دفتر تجارت الكترونيك ولقان

تجارت الكترونيك ولقان حسيني طراحي وب سايت برنامه نويسي وبسايت پرتال سيستمهاي مديريت محتوا بهينه سازي سايت موتورهاي جستجو افزايش بازديد نرم افزارهاي خاص اتوماسيون تبليغات چند رسانه اي مولتي مديا روشهاي تبليغاتي اينترنت پشتيباني آموزش بازاريابي

ترمووود چيست و با چوب معمولي چه تفاوتي دارد؟

شركـت ويدهـوپـف
واردات و عرضه متريال خاص و نوين ساختماني

 

چوب ترموود، پانل HPL، سازه‌هاي پارچه اي و مش فلزي

واردات متريال نوين و خاص ساختماني

چوب ترموود

ترموود چوب فرآوري شده در شرايط خاص دما و رطوبت است. شرايط فرآوري سبب تغيير در ساختار چوب مي‌شود درنتيجه تورم چوب كمتر، رنگ آن تيره تر، سبك تر و به علت خروج رزين و شيره گياهي دوام بيشتري پيدا مي‌كند. ترمووود از بهترين محصولات جهت استفاده در نماي ساختمان و ساختارهاي بيروني است. شامل چوب درخت زبان گنجشك (ASH) و چوب درخت كاج (PINE) است.

پانل HPL

HPL مخفف High Pressure Laminate است و نام صفحاتي ميباشد كه از تركيب لايه هاي سلولزي و رزينهاي فنوليك به وجود مي‌آيد. CPL يك پانل تزئيني ست كه در ابعاد مختلف و ضخامتهاي ۶، ۸، ۱۰ و ۱۲ ميليمتر عرضه ميگردد. از موارد مصرف پانل HPL در صنعت ساختمان، ميتوان به اجراي نماي خشك، تزئين ديواره هاي داخلي ساختمان، آراستن آسانسور و ساخت كابينت آشپزخانه اشاره كرد.

نماي پارچه اي

اين پارچه‌ها داراي بافت متراكمند (نوعي بافت دوتايي) كه به آن بافت Panama گفته ميشود. پارچه‌ها Pre-Stressed (پيش تنيده) هستند، به اين معني كه در مراحل اوليه توليد شوكهاي كششي به آنها وارد ميشود كه سبب استحكام بافت پارچه شده و در مراحل بعدي از دفورمه شدن پارچه جلوگيري ميكند و حالت اوليه خود را حفظ ميكند. پارچه ها از PVC (پلي ونيل كلرايد) با پوشش PVDF (پلي ونيليدين دي فلورايد) تشكيل شده اند.

مش فلزي

مش‌هاي فلزي به معماران، طراحان و مهندسان امكان ميدهند تا بتوانند خلاقانه به راهكارهايي عملكردي و زيباشناسانه بيانديشند. از جمله براي پوشاندن، بستن، ايجاد احجام شگفت انگيز، مدرنيزه كردن و ساير كاربردها در ساختمانهاي انقلابي و جديد. پارچه بافته شده فولاد ضد زنگ عملكرد و زيبايي را با هم تركيب ميكند به گونه اي كه هم به عنوان محافظ نور خورشيد عمل ميكند و هم به ساختمان اصالت و ظرافت ميدهد.

درباره ويدهوپف

واردات و عرضه چوب ترموود، پانل HPL، سازه‌هاي پارچه اي و مش فلزي

گروه ويدهوپف نماينده انحصاري چوب‌هاي ترموود WIEDEHOPF آلمان، نماينده انحصاري پانل‌هاي HPL شركت RESOPAL آلمان، نماينده انحصاري مش‌هاي فلزي CODINA اسپانيا و نماينده انحصاري مش‌هاي پارچه اي MEHGIES آلمان در ايران است.

ماموريت و چشم انداز ويدهوپف

شركت ويدهوپف از سال ۱۳۸۳ با رويكرد جديد در عرصه نماي ساختمان و با هدف كاربرد فنآوري نوين، انجام خدمات مهندسي و فني شروع به فعاليت كرد. در حال حاضر، چوب ترموود آلماني، پانل‌هاي HPL آلماني، مش‌هاي پارچه‌اي آلماني و مش‌هاي فلزي اسپانيايي را از طريق دفاتر تهران و شيراز و نمايندگي‌هاي مشهد، قم، تبريز، اصفهان، بوشهر، بندرعباس، كيش، كرمان، يزد و اهواز، به هموطنان عزيز ارائه ميكنيم.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۴:۰۴ توسط:ولقان حسيني موضوع:

پاكدشت

×

 

 

 

 

 
ويژه هاي خبري
    امروز  شنبه - ۳۰ شهريور - ۱۳۹۸