عقب فايبرگلاس براي پيك..

اتاق و كابين وانت آريسان

اتاق و كابين وانت آريسان

كابين و اتاق عقب وانت آريسان طراحي و توليد كابين عقب و اتاق عقب فايبرگلاس براي و..

اتاق عقب وانت مزدا تك كابين

اتاق عقب وانت مزدا تك كابين

كابين و اتاق عقب وانت مزدا تك كابين طراحي و توليد كابين عقب و اتاق عقب فايبرگلاس..

كابين و اتاق عقب كاپرا 1

كابين و اتاق عقب كاپرا 1

كابين و اتاق عقب كاپرا 1 طراحي و توليد كابين عقب و اتاق عقب فايبرگلاس براي كاپرا..

اتاق وانت آريسان كركره اي

اتاق وانت آريسان كركره اي

كابين و اتاق عقب وانت آريسان بلند كركره اي طراحي و توليد كابين عقب و اتاق عقب فا..

گروه ايده گلاس

ايده گلاس، طراح و سازنده اتاق عقب وانت آريسان، تويوتا هايلوكس، نيسان پيكاپ، وانت ال 90، وانت مزدا، پرايد وانت، پيكاپ ريچ، كاپرا، گريت وال وينگل و ... با دانش مهندسي و به كارگيري نيروهاي متخصص و با تجربه، كيفيت محصول نهايي را تضمين ميكند.

كابين و اتاق فايبرگلاس

طراحي و ساخت كابين (اتاق عقب) فايبرگلاس مخصوص وانت و انواع خودروهاي باري اعم از اتاق عقب وانت آريسان، اتاق تويوتا هايلوكس، كابين نيسان پيكاپ، اتاق عقب وانت ال 90، كابين عقب وانت مزدا، پرايد وانت، پيكاپ ريچ، كاپرا، گريت وال وينگل و ...

اتاق و كابين وانت

ساخت و نصب اتاق عقب فايبرگلاس آريسان
ساخت و نصب اتاق عقب (كابين) وانت مزدا
ساخت و نصب اتاق عقب L90 (تندر ۹۰)
ساخت و نصب اتاق عقب تويوتا هايلوكس
ساخت و نصب كابين فايبرگلاس پيكاپ
ساخت و نصب كابين فايبرگلاس وانت كاپرا

اطلاعات تماس

جهت كسب اطلاعات بيشتر و استعلام قيمت كابين (اتاق عقب) انواع خودرو يا رزرو نوبت با ما تماس بگيريد.
تلفن: 09128696671 - 09121270007
آدرس: كيلومتر ٢٤ جاده مخصوص كرج ٥٠ متر بعد از كارخانه اتمسفر مركز وانت ايده گلاس.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۳۷:۱۳ توسط:ولقان حسيني موضوع:

توليد كننده كابين عقب (اتاق عقب) وانت و انواع خودروهاي باري

گروه توليدي كامپوزيت نمونه

توليد كننده كابين عقب (اتاق عقب) وانت و انواع خودروهاي باري

كابين عقب وانت و اتاق عقب خودروهاي باري

طراح و سازنده اتاق عقب (كابين عقب) انواع خودروهاي باري و ساير قطعات كامپوزيتي. گروه توليدي كامپوزيت نمونه امكان طراحي و توليد اتاق عقب (كابين عقب) انواع وانت و خودروهاي باري را با بهترين كيفت دارد. طراحي، مدلسازي و قالب سازي قطعات كامپوزيت به سفارش مشتري پذيرفته ميشود.

 

طراحي قطعات

طراحي قطعات كامپوزيتي و قطعات خودرو اعم از كابين عقب (اتاق عقب) وانت و انواع خودروهاي باري. گروه توليدي كامپوزيت نمونه طراحي قطعات سفارشي را نيز ميپذيرد.

 

مدل سازي

گروه توليدي كامپوزيت نمونه مهارت كافي در ساخت مدل چوبي، مدل گچي، مدل فومي، مدل تركيبي، مدل نرم افزاري و … را دارا بوده و آماده دريافت سفارش ميباشد.

 

قالب سازي

ساخت قالب كامپوزيت با كيفيت بخصوص قالب اتاق عقب وانت و كابين عقب خودروهاي باري. گروه توليدي كامپويزيت نمونه آماده دريافت سفارشات ساخت انواع قالب ميباشد.

 

اتاق عقب وانت و كابين انواع خودرو

گروه توليدي كامپوزيت نمونه امكان طراحي و توليد اتاق عقب (كابين عقب) انواع وانت و خودروهاي باري را با بهترين كيفت دارد.

 • لاينر و كفپوش انواع وانت
 • اتاق عقب تويوتا هايلوكس
 • اتاق عقب L90 (تندر ۹۰)
 • اتاق عقب پرايد وانت ۱۵۱
 • كابين و اتاق عقب آريسان
 • اتاق و كابين آمبولانسي
 • كابين فايبرگلاس انواع وانت
 • كابين عقب وانت شوكا
 • كابين و اتاق عقب وينگل
 • كابين (اتاق) عقب فوتون
 • كابين عقب پيكاپ (وانت ريچ)
 • كابين فايبرگلاس وانت كاپرا
 • اتاق عقب (كابين) وانت مزدا
 • كابين (اتاق) وانت ايسوزو

كابين فايبرگلاس و اتاق عقب وانت

طراحي و ساخت كابين (اتاق عقب) كامپوزيتي مخصوص وانت و انواع خودروهاي باري اعم از: كابين عقب وانت شوكا، كابين و اتاق عقب وينگل، كابين (اتاق) عقب فوتون، كابين عقب پيكاپ (وانت ريچ)، كابين فايبرگلاس وانت كاپرا، اتاق عقب (كابين) وانت مزدا، كابين (اتاق) وانت ايسوزو، لاينر و كفپوش انواع وانت، اتاق عقب تويوتا هايلوكس، اتاق عقب L90 (تندر ۹۰)، اتاق عقب پرايد وانت ۱۵۱، كابين و اتاق عقب آريسان، اتاق و كابين آمبولانسي و …


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۳۲:۴۴ توسط:ولقان حسيني موضوع:

راه اندازي فست فود و فروش تجهيزات فست فود

 

همه چيز دباره فست فود و راه اندازي فست فود

همه چيز دباره فست فود و راه اندازي فست فود فست فود چيست ؟ فست فود به غذاهايي كه پخت آنها سريع انجام ميشود يا به زبان ديگر غذاهايي كه سريع آماده و طبخ ميشوند فست‌فود ميگويند. فست فود در مورد غذاهاي خانگي به كار نميرود بلكه بيشتر اشاره به غذاهايي ميكند كه در رستورانها تهيه […]

سرخ كن هني پني

سرخ كن هني پني سرخ كن هني پني يكي از مهمترين تجهيزات براي راه اندازي فست فود مخصوصا در خط توليد سوخاري است. سرخ كن هني پني را ميتوانيد از گروه صنعتي iranhfc تهيه كنيد. گروه فوق تخصصي راه اندازي فست فود و كافي شاپ iranhfc www.iranhfc.org

سرخ كن frymaster

سرخ كن frymaster سرخ كن frymaster يكي از تجهيزات مهم براي راه اندازي فست فود است كه در خط توليد سوخاري كاربرد دارد. سرخ كن frymaster را ميتوانيد از گروه صنعتي iranhfc تهيه كنيد. گروه فوق تخصصي راه اندازي فست فود و كافي شاپ iranhfc  www.iranhfc.org

اعطاي امتياز و نمايندگي فست فودهاي زنجيره اي رونفيله – عباس حسيني IRANHFC

اعطاي امتياز و نمايندگي فست فودهاي زنجيره اي رونفيله – عباس حسيني IRANHFC اعطاي امتياز و نمايندگي فست فودهاي زنجيره اي رونفيله – عباس حسيني IRANHFC اعطاي امتياز و نمايندگي فست فودهاي زنجيره اي رونفيله از طريق گروه IRANHFC صورت ميگيرد براي اطلاعات بيشتر با ما تماس بگيريد. براي دريافت اطلاعات اعطاي امتياز و نمايندگي […]

فروش تجهيزات و راه اندازي فست فود – عباس حسيني IRANHFC

فروش تجهيزات و راه اندازي فست فود – عباس حسيني IRANHFC فروش تجهيزات و راه اندازي فست فود – عباس حسيني IRANHFC در اين ويديو ميتوانيد اطلاعات كاملي راجع به فروش تجهيزات و راه اندازي فست فود مشاهده كنيد. فروش تجهيزات و راه اندازي فست فود از خدمات اصلي گروه iranhfc مي باشد. راه اندازي […]

تجهيزات و راه اندازي فست فود – عباس حسيني IRANHFC

تجهيزات و راه اندازي فست فود – عباس حسيني IRANHFC تجهيزات و راه اندازي فست فود – عباس حسيني IRANHFC در اين ويديو نكاتي در مورد تجهيزات و راه اندازي فست فود مشاهده ميكنيد. اگر قصد تجهيز و راه اندازي فست فود را داريد ميتوانيد با گروه iranhfc مشاوره كنيد. راه اندازي فست فود | […]

نمايندگي فست فود زنجيره اي رونفيله – عباس حسيني IRANHFC

نمايندگي فست فود زنجيره اي رونفيله – عباس حسيني IRANHFC نمايندگي فست فود زنجيره اي رونفيله – عباس حسيني IRANHFC نمايندگي فست فود زنجيره اي رونفيله توسط گروه صنعتي IRANHFC اعطا ميشود. براي راه اندازي و آگاهي از شرايط دريافت نمايندگي فست فود زنجيره اي رونفيله به وب سايت www.iranhfc.org مراجعه نماييد. براي دريافت اطلاعات […]

مطالعات راه اندازي فست فود – عباس حسيني IRANHFC

مطالعات راه اندازي فست فود – عباس حسيني IRANHFC مطالعات راه اندازي فست فود – عباس حسيني IRANHFC يكي از خدمات مهم گروه صنعتي IRANHFC قبل از راه اندازي فست فود، انجام مطالعاتي راه اندازي فست فود است. مطالعات راه اندازي فست فود شامل تهيه بيزينس پلان، تعيين استراتژي، مانيتورينگ رقبا و …. كه تمامي […]

راه اندازي فست فود از صفر تا صد – عباس حسيني IRANHFC

راه اندازي فست فود از صفر تا صد – عباس حسيني IRANHFC راه اندازي فست فود از صفر تا صد – عباس حسيني IRANHFC براي راه اندازي فست فود از صفر تا صد نكته هايي وجود دارد كه در اين ويديو به آنها اشاره شده است. راه اندازي فست فود از صفر تا صد نيازمند […]

افتتاح فست فود كي با كي – عباس حسيني IRANHFC

افتتاح فست فود كي با كي – عباس حسيني IRANHFC افتتاح فست فود كي با كي – عباس حسيني IRANHFC افتتاح فست فود كي با كي توسط گروه iranhfc راه اندازي فست فود، تجهيز فست فود و افتتاح فست فود كي با كي كاملا بر عهده گروه صنعتي iranhfc بوده است. راه اندازي فست فود […]

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۵۳:۰۳ توسط:ولقان حسيني موضوع:

همه چيز درباره فست فود و راه اندازي فست فود

همه چيز درباره فست فود و راه اندازي فست فود

فست فود چيست ؟

فست فود به غذاهايي كه پخت آنها سريع انجام ميشود يا به زبان ديگر غذاهايي كه سريع آماده و طبخ ميشوند فست‌فود ميگويند. فست فود در مورد غذاهاي خانگي به كار نميرود بلكه بيشتر اشاره به غذاهايي ميكند كه در رستورانها تهيه ميشود. انواع ساندويچ، همبرگر، چيزبرگر و ديگر انواع برگرها، ماهي و ميگوي سوخاري، هات داگ، فيله استيك گوشت يا مرغ، سيب زميني سرخ كرده، مرغ سوخاري، ناگت مرغ، تاگو (نوعي غذاي مكزيكي) انواع پيتزا و سالاد در فهرست منوي فست فود به چشم مي خورد.

چرا فست فود ؟

منوي فست فود جذاب و رنگارنگ است و طيف وسيعي از خوراكي ها را دربر ميگيرد. قيمت مواد غذايي در فست فود ارزان تر از ساير رستورانها است. در فست فودهاغذاي از پيش آماده را در مدت كوتاهي بعد از سفارش به مشتري تحويل ميدهند. هيچ لذتي بالاتر از طعم غذايي لذيذ زير دندان نيست. غذا خوردن براي ما ايرانيها يك تفريح است. تفريحي شيرين، ترش، شور يا ملس.

مزاياي فست فود :

 1. فست فود و صرفه جويي در زمان:

يكي از مزاياي فست فودهاي زنجيره اي نسبت به رستوران هاي معمولي در اين است كه فست فودها در كوتاهترين زمان ممكن سرو ميشوند. در عصر ديجيتال كه اغلب افراد بسيار در گير كار هستند و با پايان رساندن روز، ترجيح ميدهند غذاي خود را به صورت آنلاين سفارش دهند تا براي آنها به  خانه يا محل كار فرستاده شوند و يا براي شام و خوردن فست‌فود مورد علاقه فرزندانشان بروند، اغلب مردم عجله دارن و فقط چند دقيقه ميتوانند براي آماده شدن غذا صبر كند كه فست فود ميتواند بهترين گزينه باشد.

 1. فست فود و قابليت دسترسي آسان:

براي آماده كردن و خوردن فست فود چه براي خود و تمام اعضاي خانواده زحمت زيادي لازم نيست به خاطر همين مردم فست فود رو ترجيح مي دهند و در هر گوشه و كنار و در هر خياباني يك مغازه فست فود فروشي وجود دارد و منوي فست فودها داراي تنوع بالايي هستند.

 1. فست فود و غذاي سالم:

فروشگاهاي فست فود از مواد اوليه سالم و تازه استفاده ميكنند. سالادها و برگرهاي ارگانيگ هم ديده ميشوند به جاي هات داگ از گزينه هاي ديگر از قبيل مرغ و بوقلمون هم استفاده ميكنند.

 1. فست فود و ايجاد فرصتهاي شغلي:

از زماني كه فست فودها راه اندازي شده اند ميليونها كار براي مردم فراهم شده، به بعضي از دانش آموزان و دانشجويان يك فرصت داده شده كه چندين ساعت را در فست فود فروشي مشغول به كار شوند و كسب درآمد كنند.

راه اندازي فست فود

اصولا انجام هر حرفه و شغلي نياز به تخصص و تجربه لازم دارد تا بتواند موفق عمل كرده و در بازار رقابت از ساير رقبا عقب نيفتد. حرفه رستوران داري نيز از اين قائده مستثني نيست و براي اينكه بدانيم چطور و چگونه يك رستوران يا فست فود موفق راه اندازي كنيم بايد در ابتدا كليه نكات اساسي و ضروري را بررسي و ترجيحا با متخصصين اين حرفه مشاورهاي لازم را انجام دهيم.

خدمات مجموعه هاي راه اندازي فست فود معمولا شامل طراحي، راه اندازي، آموزش و مشاوره جهت رستورانها، فست فود، تجهيز و چيدمان هتلها، كافي شاپ، تالارهاي پذيرايي و هم چنين آشپزخانه هاي صنعتي و غير صنعتي و … ميباشد.

خدمات راه اندازي رستوران، فست فود و كافي شاپ به سرمايه گذران اين امكان را ميدهد تا با استفاده از تجارب ارزشمند كارشناسان مجرب اين شركتها، كه از اساتيد برجسته و مدرس آشپزي و هتلداري هستند بهرمند شوند. مديران اين مجموعه ها با در اختيار داشتن سر آشپزان ملل با تجربه اي چندين ساله در زمينه غذا و نوشيدني هاي ايراني، فرنگي، چيني، هندي، عربي، لبناني و گريل و با به كارگيري اصول پايه در آشپزي و مديريت آشپزخانه و كافه، مهندسين منو و قيمت گذاري همراه با آناليز غذايي و گزينش و آموزش پرسنل كاركنان و مديران جهت ايجاد فضايي كاملا استاندارد با معيارهاي بين المللي و روز دنيا قدم بر ميدارند.

با شركتهايي كه خدمات راه اندازي فست فود را ارائه ميدهند، درخصوص راه اندازي فست‌فود مشورت كنيد و روال شروع يك فست فود موفق را از آنها جويا شويد.

راه اندازي فست فود | تجهيزات فست فود

خدمات مشاوره راه اندازي فست فود، سرمايه گذاري و جذب سرمايه گذار در صنعت فست فود و غذا، فروش تجهيزات آشپزخانه صنعتي، پشتيباني از تجهيزات و تأمين مواد اوليه، طراحي دكوراسيون فست فود، طراحي منوي غذاي فست فود و ارزش غذايي آنها، برندسازي و واگذاري نمايندگي فست فودهاي معروف و … از جمله خدماتگروه ايران اچ اف سي در صنعت فست فود و رستوران مي‌باشد.

راه اندازي فست فود فروش تجهيزات فست فود

گروه راه اندازي فست فود IRANHFC

گروه IRANHFC توسط مهندس عباس حسيني سال ۱۳۸۶ با هدف ارائه خدمات در صنعت فست فود و رستوران پايه گذاري شد. گروه تخصصي تجهيز و راه اندازي فست فود حسيني، متخصص در راه اندازي فست فود، پشتيباني و تامين تجهيزات فست فود، پيشرو در ارائه خدمات حرفه اي در صنعت غذا و فست فود ميباشد.

راه اندازي فست فود از ابتدا تا انتها

گروه تخصصي راه اندازي فست فود (IRANHFC) با ارائه خدمات نوين در جهت توسعه صنعت غذاي سالم بر پايه دانش آكادميك و تجربه سالهاي متمادي در اين حرفه و اجراي پروژه‌هاي موفق در سراسر كشور، A تا Z پروژه‌هاي راه اندازي فست فود را اجرا مي‌نمايد. IRANHFC با راه اندازي فست فودهايي با بالاترين سطح كيفي به موفقيت هرچه بيشتر مي‌انديشد.

شرح خدمات راه اندازي فست فود

راه اندازي فست فود به فرآيند مطالعاتي و اجرايي فست فود از ابتدا تا انتها اطلاق مي‌شود. يكپارچگي در فرآيند راه اندازي از اهميت بسزايي برخوردار است. كل فرآيندراه اندازي فست فود بايد از استاندارد و قوانين خاصي پيروي كند. با توجه به تغيير ذائقه و شيوه زندگي مردم، كسب و كار فست فود – نه فقط در تهران و ساير كلان شهرها بلكه در شهرستان‌هاي كوچك – به يكي از مشاغل پر درآمد و جذاب تبديل شده است. صنعت فست فود، كسب و كاري مدرن است و با شيوه‌هاي سنتي نمي‌توان آن را مديريت كرد. ماركتينگ، برندينگ، كنترل كيفيت و مديريت سيستماتيك نيازمند برنامه‌هاي خاص است كه توسط كارشناسان خبره انجام مي‌پذيرد.

خدمات راه اندازي فست فود

 • تعيين استراتژي فست فود و نقشه راه.
 • تامين مالي پروژه راه اندازي فست فود.
 • انتخاب مكان مناسب براي راه اندازي فست فود.
 • طراحي و اجراي دكوراسيون داخلي فست فود.
 • خريد تجهيزات آشپزخانه، نصب و تجهيز فست فود.
 • طراحي منوي غذاي فست فود و تهيه مواد اوليه.
 • استخدام نيرو و آموزش پرسنل فست فود.
 • راه اندازي فست فود و اجراي مراسم افتتاحيه.

در فرآيند راه اندازي هر يك از بخش‌ها بايد به نحو قابل قبولي انجام گيرد.

مقدمات راه اندازي فست فود

 • تهيه طرح تجاري (Business Plan) فست فود بر اساس مدل
 • تهيه استراتژي و طرح راه اندازي فست فود (بيزينس پلن) بر اساس
 • نقد، بررسي ويژگي‌هاي رقابتي و مانيتورينگ فست فودهاي رقيب.
 • برآورد هزينه خريد تجهيزات آشپزخانه فست فود براساس نياز و بودجه.
 • مشاوره در انتخاب مكان و نام فست فود كه امكان ثبت داشته باشد.
 • تهيه گانت چارت زمان، سرمايه، هزينه، سود، گردش مالي و … فست فود.

راه اندازي فست فود فروش تجهيزات فست فود

طراحي و اجراي دكوراسيون فست فود

دكوراسيون فست فود يكي از آيتم‌هاي كليدي در جذب مشتريان است. دكوراسيون فست فود به دو بخش طراحي دكوراسيون فست فود و اجراي دكوراسيون تقسيم مي‌شود. علاوه براين اصولاً فست فود به دو بخش آشپزخانه فست فود و سالن فست فود تقسيم مي‌شود البته برخي از فست فودها داراي محيط خارجي براي نشستن يا روف گاردن هستند.

طراحي و اجراي دكوراسيون فست فود

درصد قابل توجهي از افراد پس از گذراندن دغدغه‌هاي روزانه خواهان محيط آرام بخش و فرح بخش براي خود و خانواده‌هايشان هستند و دكوراسيون نقش تاثيرگذاري دارد. گواه اين مهم، موفقيت فست فودهايي است كه از طراحي داخلي قويتري نسبت به رقبا برخوردار بوده و در ساير شرايط كه تقريباً برابر هستند، از اقبال بيشتري برخوردار بوده و مورد توجه مشتريان قرار گرفته‌اند.

رسيدن به طرح ايده آل ممكن است هزينه آزمون و خطا بسيار بالايي داشته باشد. گاها برخي از افراد كه از مكانهاي استيجاري براي راه اندازي فست فود بهره مي‌برند، تمايل چنداني به هزينه كرد در اين حوزه ندارند، به همين دليل پيشنهاد مي‌شود از طرح‌هايي بر اساس گرافيك و نورپردازي براي تزئين فست فود خود استفاده كنند.

اهميت دكوراسيون در موفقيت فست فود

اهميت طراحي منحصربفرد دكوراسيون در موفقيت فست فود امري ثابت شده است. به دليل تفاوت ماهيت طراحي دكوراسيون داخلي فست فود نسبت به آپارتمان و موقعيت تجاري بهتر است پروژه‌هاي طراحي و اجراي دكوراسيون براي فست فود به مجموعه‌هاي كه بصورت تخصصي در اين زمينه فعاليت مي‌كنند واگذار گردد.

 • تهيه نقشه مهندسي فست فود (پلان محموعه).
 • طراحي نماي سه بعدي فست فود (۳D MAX).
 • طراحي تابلوهاي بيروني و داخلي فست فود.
 • استفاده از المان‌هاي خاص در گرافيك و نورپردازي.
 • ارائه نقشه‌هاي اجرايي دكوراسيون فست فود.
 • ساخت و فروش متريال اجرايي فست فود.
 • نظارت بر اجراي دكوراسيون داخلي فست فود.
 • اجراي كامل دكوراسيون داخلي فست فود.

راه اندازي فست فود فروش تجهيزات فست فود

فروش تجهيزات فست فود

يكي از آيتمهاي كليدي در راه اندازي فست فود خريد تجهيزات فست فود است كه از ابعاد مختلفي داراي اهميت مي‌باشد، تجهيزات فست فود بايد مناسب با نياز شما باشد و توانايي پاسخگويي در اوج فروش را داشته و در عين حال نيز هزينه آن توجيح اقتصادي داشته باشد.

تجهيز و راه اندازي آشپزخانه فست فود

لازمه يك فست فود حرفه اي، تجهيزات مدرن است، داشتن آشپزخانه مدرن سبب افزايش كيفيت، كاهش ضايعات، كاهش پرسنل، افزايش سرعت، افزايش سطح نظافت و بهداشت و … ميشود. IRANHFC  با واردات مستقيم تجهيزات آشپزخانه و به دليل اشراف كامل در تعمير و نگهداري ماشين آلات و نيز سرويس دهي مناسب، بهترين برند توليد كننده، فروشنده و ارائه كننده خدمات پس از فروش تجهيزات فست فود در كشور است.

 • تجهيزات برودتي آشپزخانه صنعتي، فست فود، رستوران و كافي شاپ.
 • تجهيزات سلف سرويس فست فود، رستوران و كافي شاپ.
 • تجهيزات پخت آشپزخانه صنعتي، فست فود، رستوران و كافي شاپ.
 • تجهيزات شستشو آشپزخانه صنعتي، فست فود، رستوران و كافي شاپ.
 • تجهيزات آماده سازي غذاي فست فودي، رستوران ايتاليايي و كافي شاپ.
 • ساير تجهيزات آشپزخانه صنعتي، فست فود، رستوران و كافي شاپ.

تجهيزات فست فود به دو بخش “آماده سازي و آشپزخانه” تقسيم مي‌شود كه تجهيزات آماده سازي غذا، در انواع خط توليد مشترك است و با افزايش خط توليد، هزينه تجهيزات فست فود با شيب ملايم‌تري افزايش ميابد. تجهيزات آشپزخانه فست فود براساس خط توليد تقسيم ميشوند كه شامل:

 • خط توليد برگر و ساندويچ در فست فود.
 • خط توليد مرغ سوخاري در فست فودها.
 • خط توليد پيتزا در فست فود.
 • خط توليد كامل يك فست فود.
 • تجهيز و راه اندازي آشپزخانه فست فود.

طراحي منو و آموزش رسپي فست فود

 • تهيه ليست غذاهاي قابل ارائه با توجه به تجهيزات و فضاي موجود.
 • آموزش دستور غذاي مشخص شده در منوي غذاي فست فود.
 • تنظيم رسپي و تعيين گرماژ مواد اوليه غذاهاي منوي فست فود.
 • تعيين برند مواد و معرفي بهترين تامين كننده مواد اوليه فست فود.
 • برآورد قيمت تمام شده هر يك از غذاهاي موجود در منوي فست فود.
 • آموزش و ارائه رسپي برگرها، انواع ساندويچ، سس‌ها، سوخاري و …

استخدام و آموزش پرسنل فست فود

 • تامين و آموزش پرسنل فست فود
 • آموزش اصول نگهداري مواد اوليه به پرسنل فست فود.
 • آموزش آماده سازي غذاهاي منو فست فود (تئوري و عملي).
 • آموزش مرينيت و طبخ رسپي فست فودي (تئوري و عملي).
 • آموزش نحوه درسينگ غذاهاي فست فود (تئوري و عملي).
 • آموزش پرسنل فست فود جهت كنترل كيفيت غذا (تئوري و عملي).
 • آموزش بهداشت مواد غذايي و بهداشت فردي پرسنل فست فود.
 • آموزش كار با تجهيزات آشپزخانه فست فود، سرويس و نگهداري آنها.

برندينگ، بازاريابي و تبليغات فست فود

 • جمع آوري داده‌هاي آماري داخلي و خارج فست فود.
 • بررسي و تعيين وضعيت موجود فست فود.
 • مشاوره، هدف گذاري و برنامه ريزي بازاريابي فست فود.
 • استخدام نيرو و آموزش پرسنل فروش فست فود.
 • اجراي طرح‌هاي تبليغاتي برنامه ريزي شده فست فود.
 • بررسي، آناليز و پيش برد برنامه فروش فست فود.
 • مشاوره جهت انتخاب و ثبت علامت تجاري فست فود.
 • معرفي كانال‌هاي ارتباطي جهت فروش برند فست فود.
 • معرفي استانداردهاي يكپارچه سازي سازماني فست فود.
 • شخصيت پردازي و شخصيت سازي برند فست فود.

 

خدمات مشاوره راه اندازي فست فود

 • مشاوره انتخاب نرم افزار فروش و حسابداري فست فود.
 • مشاوره طراحي لباس فرم پرسنل فست فود و يكپارچه سازي.
 • مشاوره، بررسي و راه اندازي بخش دليوري فست فود.
 • مشاوره بسته بندي غذاهاي فست فود براي ارسال به مشتري.
 • مشاوره طراحي، گرافيك و چاپ اقلام مورد نياز فست فود.
 • ارائه بانك اطلاعاتي تامين كنندگان مواد اوليه فست فود.
 • مشاوره گزينش پرسنل فست فود، تعيين حقوق و شرح وظايف.
 • مشاوره براي قيمت گذاري غذاهاي فست فود.
 • تهيه ليست هزينه‌هاي فست فود و تعيين نقطه سر به سر.

ارائه خدمات پشتيباني از فست فودها

نظر به رقابتي شدن صنعت فست فود، نياز به پشتوانه فني اهميت بيشتري پيدا مي‌كند. در بازار حرفه‌اي زماني براي آزمون و خطا وجود ندارد، دريافت مشاوره راه رسيدن به هدف را كوتاه مي‌كنند. در جوامع پيشرفته به ندرت با شروع يك كسب و كار توسط شخص سرمايه گذار – بدون كمك گرفتن از مشاوران حرفه اي – روبرو مي‌شويد.

خدمات پشتيباني و مشاوره فني فست فود

از مهمترين اقدامات گروه IRANHFC براي سرمايه گذاران در راه اندازي فست فود، تهيه نقشه راه همراه با برآورد هزينه، زمان اجرايي و … براي راه اندازي فست فود از ابتدا تا انتها است. از طرفي تجربه كارشناسان ما و بازخوردهاي به دست آماده نشان مي‌دهند كه مهمترين خدمات پس از راه اندازي فست فود، ارائه خدمات پشتيباني است. مجموعه هاي تازه تاسيس تا عادي شدن روال فعاليت با مشكلات مضاعفي روبرو هستند كه دريافت مشاوره و پشتيباني مي‌تواند گره گشاي مشكلات باشد. آنچه IRANHFC را متمايز ميكند تجربه، دانش فني، مشاوره‌هاي دقيق، مسئوليت پذيري و صداقت است.

پشتيباني بعد از راه اندازي فست فود

از دلايل مهم شكست فست فودها به خصوص در اوايل فعاليت، نبود حامي و پشتيبان است. در كشورهاي پيشرفته اين مهم بر دوش برندها است اما با توجه به مشكلات ساختاري كه برندهاي ايراني با آن روبرو هستند، امكان ارائه چنين خدماتي از آنها نمي‌رود. IRANHFC با ارائه خدمات پشتيباني، بعد از راه اندازي فست فود حامي و پشتيبان فست فودهاي طرف قرارداد است.

گروه تخصصي راه اندازي فست فود و تجهيزات فست فود (IRANHFC) بر پايه دانش آكادميك، تجربه و اجراي پروژه‌هاي موفق در سراسر كشور، خدماتي نوين و جامع در صنعت فست فود ارائه مي‌كند به صورتي كه سرمايه گذاران و صاحبان مشاغل در اين صنف هيچ گونه كاستي در تنوع و كيفيت خدمات احساس ننمايند.

فهرست خدمات مشاوره و پشتيباني فست فود

 • ارائه مشاوره و پشتيباني تلفني به فست فودهاي طرف قرارداد.
 • معرفي تامين كنندگان و تامين مواد اوليه فست فودهاي طرف قراداد.
 • تامين مواد اوليه كمياب يا ناياب براي فست فودهاي طرف قرارد.
 • معرفي نيروهاي آموزش ديده فست فود، استخدام و آموزش پرسنل.
 • ارائه خدمات فني مهندسي مورد نياز به فست فودهاي طرف قرارداد.

پرسش و پاسخ راه اندازي فست فود

نظر به رقابتي شدن صنعت فست فود، نياز به پشتوانه فني اهميت بيشتري پيدا مي‌كند. در بازار حرفه‌اي زماني براي آزمون و خطا وجود ندارد، دريافت مشاوره راه رسيدن به هدف را كوتاه مي‌كنند. در جوامع پيشرفته به ندرت با شروع يك كسب و كار توسط شخص سرمايه گذار – بدون كمك گرفتن از مشاوران حرفه اي – روبرو مي‌شويد.

 1. مدارك لازم جهت ثبت برند فست فود يا كافي شاپ چيست؟
 2. مدارك لازم جهت اخذ مجوز براي كافي شاپ چيست؟
 3. مراحل راه اندازي فست فود چيست؟
 4. شرايط خريد برند فست فود و استفاده از تابلوي آن‌ها چيست؟
 5. بزرگترين دلايل ناكامي پروژه هاي فست فود چيست؟
 6. سرمايه مورد نياز جهت راه اندازي فست فود؟
 7. عوامل شكست سرمايه گذاري در فست فود چيست؟
 8. مزاياي سرمايه گذاري در صنعت فست فود چيست؟
 9. هزينه راه اندازي فست فود شامل چه مواردي ميشود؟
 10. ميزان سرمايه راه اندازي فست فود به چه مواردي بستگي دارد؟
 11. ليست تجهيزات آشپزخانه براي خط برگر و ساندويچ چيست؟
 12. تجهيزات آشپزخانه براي خط توليد پيتزا شامل چه چيزهايست؟
 13. فهرست تجهيزات مورد نياز براي ساندويچ، برگر و پيتزا چيست؟
 14. فهرست تجهيزات مورد نياز براي مرغ سوخاري چيست؟
 15. تجهيزات خط توليد ساندويچ، برگر، پيتزا و سوخاري چيست؟
 16. تجهيزات آشپزخانه براي غذاهاي فرنگي و ايتاليايي چيست؟
 17. تجهيزات مورد نياز براي راه اندازي كافي شاپ چيست؟
 18. قيمت تجهيزات آشپزخانه به تفكيك خط توليد چقدر است؟
 19. حدود هزينه دكوراسيون فست فود چقدر است؟
 20. آيا خريد برندهاي مطرح در فست فود پيشنهاد ميشود؟
 21. خدمات گروه IRANHFC شامل چه مواردي است؟
 22. هزينه خدمات گروه IRANHFC در سال ۱۳۹۶ چقدر است؟
 23. تعدادي از فست فودهايي كه از خدمات ما بهره ميبرند
 24. آيا دريافت مشاوره جهت راه اندازي فست فود لازم است؟
 25. سرمايه گذاري در فست فود. سود و سرمايه؟
 26. سرمايه مورد نياز جهت راه اندازي فست فود چقدر است؟
 27. راه اندازي فست فود شامل چه مراحلي است؟
 28. پشتيباني و تامين مواد اوليه شامل چه مواردي ميشود؟
 29. طراحي سه بعدي دكوراسيون فست فود چه مزايايي دارد؟
 30. براي تهيه منو غذاي فست فود بايد به چه مواردي توجه كرد؟

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۵۷:۳۴ توسط:ولقان حسيني موضوع:

مجتمع توليدي رنگ و چسب حكيميان

مجتمع توليدي رنگ و چسب حكيميان

مجتمع رنگ و چسب حكيميان با توان بالقوه در توليد انواع كفپوش اپوكسي و كفپوش پلي يورتان، رنگهاي صنعتي و ساختماني، عايق رطوبتي سفيد بام و عايق استخر، محافظ نما ساختمان، چسب و گروت، كاهگل مصنوعي … و از سويي اجراي آنها با قيمت مناسب و كيفيت برتر شروع به فعاليت گسترده در منطقه مركزي ايران نموده.

09122939909 - 09133739809

www.epoxi.info | info@epoxi.info


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۶:۲۸:۲۱ توسط:ولقان حسيني موضوع:

راه اندازي فست فود و فروش تجهيزات فست فود

+ نوشته شده: ۷ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۶:۲۸:۰۲ توسط:ولقان حسيني موضوع:

اجراي استخر با ورق پلي اتيلن - ساخت استخر پليمري ارزان

اجراي استخر با ورق پلي اتيلن - ساخت استخر پليمري ارزان

 • احداث استخرهاي پليمري ذخيره آب كشاورزي و صنعتي.
 • ساخت استخر پرورش ماهي با ورق پليمري.
 • با استفاده از بهترين ورق هاي ايراني و خارجي اعم از ژئوممبران با كيفيت آلماني، آتارفيل اسپانيايي، ورق پ م كره و ورق پليمري ايراني نيكان، صنايع ورق و ...
 • -10 سال ضمانت كتبي.
 • -60 سال عمر مفيد ورق.
 • نصب سريع استخر (يك روز).
 • ارزانترين روش ساخت استخر (تقريبا نصف هزينه بتن آماده).
 • كاملا ضد آب.
 • مقاوم به اشعه UV خورشيد.
 • مقاوم به شرايط جوي و تغييرات آب و هوا.
 • مقاوم به مواد شيميايي و شوينده ها.
 • قابليت جابجايي استخر.
 • ضد جلبك و ضد ريشه.
 • سهولت در نظافت استخر (فقط با فشار آب).

شركت روداب پليمر (مجري استخرهاي پليمري در مركز و جنوب كشور) آماده فروش و ساخت استخر پليمري (احداث استخر با ورق پلي اتيلن) در شيراز، كرمان، اصفهان، يزد، بوشهر و ...

09172179415 - 09376663026


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۶:۲۷:۴۳ توسط:ولقان حسيني موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر