دفتر تجارت الكترونيك ولقان

تجارت الكترونيك ولقان حسيني طراحي وب سايت برنامه نويسي وبسايت پرتال سيستمهاي مديريت محتوا بهينه سازي سايت موتورهاي جستجو افزايش بازديد نرم افزارهاي خاص اتوماسيون تبليغات چند رسانه اي مولتي مديا روشهاي تبليغاتي اينترنت پشتيباني آموزش بازاريابي

تجربه بسيار بد من از كلينيك (بيمارستان) دامپزشكي ايران زمين كرج

تجربه بسيار بد من از كلينيك (بيمارستان) دامپزشكي ايران زمين كرج
اين تجربه بسيار دردناك من از مراجعه به كلينيك دامپزشكي ايران زمين كرج هست، عين همين متن به مراجع قضايي و نظام دامپزشكي كرج و رونوشت آن به نظام دامپزشكي كشور ارسال شده. اميدوارم با خوندن اين مطلب به هر دكتر و هر كلينيكي به واسطه تبليغاتشون اعتماد نكنيد.
شرح ماجراي مرگ سگم در كلينيك دامپزشكي ايران زمين كرج:
روز سه شنبه 5 ام فروردين 1399 سگم را كه دوماه قبل تشخيص سنگ مثانه داده شده بود به علت ادرار خوني و حركت سنگ به داخل مجاري ادرار براي درمان به كلينيك مذكور بردم.
معاينه و تشخيص در كلينيك دامپزشكي ايران زمين كرج:
1. پزشك (معاينه و ويزيت) بعد از حدود يك ساعت تجمع حدود 15 نفر و طبيعتا 15 حيوان مختلف در يك اتاق 12 متري، بيمار را معاينه كرده و به راديولوژي ارجاع داد.
2. بعد راديولوژي انجام شد و براي تشخيص اندازه سنگ به سونوگرافي ارجاع داده شد.
3. نتيجه سونوگرافي - به گفته مسئول سونوگرافي - وجود 4 سنگ در مثانه را نشان ميداد كه بزرگترين آنها 4 ميليمتر بود.
روند درمان در كلينيك دامپزشكي ايران زمين كرج:
1. تقاضا كردم با توجه به سن سگ (9 سال) ابتدا روشي بجز عمل انجام شود كه گفتند سنگ با اين اندازه از سوند خارج نميشود.
2. با دامپزشك خودش تماس گرفته و موضوع را گفتم. پيشنهاد داد بعد از مشخص شدن نوع سنگ، از طريق دارو شكسته شود، با پزشك كلينيك مطرح كردم و هزينه آزمايش ادرار را متقبل شدم.
3. مسئول آزمايشگاه علي رغم دريافت هزينه آزمايش، بدون انجام آزمايش ادرار اطلاع داد كه راههاي ديگر پاسخگو نيست و نياز به عمل دارد و هزينه عمل 1.400.000 تومان است.
4. تكرار كردم كه راهي بجز عمل وجود ندارد؟ گفتند نه ولي بعد از انجام عمل از سنگ نمونه برداري ميكنيم تا رژيم غذايي مشخص كنيم. لذا هزينه آزمايش نمونه سنگ را نيز دريافت كردند.
5. رضايت نامه عمل را امضا كردم و حيوان را براي مراحل آماده سازي به اتاق عمل بردند.
6. بعد از چند دقيقه مسئول آزمايشگاه ابراز كرد سگ شما خون فعالي دارد و ممكن است بيماري كبدي يا مغز استخوان داشته باشد. عرض كردم عفونت مجاري ادراري دارد و دامپزشك كوتريموكسازول و فوروزومايد تجويز كرده، ممكن است اثرات اين دارو يا عفونت باشد؟ بعد از تمسخر دامپزشك و داروهاي تجويز شده، گفتن نياز به آزمايش خون هست كه هزينه دارد و هزينه آزمايش خون را فاكتور كردند.
مراحل عمل در كلينيك دامپزشكي ايران زمين كرج:
1. جراح (دكتر ايماني) دقيقا دو دقيقه قبل از عمل وارد مجموعه شدند و گفتند من را از وسط اسباب كشي كشيدند اينجا.
(* بعد از شكايت مشخص شد ايشان حتي پروانه فعاليت هم ندارد *)
2. بدون ديدن عكس و سونوگرافي شروع به بيهوش كردن و سپس تراشيدن موهاي محل برش كردند.
3. برگه آزمايش مقدماتي قبل از عمل، را به جراح نشان دادم و پرسيدم دكترها توضيح خوبي به من ندادند، اين عمل خطرناك نباشد؟ كه گفتند در اين سن امري عاديست.
4. بجز ميز استيلي كه حيوان روي آن عمل ميشد اتاق عمل بسيار كثيف بود.
5. مكرر درب اتاق عمل باز و بسته ميشد و افراد گوناگون وارد ميشدند حال و احوال ميكردند يا خداحافظي (با توجه به زمان تغيير شيفت).
6. حراج دست تنها بود و خون و ادرار تمام اطراف شكم حيوان و ميز جراحي را گرفته بود. نه ساكشن و نه تجهيزات بهداشتي براي پاكسازي.
7. هرزگاهي دكتري كه همراه من تماشاچي عمل بود بدون رعايت اصول بهداشتي، وسايلي چون گاز در اختيار جراح قرار ميداد و بعد از اتاق عمل خارج ميشد و پس از ويزيت حيوانات ديگر دوباره برميگشت.
8. جراح بعد از خارج كردن سنگ اول، از آنجا كه نتيجه سونوگرافي و راديولوژي را نديده بود قصد اتمام جراحي را داشت كه ياداوري كردم ما 4 سنگ در مثانه حيوان ديديم. بعد از شستشو از طريق سوند و فشار آب، حدود 4 سنگ ريز ديگر نيز بيرون آمد.
9. با وجود اينكه براي آزمايش نمونه سنگ و تعيين رژيم غذايي هزينه دريافت كرده بودند. سنگ در حين عمل توسط بازديد كنندگان دور انداخته شد كه دفعه اول با تذكر جراح مجددا روي ميز گذاشتند اما بعدا دور انداخته شد.
10. جراح بعد از عمل يك رول دستمال توالت به من نشان داد و گفت حيوان را تميز كن چون براي دو هفته نميتواند حمام برود.
11. جراح در حين خروج از مركز (تقريبا دو دقيقه بعد از عمل) روي راه پله گفتند شما مراقب حيوان باشيد پزشك به زودي مي آيد. كه هرگز پزشكي مراجعه نكرد.
روند ترخيص در كلينيك دامپزشكي ايران زمين كرج:
1. در حال تميز كردن حيوان بودم كه شروع به تكان خوردن و جيغ زدن كرد. ميز جراحي كوچك بود و امكان كنترل سگ رو نداشتم. به سالن اومدم و با داد دكتر را صدا زدم كه نهايتا پرستار آمد و گفتند عاديست و نگران نشويد داروي توهم زا به سگ داده شده براي بيهوشي.
2. سپس از من خواستند تا دو عدد پد تهيه كنم (با توجه به اينكه بدن حيوان و ميز پر از خون و ادرار و استفراغ بود) تا ماشين كثيف نشود. از وي خواهش كردم حداقل سگ را براي چند ثانيه كنترل كند تا من بتوانم به فروشگاه كلينك – طبقه همكف - بروم.
3. هنگام تهيه پد، دكتر معالج و مسئول ازمايشگاه را بيرون از مجموعه ديدم كه دور هم در حال سيگار كشيدن بودند رفتم و تقاضا كردم روند بهبودي را توضيح بدهند.
4. گفتند سگ شما هروقت سرش را به چپ و راست تكان داد ميتوانيد ببريد. در حالي كه حدودا 5 دقيقه از عمل گذشته بود و سگ من نه تنها عكس العملي به صداي من نشان نميداد بلكه فقط جيغ و دست و پا ميزد.
5. علائم را با آنها درميان گذاشتم و گفتند سگ را به محيط خانه ببريد محيط آشنا سبب بهبودي و هوشياري خواهد شد و داروهايي كه نوشته شده را بدهيد.
6. داروها 5 نوع و شامل 20 قرص آنتي بيوتيك و 14 آمپول پنيسيلين و سفازولين بود.
7. سه نوع از دورها (مجموعا 14 عدد تزريقي) هستند. لذا سوال كردم كه من قبلا سابقه تزريق زير پوستي و از بالاي گردن داشتم به همان صورت؟ گفتند نه، آنژيوكت گذاشتيم و از آنژيوكت بايد به رگ تزريق شود. اضافه كردند كه رانيتيدين شوك وارد ميكند حتما رقيق كنيد.
8. در همين لحظه پرستار يك نفر را به دنبال من فرستاد كه سگتان به هوش آمده و بلع دارد. بياييد و ببريدش!
9. مبلغ كل: 2.050.000 تومان شد كه قبل از عمل دريافت كردند و به عنوان تخفيف هنگام ترخيص يك عدد قلاده اليزابت و 2 عدد پد دادند.
علائم بعد از ترخيص سگم قبل از مرگ در بيمارستان دامپزشكي ايران زمين كرج:
1. تمام مدت جيغ و دست و پا ميزد تا حدود نيم ساعت بعد كه به منزل رسيديم.
2. با اينكه جاي گرمي برايش انتخاب كرده بوديم با اين وجود به شدت ميلرزيد.
3. چندبار استفراغ غليظ و زرد رنگي كرد.
4. تمام مدت نيم خيز و خيره به جلو بود.
5. بدون كنترل مدفوع از بدن حيوان خارج ميشد.
6. با توجه به دستور پزشك، آنتي بيوتيك و رانيتيدين را از طريق آنژيوكت تزريق كردم.
7. حدود ساعت 11 ترخيص شده بود و حدود ساعت 12.15 دقيقه داروها را تهيه كرده و حدود ساعت 1 بامداد تزريق را انجام دادم.
8. حدود ساعت 3 شب حيوان كم كم خم شده و خوابيد اما نفس هاي عميقي ميكشيد شبيه اينكه از هوش برود و مجددا به هوش بيايد.
9. با كلينيك تماس گرفتيم و گفتند سريع حيوان را برسانيد به مركز كه متاسفانه قبل از رسيدن به كلينيك دو نفس عميق كشيد و مرد.
سلب مسئوليت توسط دامپزشكان كلينيك دامپزشكي ايران زمين كرج:
1. دكتر شيفت شب پرسيد چه شده است؟ گفتم بعد از عمل آمپولهايي كه نوشتيد رو تزريق كردم. گفتند خودت كشتيش حالا اورديش اينجا؟ مگر ما ننوشيم كه پنيسيلين به عضله تزريق شود؟ با گريه جسد حيوان را برداشته و مركز رو ترك كردم.
2. به منزل مراجعه و نسخه را مجددا خواندم. هيچ كجا نوشته نشده بود عضلاني لذا مجددا به كلينيك مراجعه كردم و نسخه را نشان دادم همان پزشك شيفت شب مدعي شد كه به جراح ربط دارد و نه به كلينيك ما، فردا صبح بيايد جراح را صدا بزنيم صحبت كنيد. اصرار كردم كه همين الان با ايشان تماس بگيريد يا جراح يا مدير مركز، كه گفتند "اقا سگه ديگه مرده، حالا هركي مقصره".
3. روز بعد تماس گرفتم و جلسه اي تشكيل شد و مدعي شدند سگ شما قبل از عمل هم مشكل داشت و سنش هم بالا بود، برگه اي براي اثبات اين موضوع دادند كه در مشاوره با دامپزشكان ديگر متوجه شدم سگي كه عفونت مجاري ادرار دارد و دارو دريافت ميكند بسيار عاديست نتيجه ي آزمايش خون اين اعداد باشند و اصلا در اين شرايط گرفتن آزمايش خون بي فايده است.
4. گفتند خارج از مجموعه بوده و به ما مربوط نميشود. عرض كردم پزشك معالج ترخيص كرده است نه من. كه مدعي شدند با رضايت خودتان از مجموعه خارج كرديد. تقاضاي رضايت نامه كردم كه گفتند بخاطر شخصيتتان از شما رضايت كتبي نگرفتيم!
5. به اصرار پدرم كه گفتند شايد بيماري ديگري داشته و اين مرگ برايش راحتتر بوده به كلينيك رفتيم و درخواست آزمايشات و راديولوژي و سونوگرافي حيوان را كرديم. آزمايش ادرار وجود نداشت، آزمايش نمونه سنگ وجود نداشت، آزمايش خون با تاخير آماده شد.
6. تقاضاي فاكتور كرديم و ديديم اقلام فاكتور و حتي مبلغ پرداختي با مبلغي كه كارت كشيده شده و خدماتي كه انجام شده مغايرت دارد. مبلغ 95 هزار تومان اختلاف حساب نقدا پرداخت كردند.
7. طي جلسه يكي از پزشكان گفتند نيازي نبود شما پنيسيلين بزنيد جراح تزريق كرده بود. بعد از چند دقيقه دكتري كه همراه من در اتاق عمل بود وارد شد و گفت من خودم تزريق كردم مگر نديدي؟ لذا همزمان دو نفر مدعي شدند كه پنيسيلين بعد از عمل را تزريق كرده اند.
8. بخاطر مغايرت در آزمايشات انجام شده و گفته هاي مسئولان كلينيك، جلسه را ترك كرديم. مجموعا 4 بار حضوري و 3 بار تلفني با كلينيك تماس داشتيم كه هربار شخص متفاوتي را مدير و مسئول كلينيك معرفي كردند.
9. بعد از چند ساعت 360 هزار تومان به حساب واريز كردند و گفتند هزينه كارهايي كه انجام نشده است را پرداخت كرده ايم كه به عنوان مدرك نگهداشتم.
عناوين شكايت من از كلينيك دامپزشكي ايران زمين كرج:
علي رغم اينكه تمام دامپزشكاني كه مورد مشورت قرار گرفتند صريحا تاكيد كردند تزريق 6.3.3 در رگ سبب مرگ آني ميشود و نه با تاخير 2 ساعته و در شمارش داروها هم آمپول 6.3.3 كم نشده بود، متاسفانه هيچ مدركي مبني براينكه چه آمپولي تزريق شده ندارم و مسئولان كلينيك روي اين موضوع تاكيد ميكنند. لذا شكايت خود را از اين كلينيك به موارد زير كاهش ميدهم:
1. انجام نشدن آزمايشات ضروري ادرار قبل از انتخاب شيوه درمان با وجود دريافت هزينه.
2. دريافت هزينه بابت آزمايش خون در شرايطي كه حيوان داراي عفونت و درحال درمان دارويي بوده است و با كمال تعجب انجام نشدن آزمايش تا دو روز بعد از مرگ حيوان.
3. دريافت هزينه بابت آزمايش سنگ و دور انداختن نمونه سنگ بعد از جراحي.
4. عدم هماهنگي با جراح و استفاده نكردن از نتايج سونوگرافي و راديولوژي در جراحي.
5. انجام جراحي زماني كه "به گفته خودشان خطرناك بوده" براي حيوان درصورتي كه گزينه هاي ديگر وجود داشت و مهمتر از آن عدم اطلاع رساني از خطرناك بودن جراحي تا دو روز بعد از مرگ حيوان.
6. استفاده از جراح پورسانتي/ساعتي به گونه اي كه دو دقيقه قبل از عمل حاضر شود و دو دقيقه بعد از عمل مجموعه را ترك كند. حتي دستگاهها هم توسط بنده از حيوان جدا شدند.
7. عدم قبول مسئوليت رسيدگي به شرايط حيوان حداقل تا به هوش آمدن كامل حيوان بعد از جراحي توسط كلينك و انداختن آن به گردن جراح و صاحب حيوان.
8. عدم وجود امكانات لازم براي جراحي در اتاق عمل به عنوان مثال نبود دستگاه ساكشن و استفاده از دستمال رولي توالت براي پاك كردن خون و ادرار از شكم حيوان و ميز جراحي.
9. باز و بسته شدن و ورود و خروج افراد مختلف به اتاق عمل حين جراحي و عدم رعايت بهداشت.
10. استفاده از پزشك ويزت به عنوان دستيار كه منجربه خروج مداوم وي به جهت ويزيت ساير حيوانات ميشد و ورود مجدد بدون حتي استفاده از لباس مخصوص و رعايت اصول بهداشتي ميشد.
11. تحويل حيوان چند دقيقه بعد از جراحي به صورت نيمه هوشيار و آغشته به خون و ادرار و استفراغ.
12. عدم ويزيت دقيق حيوان بعد از جراحي توسط جراح و يا حتي پزشكان كلينيك.
13. عدم توضيح دقيق مراحل بهبودي، نحوه نگهداري و مراجعات بعدي به صاحب حيوان.
14. تجويز 15 آمپول آنتي بيوتيك قوي و 20 قرص آنتي بيوتيك فقط براي سه روز براي يك جراحي روتين جهت پوشش مشكلات بهداشتي و كمبودهاي اتاق عمل و جراحي.
15. ناهماهنگي بين جراح و مسئول سونوگرافي و راديولوژي كه ناشي از عجله جراح و استفاده از جراح پورسانتي/ساعتي است.
16. ناهماهنگي بين جراح و مسئول آزمايشگاه كه ناشي از عجله جراح و استفاده از جراح پورسانتي/ساعتي است.
17. عدم قبول مسئوليت جراحي تا قبل از هوشياري كامل و تست سلامت حيوان.
18. عدم ارائه رضايت نامه با توجه به ادعاي اينكه با رضايت بنده، روند درمان ناقص مانده است.
و در ادامه:
19. پذيرش و معطل كردن بيش از دو ساعت 15 حيوان طبيعتا مريض و صاحب حيوان در اتاق 12 متري بدون تهويه مناسب در شرايط كرونا و درصورتي كه كلينيك در بهترين حالت امكان پذيرش حدود 5 نفر درساعت را دارد.
20. پذيرش براي كلينيك، آرايشگاه، پت شاپ، اتاق عمل، راديولوژي، سونوگرافي و ريكاوري و چند قسمت ديگر در فضاي 60 متري زير زمين بدون وجود امكانات اوليه بهداشتي و حتي تهويه.
21. استفاده از عنوان 24 ساعته درصورتي كه كلينيك شبها فاقد افراد متخصص و امكانات ميباشد. مسلما براي تزريق واكسن يا قرص نيمه شب به كلينيك مراجعه نميكنند و بايد حادثه اي اتفاق افتاده باشد كه نياز به توان و دانش بالا دارد.
22. پذيرش جراحي بدون وجود جراح ثابت و حتي اتاق عمل و امكانات مناسب. استفاده از اتاق زيرپله، تهويه صنعتي و پنكه، جراح پورسانتي/ساعتي،
و بسياري موارد ديگر كه رسيدگي به اين موارد، تغيير در وضعيت زندگي من و حيوان تلف شده ندارد اما باتوجه به تبليغات گسترده اي كه اين كلينيك با توجه به مجوزهايي كه صادر شده انجام داده است اعم از آمبولانس حيوانات، شيفت شبانه روزي، اتاق عمل مجهز و ... بديونسيله تقضا دارم در خصوص روند درمان حيوان خانگي اينجانب و وضعيت بهداشتي و امكانات كلينيك مذكور بخصوص بخش جراحي - به تشخيص مقام محترم مسئول – رسيدگي شود تا حيوان ديگري تلف نشود و خانواده اي عزادار نباشند.

با تشكر
ولقان حسيني

#بيمارستان_تخصصي_دامپزشكي_ايران_زمين #بيمارستان_دامپزشكي_شبانه_روزي_ايران_زمين #بيمارستان_دامپزشكي_ايران_زمين #بيمارستان_دامپزشكي_شبانه_روزي_كرج #دامپزشكي_شبانه_روزي_كرج #دامپزشكي_كرج #دامپزشكي_كرج #دامپزشكي_درختي #دامپزشكي_مهرويلا #دامپزشكي #فيزيوتراپي #فيزيوتراپي_دامپزشكي #فيزيوتراپي_دامپزشكي_كرج #دامپزشكي_تخصصي_كرج


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۰۹:۵۷ توسط:ولقان حسيني موضوع:

اعطاي تسهيلات مالي و سرمايه گذاري در پروژه هاي توليدي و ساختماني

اعطاي تسهيلات مالي و سرمايه گذاري در پروژه هاي توليدي و ساختماني
02122858032
09123493557
اعطاي تسهيلات مالي و سرمايه گذاري در پروژه هاي پالايشگاهي و پتروشيمي، صنعتي، توليدي، گردشگري و ساختماني و ساير پروژهاي توليدي و اقتصادي.
مبلغ تسهيلات از 200-2000 ميليارد تومان كه به يكي از سه روش به متقاضيان اعطاء ميشود.

روش اول: اعطاي وام جهت پروژه هاي توليدي، صنعتي و ساختماني (F)
روش دوم: تامين مالي و اجراي پروژه هاي توليدي، صنعتي و ساختماني (EPCF)
روش سوم: مشاركت در ساخت
- باز پرداخت تا 10 سال و امكان تا 3 سال تنفس در پرداخت
- سود سالانه 8-12
- تضمين ملكي 120%تسهيلات اعطايي اعم از تهران و شهرستانها
02122858032
09123493557


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۴۳:۱۵ توسط:ولقان حسيني موضوع:

معتبرترين پخش پلاستيك در تهران

معتبرترين پخش پلاستيك در تهران

پخش پلاستيك آريا با نزديك به ربع قرن تجربه در زمينه فروش و توليد محصولات پلاستيكي آشپزخانه ، قطعات باغباني و ساختماني ، ظروف يكبار مصرف مانند ليوان پلاستيكي ، سفره پلاستيكي و كاغذي ، انواع ظروف ، كيسه فريزر و كيسه زباله كيلويي و ديگر محصولات ساختماني توانسته به يكي از بزرگترين و معتبرترين پخش هاي پلاستيك شرق تهران تبديل شود و در طي ساليان فعاليت درخشان خود توانسته رضايت بسياري از مشتريان خود را جلب و گامي بزرگ در عرصه صادرات و واردات قطعات و محصولات پلاستيكي آشپزخانه ، باغباني و ساختماني بردارد.

تيم پخش آريا با شناخت نياز بازار و مشتريان خود توانسته بهترين و با كيفيت ترين محصولات مورد نياز افراد را با نازلترين قيمت تهيه و در اختيار مشتريان عزيز خود قرار دهد و همواره به پاس اين خوش خدمتي نظاره گر رضايت مشتريان خود بوده است.

شما عزيزان نيز مي توانيد جهت پيوستن به جمع بزرگ مشتريان مجموعه آريا و دريافت خدمات اين مجموعه به عنوان معتبرترين پخش پلاستيك در تهران به سايت https://www.pakhshariyaa.com  مراجعه و يا با شماره هاي 09128063394 - 09125975075  تماس حاصل فرماييد و همه روزه از ساعت ۸ الهي ۱۷ با مشاورين ما در مجموع در ارتباط باشيد.

فروش محصولات متنوع در دسته بندي هاي كامل نظير اجناس لوكس ، حراجي ۵۰۰۰ فروش ، اجناس ۱۰۰۰۰ فروش ، استيل  ، بلور ، سفال ، ظروف يكبار مصرف و ... باعث افزايش دامنه فعاليت و فروش ما شده و همين امر سبب گشته تا بتوانيم پاسخگوي نيازهاي متنوع تك تك مشتريان خود باشيد. همچنين به دليل گسترش فعاليت مجموعه در زمينه توليد و واردات صادرات توانستيم سبد كالايي بسيار كامل و متنوعي را براي شما عزيزان فراهم كنيم.

توجه داشته باشيد كه فعاليت پخش آريا تنها به تهران محدود نمي‌شود و شما عزيزان از جاي جاي كشور عزيزمان ايران مي توانيد با تماس به مشاورين ما در مجموعه آريا و يا مراجعه به سايت و شبكه هاي اجتماعي اين مجموعه از قبيل اينستاگرام و تلگرام پخش آريا از محصولات ما ديدن نماييد و بعد از ثبت سفارش خود در كمترين زمان ممكن سفارش خود را تحويل بگيريد .

علاوه بر فعاليت مجموعه در داخل ايران ما توانستيم محصولات با كيفيت خود را به كشورهاي همسايه ايران عزيزمان صادر كنيم و پاسخگوي نياز مشتريان خود در كشورهايي نظير عراق ، تركيه ، ارمنستان ، گرجستان ، افغانستان و ... باشيم.

افتخاراين مجموعه اين است كه تمامي اجناس توليدي و محصولاتي را كه به فروش مي رساند از مواد پلاستيكي درجه يك و بهداشتي موجود در بازار تهيه شده اند و محصولاتي را در اختيار مشتريان خود قرار مي دهند كه هيچ گونه مواد كهنه و بازيافتي در آن ها به كار گرفته نشده است. تمامي محصولات موجود در اين مجموعه  در تركيب رنگ و تنوع رنگي كامل ارائه شده و اين اجازه را به مصرف كننده عزيز داده ايم تا بتواند از تنوع رنگي بالاي محصولات ما استفاده نمايند.

همچنين اين مجموعه علاوه بر توليد محصولات پلاستيكي و فروش ديگر محصولات خود ، با كمال ميل و اشتياق آماده همكاري با توليدكنندگان محترمي خواهد بود كه تمايل داشته اند محصول با كيفيت خود را با قيمت مناسب و عرف بازار به مصرف كنندگان عرضه نمايند و گامي در جهت رفع نياز مشتريان و مصرف كنندگان بر دارند.

شما عزيزان مي توانيد از طريق تماس با مجموعه بخش پلاستيك آريا به صورت رايگان از  مشاوره ما بهره مند شده و حتي به صورت تلفني و غيرحضوري سفارش خود را ثبت نماييد.علاوه بر آن مي توانيد همه روزه با مراجعه به پخش پلاستيك آريا به آدرس : تهران ،خاوران ، اتوبان امام رضا ورودي خاورشهر سوله 20 ، از نمايشگاه ما ديدن نماييد. ما متعهد مي‌شويم كه در كمترين زمان ممكن سفارش ثبت شده شما را در نهايت سلامت براي شما ارسال كنيم.

اميدواريم با كسب رضايت شما مشتريان عزيز  گامي بزرگ در زمينه فروش محصولات پلاستيكي برداريم و بتوانيم روز به روز به درجات بالاتري در زمينه خدمت رساني به شما عزيزان برسيم.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۸:۴۵ توسط:ولقان حسيني موضوع:

در تهران از كجا كارتن بخرم؟

در تهران از كجا كارتن بخرم؟

 

خيلي زود بايد اثاث كشي كنم و نياز به كارتن چند لايه و محكم براي اسباب كشي دارم كه خودشون هم ارسال داشته باشن در تهران. آيا ميدونيد كارتن خالي رو از كجا ميشه خريد؟

خودم اينا رو پيدا كردم اما نميدونم تو شرايط فعلي تهران و كرونا آيا ارسال كارتن دارن يا نه.

و اين شماره تلفن ها:

  • تلفن: 02122780703
  • تلفن: 02122780700
  • همراه: 09122239407

شما هم اگر سراغ داريد يا راه حل بهتري داريد معرفي كنيد اگر كسي مثل من اسباب كشي داشت و نياز به كارتن خالي تو تهران يا بقيه شهرها بتونن مشكلشون رو حل كنن. داستاني شده اين كرونا و اسباب كشي تو اين شرايط.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۳۲:۰۷ توسط:ولقان حسيني موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر