دفتر تجارت الكترونيك ولقان

تجارت الكترونيك ولقان حسيني طراحي وب سايت برنامه نويسي وبسايت پرتال سيستمهاي مديريت محتوا بهينه سازي سايت موتورهاي جستجو افزايش بازديد نرم افزارهاي خاص اتوماسيون تبليغات چند رسانه اي مولتي مديا روشهاي تبليغاتي اينترنت پشتيباني آموزش بازاريابي

حمايت از كالاي ايراني

حمايت از كالاي ايراني با حركتهاي پوپوليستي نميشه. به فرض اسماعيل آذر زيردستي و خودكار رو دور انداخت، عينك، دوربين و دكمه هاي لباسش رو چه ميكنه؟ درواقع توليد داخل نبودن بعضياشون، ايرادي نداره و منافاتي هم با حمايت از توليدملي نداره!

حمايت از توليد ملي با ملي گرايي اقتصادي متفاوته. ملي گرايي اقتصادي به نفع توليد كننده نيست چراكه انزواي بيشتر و از دست دادن بازار جهاني رو همراه داره، به نفع خريدار نيست چراكه حق انتخاب كمتري توي بازار غير رقابتي داره و به نفع ملي هم نيست چراكه در تناقض كامل با اقتصاد آزاد هست.

اگر چيزي رو توليد كنيم كه بهتر و ارزانتر توليد ميكنيم و اونچه كه نميتونيم رو از توليدكننده‌اي كه بهتر و ارزانتر توليد ميكنه وارد كنيم نه تنها ضرر نميكنيم بلكه پولدارتر هم ميشيم.

حمايت كننده و تحريم كننده، انتظار حماسه دارن از بازار مصرف. برانگيختن عرق ملي و حس ناسيوناليستي موثر نيست همونطور كه درمورد تحريم خودرو داخلي مؤثر نبود. از جامعه واقعي با آدما و نيازهاي واقعي، نميشه انتظار جامعه آرماني داشت بخصوص كه بي اعتماد، نااميد، سرخورده و سركوب شده باشن.

احتمالاً اين روزا وام و منابع زيادي با عنوان حمايت از كالاي ايراني اختصاص داده ميشه و بازار و اقتصاد بيشتر از قبل سياسي و امنيتي ميشه اما با دستور و اجبار نميشه، نياز به دانش، تخصص، آزادي و البته تحمل رياضت اقتصادي داره.

اينكه با عنوان حمايت از توليد ملي، از بازار مصرف انتظار داشته باشين توليداتي با كيفيت پايين و قيمت بالا بخرن، در واقع حمايت از حماقت ملي و به هدر دادن سرمايه و منابع ملي هست.

ممنوعيت يا افزايش تعرفه واردات، سبب پيشرفت توليد ملي نميشه، بلكه باعث افزايش قاچاق، افزايش فساد مالي، فرار مالياتي، افزايش قيمت نهايي كالا و خروج ارز بيشتر به‌واسطه عدم خريد مستقيم و عمده از توليدكننده خارجي و نهايتاً كاهش قدرت خريد خريدار ايراني ميشه.

اول بايد تعريف درستي از توليد ملي داشته باشيم و بعد درمورد حمايت از توليد صحبت كنيم. لزوماً توليد هرچيزي داخل كشور به نفع ملي ما نيست چه برسه به حمايت از توليدش. ما بايد چيزي توليد كنيم كه با كيفيت بالاتر و قيمت پايينتر از بقيه ميتونيم توليد كنيم.

توليدي كه دسترسي ارزان به مواد اوليه باكيفيت و دانش بوميش نداريم، حاصلش محصول گرون و بي كيفيت ميشه و تحميلش به خريدار با عنوان حمايت از كالاي ايراني اين صنعت رو نجات نميده، اگرهم بده صنعتي زيانده هست و توليداتش، توليدملي نيست و ضرر مليه، آينده‌اي هم براش نميشه متصور بود.

توليداتي هم هستند كه بواسطه يارانه انرژي، خلاء قوانين يا مالكيت سنتي منابع، توليد ميشن. توليدي كه به محيط زيست صدمه ميزنه و يا بعضي محصولات كشاورزي كه توليدشون آب فراوان نياز داره با درنظر گرفتن خطر جدي كمبود منابع آب، حماقت ملي و خودكشي برنامه ريزي شده هست نه توليد ملي.

كاري كه دولت در حمايت از كالاي ايراني ميتونه انجام بده اينه كه كاري انجام نده، درواقع كارهاي اضافي رو ديگه انجام نده. وظيفه دولت حمايت از بازار آزاد، آزادسازي اقتصادي (در قالب ليبراليسم)، سپردن وظايف به سازمانهاي مردم نهاد و اتحاديه‌هاي صنفي و قبول مسئوليت مسائل كلان اقتصاديه.

 1. حكومت بايد قبول كنه اقتصاد برپايه عرضه و تقاضا كار ميكنه. حل مسائل خرد اقتصادي به عهده سازمانهاي مردم نهاد و اتحاديه‌هاس. دولت مسئول قيمت گذاري روي پياز، سيب زميني، لبنيات، شوينده‌ها و ... نيست و مردم هم مسئول زنده نگهداشتن بانكها، خودروسازها و صنايع زيانده از جيب خودش نيست.

اينكه قيمت محصولات با برند و كيفيت متفاوت، يكسان باشه، به نفع توليدكننده و خريدار نيست. حذف كنترل قيمت اجازه ميده تا توليدكننده براساس هزينه، برند، توان توليد و تقاضاي بازار قيمت بذاره و عرضه كنه و براي به دست آوردن بخش بزرگتري از بازار با توليدكننده داخلي يا خارجي رقابت كنه.

وقتي قيمت كالا رو بجاي عرضه و تقاضا، زور و دستور مشخص كنه، توليدكننده توان استفاده از مواد اوليه با كيفيت و توليد محصول با كيفيت رو نداره، اگر هم داشته باشه دليلي براي اين كار نمبينه. از طرفي نيروي دولت صرف كنترل قيمت شده و توان و توجيه كافي براي كنترل كيفيت نداره.

هزينه نيروي كار، مواد اوليه و توليد همگام با تورم بيشتر ميشه اما توليد كننده اجازه افزايش قيمت نداره تا مبادا به پروپاگانداي دولت صدمه وارد بشه، لذا حقوق، توان خريد و كيفيت زندگي نيروي كار كاهش پيدا ميكنه و استقبال از سرمايه گذاري در توليد به جهت زياندهي و ريسك بالا، كمتر ميشه.

گزينه‌اي جز بازسازي و آزادسازي اقتصادي وجود نداره و به تأخير انداختنش به نفع هيچكس نيست. شوروي بازسازي اقتصادي (پرسترويكا) رو به قدري دير شروع كرد كه دچار ركود اقتصادي شديد و قحطي شده بود. كوبا و شيلي هم نوعي از آزادسازي نئوليبراليسمي رو تجربه كردن كه به معجزه شيلي معروف شد.

 1. دولت نبايد از صنايع زيانده حمايت كنه. ادامه حيات صنايع زيانده به نفع ملي نيست. ارائه آمار اشتغال صنايع توجيه كافي براي ادامه حياتشون نيست برخي به قدري زيانده هستن كه اگر تمام شاغلين اون خونه نشين بشن و از بيمه و خزانه حقوق بگيرن، بازهم ضرر كمتري به اقتصاد ملي وارد ميشه.

حمايت از توليدي كه درآمدزايي نداره و با كمك دولت به حياتش ادامه ميده و مردم از جيبشون و گاها با جونشون مابه تفاوت قيمت و كيفيت رو ميدن به نفع ما نيست. انگليس توليدكننده مطرح خودرو نيست و ديگه هيلمن توليد نميكنه اما از اقتصادهاي برتر دنياس و مردمش خودرو باكيفيت آلماني سوار ميشن

بزرگ‌ترين دشمن توليدملي سياست اشتباه دولت و حكومت هست و نه مردمي كه رغبتي به خريد محصول بي كيفيت و گران براي حمايت از توليدكننده داخلي ندارن بخصوص در شرايطي كه توليدكننده نيازي به رقابت، افزايش كيفيت، ارائه خدمات پس از فروش مناسب و يا پاسخگويي به مصرف كننده نميبينه.

 1. دولت بايد به سمت تجارت آزاد بره، با كشورهاي ديگه بصورت دو يا چند جانبه براي حذف عوارض واردت مذاكره كنه تا بازار مصرف بزرگتري براي توليدات ايراني و دسترسي مصرف كننده داخلي به محصولات باكيفيت و ارزان رو فراهم كنه. اينكار از فساد مالي، قاچاق و خروج ارز اضافي جلوگيري ميكنه.
 2. دولت و نهادهاي شبه دولتي بايد از سرمايه گذاري در صنايع خرد دست بكشند. وظيفه دولت سرمايه گذاري در زيرساختها و صنايع بالادستي هست. صنايع خرد رو بايد به بخش خصوصي بسپره و يا با ايجاد ثبات سياسي، ارائه طرحهاي تشويقي و كاهش ريسك سرمايه گذاري اقدام به جذب سرمايه گذار خارجي كنن.

هيچ محصول و خدماتي عرضه و توليد نميشه مگر اينكه تقاضا و بازار مصرفش وجود داشته باشه و ادامه حيات توليدي كه تقاضاش وجود نداره يا توليدش با نياز بازار هماهنگ نيست، سبب هدر رفت زمان و صدمه به اقتصاد ميشه و هيچ توجيهي نداره.

ميليون‌ها مصرف كننده و توليد كننده آزاد درخصوص نيازشون و نحوه رفع نيازشون اشتباه نميكنن اما متخصص نيستن و امكانات قانونگذاري، نظارت و كنترل رو ندارن بنابراين وظيفه دولت نظارت بر رقابت و كنترل و بهينه سازي حداقل استانداردهاي كيفي توليد محصول و ارائه خدمات هست.

در حمايت از توليد بايد متوجه باشيم خريد كالا و خدمات يارانه‌اي به ضرر ملي و شخصي ماست. مابه تفاوت رو بشل بدتري و به مقدار بيشتري پرداخت ميكنيم. كنترل قيمت، ممكنه تورم رو مصنوعي پايين نگهداره اما رقابت و كيفيت رو نابود ميكنه و باعث كاهش اشتغال، كاهش حقوق و كاهش قدرت خريد ميشه.

آزادسازي اقتصاد، موقتاً باعث افزايش تورم ميشه اما تنها راه نجات از اين وضعيته، اعتراضات دي ماه انتخابهاي زيادي براي دولت نذاشته و قدرت ريسكش رو پايين آورده ولي معتقدم دولت هنوز پشتوانه و فرصت كافي براي اين كار داره به شرط اينكه درست و شجاعانه عمل كنه.

-----

ولقان حسيني

@volghan


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۸:۰۵ توسط:ولقان حسيني موضوع:

ترموود / ترمووود به چوب‌هاي فرآوري شده در شرايط خاص دما و رطوبت اطلاق مي‌شود.

 

CPL / Compact Pressure Laminate

CPL Compact Pressure Laminate

CPL / Compact Pressure Laminate صفحاتي هستند كه از تركيب لايه هاي سلولزي و رزينهاي فنوليك به وجود مي‌آيد. CPL پانل تزئيني است و در ابعاد مختلف و ضخامتهاي ۶، ۸، ۱۰ و ۱۲ ميليمتر عرضه ميشود. لايه هاي كاغذ كرافت و روكش آنها هنگام توليد به رزينهاي ترموست آغشته شده و تحت دما و فشار بالا به يك ورق متراكم با ساختاري يكپارچه تبديل ميشود. دوام، مقاومت شيميايي و چسبندگي بالا، سبب پيوند گسست ناپذير لايه هاي پانل ميشود. از ورق CPL در نماي خارجي و داخلي ساختمان، سرويس بهداشتي، ورزشگاه، بيمارستان، آزمايشگاه و … استفاده ميشود.

ترموود / ترمووود / Thermowood

ترموود ترمووود Thermowood

ترموود / ترمووود به چوب‌هاي فرآوري شده در شرايط خاص دما و رطوبت اطلاق مي‌شود. گرمايش باعث تغييرات در ساختار چوب مي‌شود. درنتيجه تورم چوب به علت كاهش رطوبت كم، تيره‌تر و سبك‌تر و رزين و شيره گياهي خارج‌شده و دوام بيشتري پيدا مي‌كند. ThermoWood يكي از بهترين محصولات جهت استفاده در نما و ساختارهاي بيروني است. سطح بالاي ماندگاري و ايمني اين محصول باعث مي‌شود تغييرات بسيار كمي در اندازه و ابعاد آن در محل اتصال به ديوار ايجاد شود. ترمووود به دليل كاهش بسيار ناچيز در ابعاد، داراي قدرت اجرا و نصب و سرويس‌كاري بالايي است.

نماي پارچه‌اي Fabric Facade

سازه‌هاي چادري و پارچه‌اي

استفاده از پارچه در صنعت ساختمان سنتي ديرينه بوده و با نماي خلق و خوهاي ملل مختلف عجين شده است. اين پارچه ها داراي بافت متراكمند (نوعي بافت دوتايي) كه به آن بافت Panama گفته ميشود. پارچه ها پيش تنيده هستند، به اين معني كه در مراحل اوليه توليد شوكهاي كششي به آنها وارد ميشود كه باعث استحكام بافت پارچه شده و در مراحل بعدي از دفورمه شدن پارچه جلوگيري ميكند و حالت اوليه خود را حفظ ميكند. پارچه ها از PVC با پوشش PVDF تشكيل شده اند.

مش فلزي Metal Mesh

مش فلزي Metal Mesh

مش‌هاي فلزي به معماران، طراحان و مهندسان امكان را ارئه ميدهند تا بتوانند به صورت خلاقانه به راهكارهايي عملكردي و زيباشناسانه بيانديشند. از جمله براي پوشاندن، بستن، ايجاد احجام شگفت انگيز، پيشرفته كردن، مدرنيزه كردن و بسياري كاربردهاي ديگر در ساختمانهاي انقلابي و جديد. پارچه بافته شده فولاد ضد زنگ عملكرد و زيبايي را با هم تركيب ميكند به گونه اي كه هم به عنوان محافظ نور خورشيد عمل ميكند و هم به ساختمان اصالت و ظرافت ميدهد.

آدرس پستي ويدهوپف سامان سازان
شيراز بلوار مطهري ساختمان خضرا ۲ 
تهران زعفرانيه پسيان جنوبي پ ۱۴
آدرس ايميل ويدهوپف سامان سازان
Info@wiedehopf-family.com 
www.wiedehopf-family.com
تلفن تماس ويدهوپف سامان سازان
07136494444-07136493333 
02122661183-02122661182

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۳:۱۵ توسط:ولقان حسيني موضوع:

توليدكننده محصولات دارويي (داروهاي گياهي) و محصولات آرايشي و بهداشتي

محصولات دارويي و داروهاي گياهي

توليدكننده محصولات دارويي (داروهاي گياهي) و محصولات آرايشي و بهداشتي

 
رباسين II (داروي درمان زخم بستر)

رباسين (داروي درمان زخم بستر)

رباسين II (داروي درمان زخم بستر) رباسين  (داروي درمان زخم بستر) موارد مصرف: درمان انواع زخم – درمان زخم ديابت – درمان زخم بستر. شكل دارويي: روغن رباسين ۳ بسته – الكل كامفر ۳ عدد – اسپري الكل كامفر يك عدد – پودر مخصوص زخم بستر يك بسته اجزاء تشكيل…

اطلاعات بيشتر و خريد دارو

آميلا (داروي تقويت مو و درمان ريزش مو)

اميلا (داروي تقويت مو و درمان ريزش مو) آميلا (داروي تقويت مو و درمان ريزش مو) موارد مصرف: درمان ريزش مو – تقويت ورشد موهاي اسيب ديده اجزاء تشكيل دهنده: مصطكي – امله – سلق – مورد – حنا – مازوج – كنجد – سياوشان و … منابع طب سنتي:…

اطلاعات بيشتر و خريد دارو
رباسين (داروي درمان سوختگي)

رباسين (داروي درمان سوختگي)

رباسين (داروي درمان سوختگي) رباسين (داروي درمان سوختگي) موارد مصرف: درمان انواع زخم و سوختگي. شكل دارويي: روغن موضعي –  قطره چكان ۳۰ ميلي ليتر. اجزاء تشكيل دهنده: روغن گلسرخ – عصاره روغني هميشه بهار – موم زنبور عسل. استاندارد شده: اين روغن برمبناي ۴.۰۲ ميلي گرم توتال فلانوئيد در…

اطلاعات بيشتر و خريد دارو
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۰:۰۱ توسط:ولقان حسيني موضوع:

محوطه سازي و طراحي فضاي سبز

 
كف سازي فضاي سبز

طراحي و اجراي فضاي سبز

طراحي و اجراي فضاي سبز، تلفيق علم، هنر و باغباني است. مجموعه‎اي از پوشش سبزينه‎اي شامل درختان، درختچه‎ها، گل‎ها، بوته ها و چمن كه مفهوم فضاي سبز را از نظر شكل ظاهري القاء ميكند.

طراحي فضاي سبز

طراحي محوطه و محوطه سازي

محوطه سازي تلفيقي از مهندسي شهرسازي و معماري است كه به طراحي و فضا سازي در محيط باز مي‌پردازد. با توجه به مساحت و خواست كارفرما المانهاي متفاوتي در محوطه سازي استفاده ميشود.

طراحي و اجراي روف گاردن بام سبز

اجراي روف گاردن (بام سبز)

با پيشرفت علم و كشف راه كارهاي جديد، ميتوان روي بام ساختمان، يك باغ زيبا ايجاد كرد. روف گاردن يا بام سبز مكاني است در نزديكترين محل به منزل كه ميتوان مناظر شهر را به تماشا نشست.

 

محوطه سازي و طراحي فضاي سبز

محوطه سازي، طراحي و اجراي فضاي سبز، طراحي و اجراي روف گاردن (بام سبز)، نگهداري از فضاي سبز و ...

ساخت آلاچيق و پرگولا

ساخت آلاچيق و پرگولا

آلاچيق مكاني مناسب براي استراحت در فضاي آزاد است. از پرگولا جهت ايجاد نمادهاي زيبا و سايه‌بان استفاده ميشود.

طراحي آبنما و بركه

طراحي آبنما و بركه

نحوه ريزش و صداي ريزش آب، مساحت فضاي سبز، ايزولاسيون و سهولت نگهداري در طراحي و ساخت آبنما موثرند.

نورپردازي فضاي سبز

نورپردازي فضاي سبز

با جايگذاري مناسب چراغ‌ها ميتوان طرح خاصي را در منظر حياط ايجاد كرد و توجه را به سمت خاصي جلب كرد.

آبياري گياهان فضاي سبز

آبياري فضاي سبز

در منطقي كه بارندگي كمتر از حد نياز باشد و ايام خشك، آب مورد نياز توسط آبياري فضاي سبز تامين ميشود.

هرس علف‌هاي هرز

هرس علف‌هاي هرز

هرس علف‌هاي شامل قطع كامل يا جزئي شاخه، ريشه، پوست و برگ به منظور هدايت رشد و نحوه باروري گياه ميشود.

كود دهي فضاي سبز

كود دهي فضاي سبز

بنا به نياز خاك و گياه انواع كودي كه گياهان فضاي سبز نياز دارند عبارتند از: ازت، فسفر، پتاس، كلسيم، منيزيم و گوگرد و …

آبياري گياهان فضاي سبز

آبياري فضاي سبز

در منطقي كه بارندگي كمتر از حد نياز باشد و ايام خشك، آب مورد نياز توسط آبياري فضاي سبز تامين ميشود.

سمپاشي فضاي سبز

سمپاشي فضاي سبز

آفات علاوه بر صدمه به گل و گياه، ممكن است حتي وارد منزل شوند. با سمپاشي ميتوان از رشد آنها جلوگيري كرد.

نگهداري از فضاي سبز

يكي از اصول اساسي در مديريت فضاي سبز نگهداري از فضاي سبز است، در نگهداري از فضاي سبز اقدامات اصلي عبارتند از آبياري، كود دهي، هرس و سمپاشي.

 

طراحي و اجراي فضاي سبز و محوطه سازي

محوطه سازي، طراحي فضاي سبز، اجراي فضاي سبز، روف گاردن (بام سبز) و ...

 
 

محوطه سازي، طراحي فضاي سبز، اجراي فضاي سبز، روف گاردن (بام سبز) و ...

طراحي محوطه و محوطه سازي، طراحي و اجراي فضاي سبز، طراحي و اجراي روف گاردن (بام سبز)، خدمات نگهداري از فضاي سبز


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۶:۱۴ توسط:ولقان حسيني موضوع:

ماشين سازي بيكران ماشين آلات صنعتي ابداعات و اختراعات

دستگاه غبارگير خشك (بگ فيلتر)

بگ فيلتر (Bag Filter)
استاندارد

بگ فيلتر در صنايع مختلف معدني نظير كاشي، چيني، پودرهاي ميكرونيزه، صنايع سيمان، فولاد و … كاربرد دارد. شامل شير برقي ۱ اينچ تا ۲ اينچ، آكومولاتور، تابلو برق PLC، هواكش با قدرت مورد نياز خط همراه لوله و اتصالات و سيكلون در سايزهاي مختلف از ۱۰۰ كيسه تا ۳۰۰ كيسه. دستگاه غبارگير خشك (بگ فيلتر) اين دستگاه در صنايع مختلف معدني نظير كاشي، چيني، پودرهاي ميكرونيزه، صنايع سيمان، فولاد و … كاربرد دارد. در اين دستگاه غبار ايجاد شده از دستگاه هاي مختلف توسط هود ها و كانالها از منافذ غبارخيز جمع آو... ادامه مطلب

دستگاه سرند، دستگاه سورتر و دستگاه بوجاري

استاندارد

سرند و بوجاري شامل انواع تفكيك و جداكننده ها جهت صنايع مختلف است. سرندها در ابعاد و تناژ تا ۱۵ تن در ساعت و از ۱ كانال تا ۸ كانال خواهد بود بنا به نوع محصول با انواع توري و رانكارد به روش شاتوني، لنگي و ويبره و در بوجاري هاي غلات و حبوبات در ابعاد و كاربردهاي مختلف شامل سپراتور، هواكش، سيكلون و انواع توري و رانكارد چوبي و فلزي مي باشد. دستگاه بوجاري بوجاري عبارت است از عملي كه طي آن دانه‌هاي انواع غلات شامل گندم، جو و يا برنج از پوست و ساقه آن جدا مي‌شوند .همچنين در حين اين عمليات انواع بذر علفه... ادامه مطلب

ماشين آلات انتقال دهنده (الواتور، اسكروكانواير، اُگر)

نوارنقاله
استاندارد

انتقال دهنده ها شامل انواع الواتور (بالابر قاشقي)، اسكروكانواير (مارپيچ نعلي) و اُگر (مارپيچ) مي شود. الواتورها با ارتفاع ۳۰ متر و از تسمه هاي ۵ لايه تا ۸ لايه و قاشق هاي پرسي از ورق ۲ ميليمتر تا ۱ ميليمتر و تفلون با ابعاد مختلف در سايزهاي ۵۰۰ ميليمتر تا ۲۰۰ ميليمتر. اسكرو (نعلي) در ابعاد مختلف تا طول ۲۵ متر با بدنه نعلي شكل از ورق ۲ ميليمتر تا ۶ ميليمتر و پره از ورق ۲ ميليمتر تا ۱۲ ميليمتر و لوله در قطرها و ضخامت هاي مختلف در سايزهاي ۲۰۰ ۲۵۰ ۳۰۰ ۴۰۰ ۵۰۰ و ۶۰۰ ميليمتر. اُگر (مارپيچ) در اندازه تا... ادامه مطلب

دستگاه گرانولاتور (گرانول ساز و ميكس همزمان)

گرانولاتور
استاندارد

گرانولاتور، گرانول ساز و ميكس همزمان جهت توليد گرانول كودهاي ماكه، عالي و ميكس مواد شيميايي معدني. با روش جديد ساخت از تناژ ۱ تن تا ۴ تن و از ضخامت ورق بدنه از ۴ ميليمتر تا ۸ ميليمتر، با محاسبه و متعادل كردن فشار و نيروي يكنواخت بر چرخ ها و برآورد قطر شافت و بلبرينگ. جنس چرخ از چدن ضدسايش و ريل چهار پهلوي ترانس است. ... ادامه مطلب

ميكسر افقي و ميكسر عمودي

ميكسر افقي
استاندارد

ميكسر در دو نوع افقي و عمودي با تناژهاي مختلف و قدرت ميكس ۱% جهت سنگين ترين فرمول. استفاده از بلبرينگ كف گرد در ميكسرهاي عمودي سبب تحمل فشار بالا و دور بالاتر در ميكس با ضخامت ورق بدنه در خورد نياز محصول و قدرت الكتروموتور از ۲.۲ كيلووات تا ۷.۵ كيلووات. ميكسرهاي افقي با ضخامت بدنه از حداقل ۶ ميليمتر از زير ۱ تن تا ۲ تن و ضخامت ۱۲ ميليمتر و ورق هاي سروته از ۸ ميليمتر تا ۱۵ ميليمتر. ضخامت ورق پره از ۸ ميليمتر تا ۱۵ ميليمتر و بازاويي از ورق ۴ ميليمتر تا ۶ ميليمتر ضد سايش با جاسازي و به كار گيري انو... ادامه مطلب

آسياب چكشي و آسياب پره اي

آسياب چكشي و پره اي
استاندارد

آسياب چكشي و پره اي با تناژهاي مختلف و از قدرت موتور ۱.۵ كيلووات تا ۹۰ كيلووات با انواع روش تغزيه. مناسب براي آسياب انواع غله و كنجاله جهت خوراك دام، همچنين انواع مواد معدني و شيميايي با بدنه و توري از متريال هاي گوناگون بنا به نياز و كاربرد مورد نظر متقاضي. براي جلوگيري از سايش و استحلاك بالا با استفاده از متريال ضد سايش و ايجاد چندين اصلاحيه در اين دستگاه توانسته ايم اين آسياب را كمي بيشتر با علم ودانش همراه سازيم. آسياب ها ماشين آلاتي هستند كه به منظور خرد و پودر كردن مواد در اغلب كارخانجات ك... ادامه مطلب

دستگاه كيسه پر كن پودري و گرانول ديجيتال

استاندارد

كيسه پركن ديجيتالي در دو نوع پودري و گرانول، داراي سيستم الكتروپنومكانيكال مجهز به PLC، در رنج و سايزهاي مختلف جهت كيسه گيري وزنهاي ۵ كيلوگرم تا ۸۰ كيلوگرم با دقت توزين ۲۵ گرم در هر كيشه و مناسب جهت كيسه گيري انواع كود گرانول و پودر، خوراك دام مش و پليت، مواد شيميايي اسيدي با قابليت نصب زير هاپرهاي مختلف و حجم مخزن ۰.۵ متر مكعب. ماشين آلات كيسه پركن پودري و گرانول ديجيتال: ماشين آلات كيسه پركن بر اساس نوع كيسه جهت پركردن محصول طبقه بندي ميگردند.نوع كيسه ميتواند از انواع دهن باز ( Open Mouth Bag)...ادامه مطلب


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۹:۲۰ توسط:ولقان حسيني موضوع:

لباس فرم لباس كار لباس ورزشي البسه بيمارستاني

0 پك استريل مغز و اعصاب

0 پك استريل مغز و اعصاب

بيلرسوت يكبار مصرف كلاهدار گاچي همواره تلاش داشته براي محصولات توليدي خود از بهترين م..

لباس كار دوبنده

لباس كار دوبنده

لباس كار دوبندهدوبنده هاي گاچي ازپارچه هاي مختلف توسط چرخ هاي كامپيوتري صنعتي و بسيار..

جليقه خبرنگاري

جليقه خبرنگاري

جليقه خبرنگاري مناسب براي خبرنگاران در محيطهاي كاري بدون مخاطره، توليد شده از بهترين ..

لباس بيمار زنانه

لباس بيمار زنانه

لباس بيمار زنانه انتخاب مواد اوليه مناسب چه توليد هر يك از اقلام منسوجات بيمارستاني ن..

روبالشتي يكبار مصرف

روبالشتي يكبار مصرف

روبالشتي يكبار مصرف قابل استفاده در هتل و مراكز درماني، قطارها ،هواپيمايي و مناطق مرط..

0 پد فيزيوتراپي

0 پد فيزيوتراپي

بيلرسوت يكبار مصرف كلاهدار گاچي همواره تلاش داشته براي محصولات توليدي خود از بهترين م..

لباس فرم حراست و نگهباني

لباس فرم حراست و نگهباني

لباس فرم حراست و نگهباني اكثر نيروهاي حراست لباس هايي شبيه لباس هاي نيروي انتظامي دار..

0 پك استريل رينوپلاستي

0 پك استريل رينوپلاستي

بيلرسوت يكبار مصرف كلاهدار گاچي همواره تلاش داشته براي محصولات توليدي خود از بهترين م..

كت و شلوار اداري

كت و شلوار اداري

كت و شلوار اداري گاچي به عنوان توليد كننده كت و شلوار اداري (كت و شلوار فرم) از بهتري..

لباس كار آتش نشاني

لباس كار آتش نشاني

لباس كار آتش نشاني لباسكار استاندارد عمليات آتشنشاني توليد شده از بهترين مواد اوليه. ..

0 پك استريل جنرال اتاق عمل

0 پك استريل جنرال اتاق عمل

بيلرسوت يكبار مصرف كلاهدار گاچي همواره تلاش داشته براي محصولات توليدي خود از بهترين م..

لباس شيردهي زايشگاهي

لباس شيردهي زايشگاهي

لباس شيردهي زايشگاهي لباسهاي بيمارستاني يكبار مصرف بايد براساس كاربرد تعريف شده واجد ..

لباسكار بيلرسوت (سرهمي)

لباسكار بيلرسوت (سرهمي)

لباسكار بيلرسوت (سرهمي)توليد شده از بهترين پارچه هاي صنعتي با بالاترين كيفيت و دوخت ص..

يونيفرم آژانس هواپيمايي

يونيفرم آژانس هواپيمايي

يونيفرم آژانس هواپيمايياين لباس مناسب براي يونيفرم آژانس هواپيمايي و لباس فرم مهماندا..

لباس كار كارگري

لباس كار كارگري

لباس كار كارگري ساخته شده از پارچه هاي مختلف پلي استر، پنبه، پلي استر پنبه، كتان، لي ..

جليقه كار

جليقه كار

جليقه كار انواع جليقه كار شامل: جليقه نگهباني, جليقه آتشنشاني, جليقه تبليغاتي, جليقه ..

لباس فوتبال

لباس فوتبال

لباس فوتبال لباس فوتبال تيمي توليد شده از بهترين پارچه ها با بالاترين كيفيت و دوخت صن..

لباس كار سرپرستي

لباس كار سرپرستي

لباس كار سرپرستي لباس كار سرپرستي دوتيكه شامل كاپشن و شلوار دوخته شده از جنس پارچه ها..

0 پك استريل چشمي

0 پك استريل چشمي

بيلرسوت يكبار مصرف كلاهدار گاچي همواره تلاش داشته براي محصولات توليدي خود از بهترين م..

لباس بسكتبال

لباس بسكتبال

لباس بسكتبال پوشاك تيمي بسكتبال شامل پيراهن حلقه اي و شورت بسكتبال.استفاده از تكنولوژ..

گروه توليدي گاچي

شركت تعاوني توليدي نوين جامگان اركيده پارس باهدف توسعه اقتصاد مولد، ايجاد اشتغال و بهره‌برداري از پتانسيل نيروي انساني موجود، پس از تحقيقات و بسترسازي، در سال ۱۳۹۲ كارگاه بزرگ توليدي پوشاك با نام تجاري «گاچي» را راه اندازي كرد.

لباس فرم و لباس كار

گاچي برند برتر توليد كننده لباس فرم اداري، لباس كار صنعتي، لباس كار مهندسي، لباس كار كارگري، لباس كار خدماتي، لباس كار تبليغاتي، لباس ورزشي، روپوش پرستاري، لباس يكبار مصرف، البسه بيمارستاني، البسه استريل و … در كشور است.

اهداف و افتخارات

اشتغال شمار زيادي از نيروهاي جوياي كار، توليد 300 تن محصول در سال، صرفه‌جويي 30% در هزينه مصرف‌كنندگان و جلوگيري از سرگرداني مصرف‌كنندگان در بازار بنگاه‌هاي كوچك توليدي و واسطه‌گري از مهم‌ترين دستاوردهاي گروه است.

اطلاعات تماس

تلفن و فكس: 07734232702 
تلفن همراه: 09177728296 
تلفن مديريت: 09124018743 
آدرس: بوشهر، برازجان، چهارراه بازار، مجتمع تجاري سالمخاني، طبقه 2، گروه گاچي. 
ايميل: Info@GachiGroup.Com

Designed by VOLGHAN, All Rights Reserved to GachiGroup.ComPrivacy Policy


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۶:۴۱ توسط:ولقان حسيني موضوع:

فروش فاكتور رسمي و قانوني همراه با گزارش فصلي و گواهي ثبت ارزش افزوده

فروش فاكتور رسمي (قانوني)

فروش فاكتور رسمي و قانوني همراه با گزارش فصلي و گواهي ثبت ارزش افزوده

 
فاكتور فروش رسمي چيست

فاكتور فروش رسمي چيست؟

از آنجايي كه واحدهاي تجاري صورتحساب فروش كالا و خدمات را در حسابهاي هزينه و يا دارايي ثبت مي‌نمايند جهت تعيين قابل پذيرش بودن وجوه پرداختي به عنوان هزينه، ماده 147 و 148 قانون ماليات‌هاي مستقيم را مطالعه فرماييد. طبق ماده ۱۴۷ قانون ماليات‌هاي مستقيم: هزينه‌هاي قابل قبول براي تشخيص درآمد، عبارت است از هزينه‌هايي كه در حدود متعارف متكي به مدارك بوده و منحصراً مربوط به تحصيل درآمد مؤسسه در دوره مالي مربوط بارعايت حد نصاب‌هاي مقرر باشد. در مواردي كه هزينه‌اي در اين قانون پيش‌بيني نشده يا بيش از نصاب‌هاي مقرر در اين قانون بوده ولي پرداخت آن به موجب قانون و يا مصوبه هيأت وزيران صورت‌گرفته باشد، قابل قبول خواهد بود، در ماده ۱۴۸ نيز به تفصيل انواع هزينه‌هاي قابل قبول از نظر كفايت مدارك و مستندات و چه از نظر عرف بيان شده است و مميزين وزارت دارايي نيز به استناد بندهاي اين ماده و بخشنامه‌هاي صادره مرتبط، هزينه‌هاي واحدهاي تجاري را رد و يا خواهند پذيرفت.

فاكتور رسمي دارايي (مالياتي)

فاكتور رسمي، فاكتور مالياتي، فاكتور دارايي، صورتحساب فروش كالا و فاكتور خدمات

در رابطه با فاكتور رسمي، فاكتور مالياتي، فاكتور دارايي، صورتحساب فروش كالا و يا فاكتور خدمات، كليه واحدهاي تجاري مشمول نظام ماليات بر ارزش افزوده ملزم به ارائه فاكتور رسمي به خريداران خود مي‌باشند و صدور فاكتور رسمي ارتباطي به بزرگي واحد تجاري ندارد. خريدار مي‌تواند در قبال وجه پرداختي، درخواست صدور فاكتور رسمي نمايد و اگر فروشنده از صدور فاكتور رسمي امتناع نمايند مشمول جرائم مربوطه خواهد بود. با توجه به بخشنامه‌هاي مالياتي در خصوص استفاده از دستگاه صندوق مكانيزه فروشگاهي در حال حاضر اكثر صورتحساب‌هاي صادره ويژگي‌هاي يك صورتحساب قانوني را دارد البته نبود فاكتور رسمي دليل موجهي براي عدم پذيرش هزينه نمي‌باشد و ملاك پذيرش صورتحساب از سوي مميزين مالياتي مفاد مواد ۱۴۷ و ۱۴۸ قانون مالياتهاي مستقيم است.

خدمات مالي و حسابرسي

خدمات مالي، گواهي ارزش افزوده و صدور فاكتور رسمي با كد اقتصادي معتبر

 

فاكتور رسمي

صدور فاكتور رسمي قانوني

 

كد اقتصادي

فروش كد اقتصادي معتبر

 

گزارش فصلي

ارائه گزارشات فصلي و دوره‌اي

 

ارزش افزوده

ارائه گواهي ارزش افزوده

 

خدمات مالي

انجام امور مالي و حسابداري

 

خدمات حسابرسي

ارائه كليه خدمات حسابرسي

 

دفاتر پلمپ

اخذ دفاتر پلمپ و حسابداري

 

صورت مالي

تنظيم صورت مالي حسابرسي

 

پلمپ دفاتر

پلمپ دفاتر قانوني

 

حل اختلاف

قبول حل اختلاف مالياتي

 

كارت بازرگاني

اخذ و فروش كارت بازرگاني

 

ثبت شركت

ارائه خدمات ثبت شركت

فاكتور رسمي مورد تاييد دارايي

فاكتور رسمي (فاكتور مالياتي يا فاكتور دارايي) براساس قوانين وزارت امور اقتصاد و دارايي تنظيم مي‌شود. مشخصات صورتحساب مورد تأييد وزارت دارايي در ماده ۱۹ قانون ماليات بر ارزش افزوده عنوان شده است. مؤديان مكلفند به ترتيبي كه سازمان امور مالياتي كشور تعيين و اعلام مي‌نمايد نسبت به ارائه اطلاعات درخواستي سازمان مذكور و صدور صورتحساب اقدام نمايند.

فاكتور چيست؟ فاكتور يك سند تجاري است كه توسط فروشنده براي خريدار صادر شده و محصولات، مقادير و قيمت‌هاي توافق‌شده براي محصولات و خدمات را ثابت مي‌كند. از ديد فروشنده اين فاكتور يك فاكتور فروش است. از ديد خريدار اين فاكتور يك فاكتور خريد است.

پپش فاكتور چيست؟ پيش فاكتور عبارت است از سياهه خريدي كه فروشنده به عنوان پيشنهاد فروش يا تعين ارزش كالا يا خدمات و شرايط فروش با تعين مدت اعتبار به درخواست خريدار و به نام وي صادر مي‌كند.

فاكتور رسمي مورد تاييد دارايي

مشخصات فاكتور مورد تاييد دارايي

مشخصات فاكتور مورد تاييد دارايي
 1. قوانين: طبق قوانين وزارت اقتصاد و دارايي تنظيم شده باشد.
 2. كد اقتصادي: كد اقتصادي دوازده رقمي و معتبر داشته باشد.
 3. شماره ثبت: شماره ثبت شركت حتما در فاكتور قيد شده باشد.
 4. ثبت مشخصات: مشخصات خريدار و فروشنده قيد شده باشد.
 5. شرح معامله: شرح كالا و خدمات مورد معالمه ثبت شده باشد.
 6. تعداد و قيمت: تعداد و قيمت دقيق كالا و خدمات ذكر شده باشد.
 7. مبلغ ماليات: پس از جمع كل و كسر تخفيف، ماليات مشخص شود.
 8. مهر و امضا: مهر و امضاي تاييد خريدار و فروشنده را داشته باشد.

ساير مشخصات صورتحساب (فاكتور رسمي) مورد تأييد وزارت دارايي در ماده ۱۹ قانون ماليات بر ارزش افزوده عنوان شده است. جهت كسب اطلاعات بيشتر بهسازمان امور مالياتي ايران مراجعه بفرماييد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۲:۰۶ توسط:ولقان حسيني موضوع:

فروش آنلاين كارتن خالي و كارتن اسباب كشي در تهران

فروشگاه كارتن خالي

فروش آنلاين كارتن خالي و كارتن اسباب كشي در تهران

فروشگاه كارتن خالي، فروشنده كارتون آماده در اندازه و ابعاد كوچك، متوسط و بزرگ در تهران است. كارتن اسباب‌كشي، كارتن حمل اثاثيه منزل و لوازم شركت، كارتن فريت بار. فروشگاه آنلاين كارتن آماده ارسال كارتن خالي با قيمت مناسب و تحويل فوري در تمام نقاط تهران است.

فروش كارتن خالي اسباب كشي و كارتن حمل فريت بار در تهران

كارتن خالي اسباب كشي و فريت بار

خريد كارتن آماده و كارتن خالي جهت اسباب‌كشي و حمل بار (فريت بار) با قيمت ارزان. عمده و خرده فروشي كارتن در تهران. خريد تلفني و ارسال كارتن به درب منزل در تمام نقاط تهران.

كارتن اثاثيه منزل و فريت بار

فروش كارتن خالي اسباب كشي:

كارتن حمل بار، كارتن اسباب‌كشي و انواع ديگر كارتن ابزار مفيد و كاربردي در جابجايي و بسته‌بندي هستند. كارتون يكي از تجهيزات ضروري در باربري و اتوبار است. از كارتن خالي مخصوص اسباب‌كشي مي‌توان براي بسته‌بندي اسباب و اثاث و لوازم مانند كتاب، كفش، لباس، مواد غذايي، سرويس چيني و وسايل آشپزخانه، سرويس خواب و سرويس چوب، لوازم دكوري و خرده‌ريز به‌منظور نگهداري، فريت بار، جابجايي، اسباب‌كشي و ... استفاده كرد. كارتن در اندازه‌هاي مختلف توليد مي‌شود، از كارتن بزرگ براي بسته‌بندي وسايل برقي آشپزخانه، قابلمه و ظروف پلاستيكي كه داراي حجم زياد و وزن كم هستند استفاده مي‌شود و از كارتن كوچك براي بسته‌بندي لوازم كوچك و دكوري.

فروش لوازم بسته بندي اثاثيه در تهران

فروش لوازم بسته بندي:

بسته‌بندي مناسب سبب سهولت در جابجايي و اسباب‌كشي مي‌شود. بعد از خريد كارتن مناسب اثاث‌كشي نوبت به خريد و استفاده از لوازم بسته‌بندي مي‌شود. استفاده از لوازم بسته‌بندي، شرايطي را فراهم مي‌آورد كه اثاثيه منزل و لوازم اداري در كمال سادگي بسته‌بندي شده و به‌سلامت به محل موردنظر حمل شوند. استفاده از نايلون ضربه‌گير (پلاستيك حباب‌دار) براي بسته‌بندي و حفاظت از اشياي شكستني يا سلفون (استرج) براي جلوگيري از ايجاد خط و خش يا نشستن گردوخاك روي البسه و مبلمان، كمك بزرگي براي اسباب‌كشي آسان است. پيك مخصوص فروشگاه كارتن خالي مجهز به انواع لوازم بسته‌بندي است كه مي‌توان در محل انتخاب و خريد كرد.

كارتن اسباب كشي و فريت بار

خريد اينترنتي و پستي كارتن اسباب‌كشي، كارتون حمل بار، كارتن بسته‌بندي، كارتن زونكن و لوازم اداري، كارتن شكستني و كارتن آماده در ابعاد استاندارد. فروش تلفني كارتن و پرداخت درب منزل.

كارتن آماده حمل اثاثيه در تهران

كارتن موزي

كارتن محكم و با كيفيت كه به كارتون موزي مشهور است. جهت بسته‌بندي اشياء كوچك و سنگين (كتاب، سرويس چيني، كريستال و غذاخوري، اوراق اداري، دكوري) استفاده مي‌شود.

كارتن آماده حمل اثاثيه در تهران

كارتن شكستني

كارتن محكم مناسب اشياء شكستني. از كارتون شكستني براي بسته‌بندي كالا و اثاثيه سنگين و شكستني (بشقاب، ليوان، چيني، لوازم آشپزخانه و ظروف كريستال) استفاده مي‌شود.

كارتن آماده حمل اثاثيه در تهران

كارتن زونكن

اندازه كارتن زونكن مناسب بسته بندي لوازم اداري (زونكن، اوراق اداري، پوشه و پرونده، مدارك و كتاب) است. بيشتر جهت جابجايي و حمل لوازم اداري در شركت و بانك كاربرد دارد.

كارتن آماده حمل اثاثيه در تهران

كارتن بزرگ

كارتون بزرگ در ابعداد متفاوت توليد مي‌شود. كارتن بزرگ اسباب كشي جهت بسته‌بندي اسباب و اثاثيه متوسط و بزرگ، فريت بار، حمل و نقل و اسباب‌كشي استفاده مي‌شود.

لوازم بسته بندي و اسباب كشي

فروش تلفني لوازم بسته‌بندي براي حمل اسباب و اثاثيه در تهران. سلفون، پلاستيك حبابدار، نخ بسته‌بندي، چسب كارتن، دستگاه چسب كش و ساير لوازم بسته‌بندي.

فروش لوازم بسته بندي اثاثيه در تهران

چسب پهن

چسب كارتن پهن همه منظوره و با چسبندگي بالا، مناسب جهت بسته‌بندي كالا و اثاثيه منزل و شركت.

فروش لوازم بسته بندي اثاثيه در تهران

نخ بسته بندي

نخ بسته‌بندي براي اشياء شكستني استفاده مي‌شود. نخ بسته‌بندي از نخ شيريني ضخيم‌تر است.

فروش لوازم بسته بندي اثاثيه در تهران

نايلون حباب دار

نايلون حبابدار (پلاستيك ضربه‌گير) جهت محافظت از اشياء شكستني در اسباب‌كشي. ضخيم و در اندازه دلخواه.

فروش لوازم بسته بندي اثاثيه در تهران

سلفون(استرچ)

سلفون ضخيم مناسب وكيوم لوازم منزل، جلوگيري از آسيب در اسباب كشي و محافظت در برابر گردوخاك.

لوازم بسته بندي كالا و اثاثيه

خريد لوازم بسته‌بندي اسباب و اثاثيه منزل براي اسباب‌كشي در تهران با بهترين قيمت. فروش تلفني و پرداخت درب منزل.

3 نكته مهم در خريد كارتن خالي، اسباب‌كشي و بسته‌بندي

انتخاب كارتن مناسب اسباب‌كشي و خريد لوازم بسته‌بندي مناسب مي‌تواند بسته‌بندي آسان و درنهايت اسباب‌كشي آسان به همراه داشته باشد.

كارتن اسباب‌كشي يا كارتون خالي از مهم‌ترين موارد در اسباب‌كشي، جابجايي اثاثيه منزل، لوازم اداري و همچنين حمل بار است. استفاده از كارتن آماده علاوه بر نظم دادن به روند اثاث كشي، در محافظت از وسايل مؤثر است. كارتن خالي در سايز و ضخامت مختلف جهت بسته‌بندي و حمل كالا توليد مي‌شود. كارتن بسته بندي
 • بهترين كارتن اثاث كشي - بهترين كارتن براي اسباب‌كشي و جابجايي اثاثيه، كارتن‌هاي پنج و سه لايه هستند كه از استحكام كافي براي حمل و بسته‌بندي برخوردارند. علاوه بر استحكام، اندازه و سايز كارتن نيز اهميت دارد. كارتن اسباب‌كشي و فريت بار نبايد در ابعاد خيلي بزرگ و يا خيلي كوچك استفاده شود.
 • قيمت كارتن اسباب كشي - تعداد، سايز و ضخامت كارتن در قيمت كارتن اسباب‌كشي مؤثر است. براي خريد كارتن با قيمت ارزان، كارتن را به‌صورت مستقيم از كارتن‌سازي خريداري كنيد. درصورت استفاده از كارتن دست‌دوم و كارتن ضايعات ممكن است به اسباب و وسايل هنگام حمل و جابجايي آسيب وارد شود.
 • لزوم بسته بندي اثاثيه - بسته‌بندي در اثاث‌كشي و باربري بسيار مهم است. اسباب و اثاثيه بايد به گونه‌اي بسته‌بندي شود كه سلامت آنها هنگام جابجايي حفظ شود. اقلامي كه امكان بسته‌بندي دارند بهتر است در كارتون قرار بگيرند و ساير اقلام با پلاستيك حباب‌دار و يا روكش محافظ، محافظت شوند.

فروش كارتن خالي اسباب كشي

فروشگاه اينترنتي كارتن خالي، فروشنده كارتن آماده اسباب كشي، كارتن حمل اثاثيه منزل، كارتن لوازم اداري، كارتون فريت بار استاندارد و لوازم بسته‌بندي در تهران است. فروشگاه كارتن خالي فروش تلفني و خريد پستي كارتن اثاث‌كشي و كارتن حمل بار را در تهران راه‌اندازي كرده است. ارسال سريع كارتن از طريق پيك مخصوص و مجهز به همه نقاط تهران و پرداخت درب منزل. لطفاً جهت استعلام قيمت كارتن خالي و خريد كارتن با قيمت مناسب با واحد فروش فروشگاه كارتن خالي تماس بگيريد. 
فروشگاه كارتن خالي توليدكننده و فروشنده كارتن خالي آماده اسباب‌كشي و بسته‌بندي در تهران

فروشگاه كارتن خالي توليدكننده و فروشنده كارتن خالي آماده اسباب‌كشي و بسته‌بندي در تهران

چرا خريد اينترنتي و تلفني كارتن از فروشگاه كارتن خالي؟

فروشگاه كارتن خالي امكان خريد تلفني و پستي كارتن خالي اسباب‌كشي و لوازم بسته‌بندي را فراهم كرده است. سفارش خريد كارتن، هرروز هفته، حتي ايام تعطيل دريافت و به درب منزل در تهران ارسال مي‌شود.


خريد تلفني

امكان سفارش و خريد تلفني كارتن در تهران وجود دارد. سفارش‌ها توسط تيم فروش كارتن ثبت و به درب منزل ارسال مي‌شود.


ارسال كارتن

ارسال سريع كارتن توسط پيك فروشگاه به تمام مناطق تهران. كارتن در سايزهاي مختلف و لوازم بسته‌بندي نيز ارسال مي‌شود.


كيفيت كارتن

كارتن‌هاي فروشگاه كارتن خالي، ضخيم، محكم، آكبند و نو هستند. خريد و فروش كارتن دست‌دو و ضايعاتي انجام نمي‌شود.


قيمت كارتن

فروشگاه كارتن خالي فروشنده كارتن آماده اسباب‌كشي و حمل كالا در تهران است. فروش تلفني كارتن با قيمت مناسب (عمده و جزئي).

درباره فروشگاه كارتن خالي

فروشگاه كارتن خالي اولين فروشنده كارتن خالي حمل اثاثيه منزل و لوازم اداري، كارتن اسباب‌كشي آماده، كارتون فريت بار استاندارد و انواع لوازم بسته‌بندي در تهران است. فروشگاه كارتن خالي با سالها سابقه فروش كارتن خالي ارزان قيمت براي بسته‌بندي و حمل اسباب و اثاثيه در تهران، آماده همكاري با باربري و اتوبارها در تهران است.

 فروشگاه كارتن خالي

خدمات فروشگاه كارتن خالي

فروشگاه كارتن خالي براي اولين بار در ايران امكان خريد تلفني و پستي كارتون اثاث‌كشي و كارتن حمل بار در تهران را فراهم كرده است. ارسال از طريق پيك مخصوص، پرداخت درب منزل.

 1. فروشگاه آنلاين كارتن خالي
 2. فروش كارتن خالي آماده
 3. فروش لوازم بسته بندي
 4. آموزش اسباب كشي آسان
 5. چرا خريد از فروشگاه كارتن؟

فروش تلفني كارتن

فرمانيه، كامرانيه، پاسداران، اختياريه، قيطريه، تجريش، الهيه، فرشته، داوديه، ظفر، احتشاميه، زعفرانيه، امانيه، شهرك غرب، ولنجك، ونك، يوسف آباد، سعادت آباد، پونك، جنت آباد، شهران، آفريقا، ميرداماد، ازگل، محموديه، جمشيديه، اقدسيه، جماران، منظريه، زرگنده، جردن، كاج، علامه، پاكنژاد، مرزداران، پيامبر، سردار جنگل، شهرزيبا، تهران ويلا، گيشا، آرژانتين، اميرآباد، پاتريس، شيخ بهايي، ايران زمين، آريا شهر و ...

تماس با فروشگاه كارتن خالي

جهت استعلام قيمت كارتن و خريد كارتن با قيمت مناسب با فروشگاه كارتن خالي تماس بگيريد. امكان خريد اينترنتي و تلفني كارتن بسته‌بندي و لوازم اسباب‌كشي وجود دارد. شركت‌هاي باربري و اتوبار در تهران مي‌توانند جهت خريد عمده و خرده كارتن با ما تماس بگيريد.

 • تلفن: 02122780703
 • تلفن: 02122780700
 • همراه: 09122239407

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۹:۴۳ توسط:ولقان حسيني موضوع:

فروش كارتن خالي اسباب كشي و كارتن حمل (فريت) بار در تهران

كارتن اسباب كشي و فريت بار

فروش كارتن خالي اسباب كشي و كارتن حمل (فريت) بار در تهران

كارتن محمد اولين و بزرگ‌ترين توليدكننده و فروشنده كارتون آماده سه لايه و پنج لايه محكم در اندازه و ابعاد مختلف، كارتن اسباب‌كشي، كارتن حمل اثاثيه منزل و لوازم شركت، كارتن فريت بار و ... در تهران، آماده ارسال كارتن خالي با قيمت مناسب و تحويل فوري در تمام نقاط تهران است.

 
فروش كارتن خالي اسباب كشي و كارتن حمل فريت بار در تهران

فروش كارتن خالي در تهران

خريد كارتن خالي اسباب‌كشي و كارتون حمل بار (فريت بار) در تهران با قيمت مناسب به‌صورت عمده و خرده‌فروشي. ارسال كارتن از درب كارخانه به تمام نقاط تهران.

 
كارتن اثاثيه منزل و فريت بار

كارتن اثاثيه منزل و فريت بار:

كارتن حمل بار، كارتن اسباب‌كشي و انواع ديگر كارتن ابزار مفيد و كاربردي در جابجايي و بسته‌بندي هستند. كارتون يكي از تجهيزات ضروري در باربري و اتوبار است. از كارتن خالي مخصوص اسباب‌كشي مي‌توان براي بسته‌بندي اسباب و اثاث و لوازم مانند كتاب، كفش، لباس، مواد غذايي، سرويس چيني و وسايل آشپزخانه، سرويس خواب و سرويس چوب، لوازم دكوري و خرده‌ريز به‌منظور نگهداري، فريت بار، جابجايي، اسباب‌كشي و ... استفاده كرد. كارتن در اندازه‌هاي مختلف توليد مي‌شود، از كارتن بزرگ براي بسته‌بندي وسايل برقي آشپزخانه، قابلمه و ظروف پلاستيكي كه داراي حجم زياد و وزن كم هستند استفاده مي‌شود و از كارتن كوچك براي بسته‌بندي لوازم كوچك و دكوري.

 
لوازم بسته بندي اسباب و اثاثيه منزل و شركت در تهران

لوازم بسته بندي و اسباب كشي:

بسته‌بندي مناسب سبب سهولت در جابجايي و اسباب‌كشي مي‌شود. بعد از خريد كارتن مناسب اثاث‌كشي نوبت به خريد و استفاده از لوازم بسته‌بندي مي‌شود. استفاده از لوازم بسته‌بندي، شرايطي را فراهم مي‌آورد كه اثاثيه منزل و لوازم اداري در كمال سادگي بسته‌بندي شده و به‌سلامت به محل موردنظر حمل شوند. استفاده از نايلون ضربه‌گير (پلاستيك حباب‌دار) براي بسته‌بندي و حفاظت از اشياي شكستني يا سلفون (استرج) براي جلوگيري از ايجاد خط و خش يا نشستن گردوخاك روي البسه و مبلمان، كمك بزرگي براي اسباب‌كشي آسان است. پيك مخصوص كارتون محمد مجهز به انواع لوازم بسته‌بندي است كه مي‌توان در محل انتخاب و خريد كرد.

كارتن اثاثيه منزل و كارتن فريت بار

خريد پستي كارتن خالي، كارتن اسباب‌كشي، كارتن حمل بار، كارتن بسته‌بندي، كارتن زونكن و لوازم اداري، كارتن شكستني و كارتن آماده در ابعاد استاندارد. فروش تلفني كارتن و تحويل درب منزل.

 
كارتن خالي اسباب كشي و آماده بسته بندي در تهران

كارتن موزي

كارتن بسيار محكم و با كيفيت كه با نام كارتون موزي شناخته مي‌شود. براي بسته‌بندي چيني و كريستال مناسب است و براي بسته‌بندي كتاب، سرويس غذاخوري، اوراق اداري، لوازم دكوري و ... نيز استفاده مي‌شود.

 
كارتن خالي اسباب كشي و آماده بسته بندي در تهران

كارتن شكستني

كارتن محكم مناسب اشياء شكستني متوسط و بزرگ. از كارتون شكستني براي بسته‌بندي كالا و اثاثيه سنگين و شكستني مانند بشقاب، ليوان، چيني، غذاخوري، لوازم آشپزخانه و ظروف كريستال استفاده مي‌شود.

 
كارتن خالي اسباب كشي و آماده بسته بندي در تهران

كارتن زونكن

كارتون حمل و بسته‌بندي لوازم اداري كه به كارتن زونكن معروف است. اندازه اين كارتن مناسب زونكن، اوراق اداري، پوشه و پرونده، مدارك و كتاب است و بيشتر جهت جابجايي و حمل لوازم اداري در شركت و بانك كاربرد دارد.

 
كارتن خالي اسباب كشي و آماده بسته بندي در تهران

كارتن بزرگ

كارتون بزرگ در سايزهاي مختلف به شكل مكعب مربع يا مكعب مستطيل توليد مي‌شود. اين كارتن همه منظوره و جهت بسته‌بندي اسباب و اثاثيه متوسط و بزرگ، فريت بار، حمل و نقل و اسباب‌كشي استفاده مي‌شود.

لوازم بسته بندي و تجهيزات اسباب كشي

فروش تلفني لوازم بسته‌بندي جهت حمل و اسباب‌كشي در تهران. سلفون ضخيم (استرچ)، نايلون حبابدار ضربه‌گير، نخ مخصوص بسته‌بندي، چسب پهن (چسب كارتن)، دستگاه چسب كش و ساير لوازم بسته‌بندي.

 
لوازم بسته بندي اسباب و اثاثيه منزل و شركت در تهران

چسب پهن

چسب پهن شيشه‌اي (چسب ميكرون بالا) همه منظوره و با چسبندگي بالا، مناسب جهت بسته‌بندي كالا و اسباب و اثاثيه منزل و شركت.

 
لوازم بسته بندي اسباب و اثاثيه منزل و شركت در تهران

نخ بسته بندي

از نخ بسته‌بندي براي بسته‌بندي كارتن اشياء شكستني استفاده مي‌شود. نخ بسته‌بندي از نخ شيريني كمي ضخيم‌تر است.

 
لوازم بسته بندي اسباب و اثاثيه منزل و شركت در تهران

نايلون حباب دار

نايلون حبابدار (پلاستيك ضربه‌گير) جهت محافظت از اشياء شكستني در اسباب‌كشي با كيفيت و ضخيم در اندازه دلخواه (توپي و متري).

 
لوازم بسته بندي اسباب و اثاثيه منزل و شركت در تهران

سلفون(استرچ)

سلفون ضخيم (استرچ)، مناسب وكيوم كردن لوازم منزل جهت جلوگيري از آسيب هنگام اسباب‌كشي و محافظت در برابر گردوخاك.

فروش لوازم بسته بندي در تهران

خريد لوازم بسته‌بندي اسباب و اثاثيه منزل براي اسباب‌كشي در تهران با بهترين قيمت. فروش تلفني و پرداخت درب منزل.

3 نكته مهم در انتخاب و خريد كارتن اسباب‌كشي و بسته‌بندي

انتخاب كارتن مناسب اسباب‌كشي و خريد لوازم بسته‌بندي مناسب مي‌تواند بسته‌بندي آسان و درنهايت اسباب‌كشي آسان به همراه داشته باشد.

از مهم‌ترين لوازم اسباب‌كشي، جابجايي اثاثيه منزل و لوازم اداري و همچنين حمل بار، كارتن اسباب‌كشي يا كارتون خالي است. استفاده از كارتن اثاث‌كشي علاوه بر نظم دادن به روند اثاث كشي، در محافظت از وسايل نيز مؤثر است. كارتن اسباب‌كشي در سايز و ضخامت مختلف جهت بسته‌بندي و حمل اشياء و كالاهاي متفاوت توليد مي‌شود. كارتن بسته بندي
 • بهترين كارتن اسباب كشي - بهترين كارتن براي اسباب‌كشي و جابجايي اسباب و اثاثيه منزل و اداره بسته به وزن و نوع وسايل كارتن‌هاي پنج و سه لايه هستند كه از استحكام كافي براي حمل و بسته‌بندي برخوردارند. علاوه بر استحكام، اندازه و سايز كارتن نيز اهميت دارد. كارتن اسباب‌كشي و فريت بار نبايد در ابعاد خيلي بزرگ و يا خيلي كوچك توليد و استفاده شود.
 • قيمت كارتن خالي - تعداد، سايز و ضخامت كارتن در قيمت كارتن خالي يا كارتون اسباب‌كشي مؤثر است. براي خريد كارتن با قيمت ارزان، كارتن را به‌صورت مستقيم از كارتن‌سازي خريداري كنيد و به خاطر داشته باشيد كه درصورت استفاده از كارتن دست‌دوم و كارتن ضايعات ممكن است به اسباب و وسايل شما هنگام حمل و جابجايي اثاثيه آسيب وارد شود.
 • لزوم بسته بندي - بسته‌بندي در اثاث‌كشي و باربري بسيار مهم است. اسباب و اثاثيه بايد به گونه‌اي بسته‌بندي شود كه سلامت آنها در طول مراحل جابجايي حفظ شود. اقلامي كه امكان بسته‌بندي در كارتن را دارند بهتر است در كارتون قرار بگيرند و ساير اقلام مانند مبلمان و سرويس چوب، يخچال، گاز و ... با استفاده از پلاستيك حباب‌دار و يا روكش محافظ، محافظت شوند.

كارتن محمد | توليد و فروش كارتن آماده

كارتن محمد اولين و بزرگ‌ترين توليدكننده و فروشنده كارتن خالي حمل اثاثيه منزل و لوازم اداري در ابعاد مختلف، كارتن اسباب‌كشي آماده، كارتون فريت بار استاندارد و انواع لوازم بسته‌بندي در تهران است. فروشگاه كارتن محمد فروش تلفني و خريد پستي كارتن اثاث‌كشي و كارتن حمل بار را در تهران راه‌اندازي كرده است. ارسال سريع از طريق پيك مخصوص و مجهز به همه نقاط تهران و پرداخت درب منزل. لطفاً جهت استعلام قيمت كارتن و خريد كارتن با قيمت مناسب با واحد فروش كارتن محمد تماس بگيريد. كارتن محمد توليدكننده و فروشنده كارتن خالي آماده اسباب‌كشي و بسته‌بندي در تهران

  

چرا خريد اينترنتي و تلفني كارتن از كارتن محمد؟

فروشگاه كارتن محمد امكان خريد تلفني و اينترنتي كارتن خالي اسباب‌كشي و لوازم بسته‌بندي را از طريق اينترنت و تلفن فراهم كرده است. سفارش خريد كارتن، هرروز هفته دريافت و به درب منزل در تهران ارسال مي‌شود.


خريد تلفني

امكان خريد تلفني كارتن و سفارش تلفني كارتن در تهران وجود دارد. سفارش‌ها توسط تيم فروش كارتن محمد ثبت و در اولين فرصت به درب منزل ارسال مي‌شود.


ارسال كارتن

ارسال سريع كارتن توسط پيك كارتن محمد به تمام مناطق تهران. علاوه بر سفارش مشتري، سايزهاي مختلف كارتن و لوازم بسته‌بندي نيز ارسال مي‌شود و قابل خريد است.


كيفيت كارتن

كارتون‌هاي توليدي كارتن محمد، ضخيم، پنج لايه و سه لايه به‌صورت آكبند و نو هستند. خريد و فروش كارتن دست‌دوم، كارتن ضايعاتي و ... انجام نمي‌شود.


قيمت ارزان

كارتون محمد توليدكننده كارتن خالي مخصوص اسباب‌كشي و حمل كالا در تهران است و امكان فروش كارتن با قيمت مناسب به‌صورت عمده و جزئي را دارد.

 
  

درباره كارتن محمد

كارتن محمد اولين و بزرگ‌ترين توليدكننده و فروشنده كارتن خالي حمل اثاثيه منزل و لوازم اداري در ابعاد مختلف، كارتن اسباب‌كشي آماده، كارتون فريت بار استاندارد و انواع لوازم بسته‌بندي در تهران است. كارتن محمد با سالها سابقه فروش كارتن خالي ارزان قيمت براي بسته‌بندي و حمل اسباب و اثاثيه منزل در تهران، آماده همكاري با باربري و اتوبارهاي تهران است.

 فروشگاه كارتن خالي

خدمات كارتن محمد

فروشگاه كارتن محمد براي اولين بار در ايران فروش تلفني و خريد اينترنتي كارتن اثاث‌كشي و كارتن حمل بار را در تهران راه‌اندازي كرده است. ارسال سريع از طريق پيك مخصوص و مجهز به همه نقاط تهران و پرداخت درب منزل.

 1. فروشگاه آنلاين كارتن خالي
 2. فروش كارتن بسته بندي
 3. فروش لوازم بسته بندي
 4. آموزش اسباب كشي آسان
 5. چرا خريد از كارتن محمد؟

فروش تلفني كارتن

فرمانيه، كامرانيه، پاسداران، اختياريه، قيطريه، تجريش، الهيه، فرشته، داوديه، ظفر، احتشاميه، زعفرانيه، امانيه، شهرك غرب، ولنجك، ونك، يوسف آباد، سعادت آباد، پونك، جنت آباد، شهران، آفريقا، ميرداماد، ازگل، محموديه، جمشيديه، اقدسيه، جماران، منظريه، بازدار، ضرابخانه، زرگنده، جردن، كاج، علامه، پاك نژاد، مرزداران، پيامبر، سردار جنگل، شهرزيبا، تهران ويلا، گيشا، ميلاد، آرژانتين، امير آباد، پاتريس، شيخ بهايي،    ايران زمين، آريا شهر و ...

تماس با كارتن محمد

جهت استعلام قيمت كارتن و خريداري كارتن با قيمت مناسب با كارتن فروشي محمد تماس بگيريد. امكان خريد تلفني كارتن و لوازم اسباب‌كشي و بسته‌بندي به‌صورت تلفني وجود دارد. همكاران گرامي و شركت‌هاي باربري و اتوبار مي‌توانند جهت خريد عمده و خرده كارتن با ما تماس بگيريد.

 • تلفن: 02122780703
 • تلفن: 02122780700
 • همراه: 09122239407

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۶:۳۴ توسط:ولقان حسيني موضوع:

ابزار يزد | دستگاه و تجهيزات جوش و برش

فروشگاه و تعميرگاه دستگاه جوش و اينورتر جوشكاري

فروشگاه  ابزار جوش و برش رضايي يزد

فروشگاه و تعميرگاه دستگاه جوش و اينورتر جوشكاري ابزار رضايي يزد، تعمير انواع دستگاه هاي اينورتر جوشكاري را به صورت حرفه اي مبپذيرد. صنايع جوش و برش رضايي داراي تيم متخصص و مجرب در تعميرات تخصصي بردهاي الكترونيك انواع دستگاههاي جوش آرگون، co2 و دستگاه جوش اينورتر است.

دستگاه برش Fine Cut 45

دستگاه برش Fine Cut 45

دستگاه برش پلاسما كه از سيستم پيشرفته اينورتر جهت يكسو سازي جريان استفاده ميكند، داراي كنترل الكترون..

دستگاه جوشكاري اينورتر 250 امپر تكفاز مدل 2105

دستگاه جوشكاري اينورتر 250 امپر تكفاز مدل 2105

- تكنولوژي ماسفت- جريان خروجي 20تا250 آمپر- حداكثر جريان ورودي 14/4 آمپر- ولتاژ ورودي تك فاز 220ولت..

پيچ گوشتي بادي -JIT - JT-1410

پيچ گوشتي بادي -JIT - JT-1410

مكانيزم سرعتيداراي قابليت تنظيم دور توسط فنر داخليمناسب جهت انجام كليه امور پيچ كاريمدل JT-1410ابعاد..

دستگاه جوشكاري اينورتر200 آمپر mosfet ساخت ايران مدل 2111

دستگاه جوشكاري اينورتر200 آمپر mosfet ساخت ايران مدل 2111

- تكنولوژي ماسفت- ماكسيمم آمپر خروجي 200 آمپر واقعي- تك فاز 220 ولت- سبك و قابل حمل، طراحي زيبا و من..

دستگاه برش پلاسما راد الكتريك CUT- 80X

دستگاه برش پلاسما راد الكتريك CUT- 80X

- ولتاژ ورودي: 380V-3PH- ولتاژ خروجي: 96- جريان خروجي: 20-80 آمپر- سيكل كاركرد 60 درصد- ضخامت برش: 2..

بكس بادي KACC2412 3/4

بكس بادي KACC2412 3/4

حداكثر نيروي پيچشي :1626 نيوتنسرعت :6500 دور دقيقهفشار :90 باروزن: 3/90 كيلوگرم..

دستگاه جوشكاري اينورتر 200آمپر مدل 2104

دستگاه جوشكاري اينورتر 200آمپر مدل 2104

- تكنولوژي ماسفت - سبك و قابل حمل- صرفه جويي در مصرف برق- مجهز به سيستم (آرك فورس)arc force- م..

كارواش كرشر مدل K4

كارواش كرشر مدل K4

- اين كلاس از دستگاه ايده آل جهت مصرف خانگي مي‌باشد - داراي يك مخزن مواد شوينده جهت سهولت در شستشو ..

كارواش آنووي ريوربري Mirage 121 TSS

كارواش آنووي ريوربري Mirage 121 TSS

ابعاد 59x39x26 سانتي متر وزن 7.5 كيلوگرم نوع موتور مكشي توان موتور 1700 وات قدرت فشار آب 120..

دستگاه جوش اينورتر MINIARC200 ايران ترانس

دستگاه جوش اينورتر MINIARC200 ايران ترانس

دستگاه جوش اينورتر MINIARC200 ايران ترانس مناسب براي جوشكاري الكترود و تيگ ، جهت  استفاده در صن..

دستگاه اينورتر Mini TIG 202

دستگاه اينورتر Mini TIG 202

    جوشكاري عالي فولاد، استينلس استيل، نيكل، مس، برنج،...    قابليت جو..

ركتيفاير جوشكاري مدل PARS EL 502P

ركتيفاير جوشكاري مدل PARS EL 502P

ركتيفاير جوشكاري مدل PARS EL 502P همراه با يكسو كننده موتورلا آمريكا ( 15 سال گارانتي ) و فيلتر نسوز..

دستگاه برش پلاسما راد الكتريك CUT- 100-CNC

دستگاه برش پلاسما راد الكتريك CUT- 100-CNC

- ولتاژ ورودي: 380V-3PH- ولتاژ: 236- جريان خروجي: 20-100 آمپر- سيكل كاركرد 60 درصد- ضخامت برش: 35 مي..

سنباده لرزان نجاري - 6401

سنباده لرزان نجاري - 6401

پرقدرت و سبكمجهز به سيستم جديد و پيشرفته اتصال مناسب صفحه سنباده به كفي آلومينيوممجهز به كليد ضد غبا..

ماشين برش پلاسما مدل PARS CUT 150 TA

ماشين برش پلاسما مدل PARS CUT 150 TA

    كيفيت برشكاري بسيار عالي بواسطه جريان كاملاٌ تثبيت شده توسط سيستم الكترونيك ..

دريل پيچ گوشتي شارژي 12 ولت ليتيوم - 8512

دريل پيچ گوشتي شارژي 12 ولت ليتيوم - 8512

دريل پيچ گوشتي شارژي 12 ولت ليتيوم مجهز به موتور پر قدرت صنعتي ساخت ژاپن با نهايت كارايي، قدرت و عمر..

دستگاه جوشكاري اينورتر 280 آمپر IGBT مدل 2118

دستگاه جوشكاري اينورتر 280 آمپر IGBT مدل 2118

- تكنولوژي IGBT- ماكسيمم جريان خروجي 280 آمپر- تك فاز 220 ولت- قابليت جوشكاري تيگ- سبك و قابل حمل- ط..

ركتي فاير جوشكاري مدل MINI EL 201

ركتي فاير جوشكاري مدل MINI EL 201

 ايجاد بسيار آسان  قوس الكتريكي، قوس الكتريكي پايدار با حداقل پارامترهاي ورودي قابل تنظيم•..

درباره فروشگاه

فروشگاه اينترنتي ابزار يزد تحت پشتيباني و مديريت گروه صنعتي ابزار رضايي يزد بزرگترين فروشگاه اينترنتي در زمينه صنايع جوش و برش، دستگاه هاي جوشكاري، تجهيزات جوش، لوازم مصرفي صنعت جوش و برش و صنايع وابسته در سطح استان يزد و كشور ميباشد.

اهداف و چشم انداز

ارائه انواع دستگاه جوش، اينورتر، ترانس، موتور جوش، ركتيفاير، جوش آرگون و CO2، الكترود، سيم جوش، موتور برق و ژنراتور با پايينترين قيمت در سطح كشور از تمامي برندهاي معتبر به صورت كلي و جزئي و ارسال به سراسر كشور از اهداف اين مجموعه است.

محصولات و خدمات
 • انواع دستگاه‌هاي جوش
 • انواع دستگاه‌هاي برش
 • موتور برق و ژنراتور برق
 • ابزار بادي، برقي و شارژي
 • تجهيزات و مواد مصرفي برش
 • مواد مصرفي و تجهيزات جوشكاري
تماس با ما

تلفن همراه: 09129252985 
تلفن همراه: 09131569270 
تلفكس: 03535217153 
آدرس: يزد انتهاي بلوار نواب صفوي نبش ميدان كشاورز صنايع جوش و برش رضايي 
ايميل: Info@AbzarYazd.Com


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۴:۳۲ توسط:ولقان حسيني موضوع:

صاعقه الكتريك، توليد كننده لوازم برقي و الكترونيكي

حشره كش چسبي صاعقه غير مجاز مي باشد220

حشره كش چسبي صاعقه غير مجاز مي باشد220

حشره كش چسبي غير مجاز مي باشد 220  داراي دو لامپ 20 وات است. از انجا كه اكثر كارخانجات تحت لي..

حشره كش برقي صاعقه SA 208

حشره كش برقي صاعقه SA 208

 حشره كش برقي  SA 208 جهت آپارتمان تا فضاي 50 متر مربع و دفاتر كاري كوچك م..

حشره كش گلخانه اي صاعقه

حشره كش گلخانه اي صاعقه

 حشره كش گلخانه اي صاعقه بهترين روش مبارزه با پروانه توتا و يا مينوز گوجه فرنگي..

چراغ صنعتي و چراغ كارگاهي

چراغ صنعتي و چراغ كارگاهي

چراغ صنعتي و چراغ كارگاهي بهترين گزينه براي روشنايي سالن كارخانه ها است كه با استفاد..

حشره كش چسبي صاعقه غير مجاز مي باشد215

حشره كش چسبي صاعقه غير مجاز مي باشد215

حشره كش چسبي غير مجاز مي باشد215 داراي دو لامپ 15 وات است. از انجا كه اكثر كارخانجات تحت ليسانس شر..

حشره كش برقي صاعقه SA 206

حشره كش برقي صاعقه SA 206

 حشره كش برقي SA 206  جهت آپارتمان تا فضاي 30 متر مربع و دفاتر كاري كوچك م..

دستگاه بخور سرد HSA2030

دستگاه بخور سرد HSA2030

دستگاه بخور سرد با استفاده از امواج مافوق صوت ذرات آب را به صورت مه در آورده و توسط ي..

حشره كش صنعتي صاعقه SA 220 بلند

حشره كش صنعتي صاعقه SA 220 بلند

حشره كش برقي صنعتي SA 220  بلند داراي دو لامپ ۱۸ وات و در رسته صنعتي و خانگي كار..

حشره كش برقي صاعقه SA 210

حشره كش برقي صاعقه SA 210

حشره كش برقي مدل  SA 210  مناسب جهت فضاي مسكوني تا فضاي ۸۰ متر مربع و مغازه..

دستگاه بخور سرد HSA2828

دستگاه بخور سرد HSA2828

دستگاه بخور سرد با استفاده از امواج مافوق صوت ذرات آب را به صورت مه در آورده و توسط ي..

دستگاه بخور سرد HSA2033

دستگاه بخور سرد HSA2033

دستگاه بخور سرد با استفاده از امواج مافوق صوت ذرات آب را به صورت مه در آورده و توسط ي..

دستگاه بخور سرد HSA2011

دستگاه بخور سرد HSA2011

دستگاه بخور سرد با استفاده از امواج مافوق صوت ذرات آب را به صورت مه در آورده و توسط ي..

حشره كش صنعتي صاعقه SA 220 كوتاه

حشره كش صنعتي صاعقه SA 220 كوتاه

حشره كش برقي صنعتي SA 220   كوتاه داراي دو لامپ ۱۸ وات و در رسته صنعتي و خا..

حشره كش برقي صاعقه SA 215

حشره كش برقي صاعقه SA 215

حشره كش برقي مدل SA 215 طراحي شده با دو عدد لامپ فلورسنت ۱۵ وات با ترانس مجزا و سيستم..

دستگاه بخور سرد HSA6610

دستگاه بخور سرد HSA6610

اين دستگاه با تكنولوژي جديد براي اولين بار در ايران توسط اين واحد عرضه شده است و از..

صاعقه الكتريك

صاعقه -از بزرگترين توليدكنندگان لوازم برقي و الكترونيكي در ايران- توانسته علاوه بر پاسخ به نياز صنعت، محصولاتي هماهنگ با سبك زندگي ايراني توليد كند. صاعقه با تحقيق و توسعه مستمر، كوشيده محصولاتي با كيفيت و استاندارد عرضه كند.

گارانتي و پشتيباني

جهت ارائه بهتر و سريعتر خدمات، واحد گارانتي و خدمات پس از فروش صاعقه (توليدكننده لوازم برقي و الكترونيكي) آماده ارائه خدمات به مشتريان است. همكاران و كارشناسان ما در اين بخش آماده ارائه مشاوره و راهنمايي رايگان هستند.

محصولات و خدمات

انواع حشره كش برقي صاعقه
انواع حشره كش چسبي صاعقه
انواع رطوبت ساز (دستگاه بخور)
انواع چراغ كارگاهي (سالني)
انواع فيكسچر (قاب) مهتابي
لوازم برقي و تجهيزات الكتريكي

اطلاعات تماس

جهت كسب اطلاعات بيشتر، دريافت مشاوره يا خدمات پشتيباني با ما تماس بگيريد.
تلفن: 03538247404
فكس: 03538242190
يزد، شهرك صنعتي مهدي آباد، خيابان احرار، احرار ۲، شركت صاعقه الكتريك.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۰:۰۱ توسط:ولقان حسيني موضوع:

دهكده حيوانات، تربيت و فروش سگ گارد و سگ نگهبان

فروش سگ هاسكي Husky

فروش سگ هاسكي Husky

تربيت و فروش سگ هاسكي Husky جنسيت: سگ هاسكي نر و سگ هاسكي ماده.سن: توله سگ هاسكي و سگ..

0 تومان

فروش سگ قفقازي Ghafghazi

فروش سگ قفقازي Ghafghazi

تربيت و فروش سگ قفقازي Ghafghazi جنسيت: سگ قفقازي نر و سگ قفقازي ماده.سن: توله سگ قفق..

0 تومان

فروش سگ پيت بول Pitbull

فروش سگ پيت بول Pitbull

تربيت و فروش سگ پيت بول Pitbull جنسيت: سگ پيت بول نر و سگ پيت بول ماده.سن: توله سگ پي..

0 تومان

فروش سگ بولداگ Bulldog

فروش سگ بولداگ Bulldog

تربيت و فروش سگ بولداگ Bulldog جنسيت: سگ بولداگ نر و سگ بولداگ ماده.سن: توله سگ بولدا..

0 تومان

فروش سگ ژرمن شپرد German Shepherd

فروش سگ ژرمن شپرد German Shepherd

تربيت و فروش سگ ژرمن شپرد German Shepherd جنسيت: سگ ژرمن شپرد نر و سگ ژرمن شپرد ماده...

0 تومان

فروش سگ دوبرمن Doberman

فروش سگ دوبرمن Doberman

تربيت و فروش سگ دوبرمن Doberman جنسيت: سگ دوبرمن نر و سگ دوبرمن ماده.سن: توله سگ دوبر..

0 تومان

فروش سگ بلژين مالينويز Belgian Malinois

فروش سگ بلژين مالينويز Belgian Malinois

تربيت و فروش سگ بلژين مالينويز Belgian Malinois جنسيت: سگ بلژين مالينويز نر و سگ بلژي..

0 تومان

فروش سگ ماستيف Mastiff

فروش سگ ماستيف Mastiff

تربيت و فروش سگ ماستيف Mastiff جنسيت: سگ ماستيف نر و سگ ماستيف ماده.سن: توله سگ ماستي..

0 تومان

فروش سگ باكسر Boxer

فروش سگ باكسر Boxer

تربيت و فروش سگ باكسر Boxer جنسيت: سگ باكسر نر و سگ باكسر ماده.سن: توله سگ باكسر و سگ..

0 تومان

فروش سگ گلدن رتريور Golden Retriever

فروش سگ گلدن رتريور Golden Retriever

تربيت و فروش سگ گلدن رتريور Golden Retriever جنسيت: سگ گلدن رتريور نر و سگ گلدن رتريو..

0 تومان

فروش سگ روتوايلر Rottweiler

فروش سگ روتوايلر Rottweiler

تربيت و فروش سگ روتوايلر Rottweiler جنسيت: سگ روتوايلر نر و سگ روتوايلر ماده.سن: توله..

0 تومان

فروش سگ گريت دين Great Dane

فروش سگ گريت دين Great Dane

تربيت و فروش سگ گريت دين Great Dane جنسيت: سگ گريت دين نر و سگ گريت دين ماده.سن: توله..

0 تومان

فروش سگ كن كورسو Cane Corso

فروش سگ كن كورسو Cane Corso

تربيت و فروش سگ كن كورسو Cane Corso جنسيت: سگ كن كورسو نر و سگ كن كورسو ماده.سن: توله..

0 تومان

دهكده حيوانات

دهكده حيوانات بزرگترين مركز پرورش دهنده انواع نژاد سگ خريد و فروش سگ بخصوص سگ گارد و سگ نگهبان، تربيت انواع سگ براي كاربردهاي مختلف از جمله نگهباني و حفاظت، واردات نژادهاي اصيل سگ در ايران.

پرورش و تربيت سگ

فعاليت‌هاي دهكده حيوانات مطابق قانون بوده و داراي مجوزهاي لازم جهت پرورش سگ گارد، پرورش سگ نگهبان، تربيت سگ گارد، تربيت سگ نگهبان، واردات نژادهاي اصيل گارد و واردات سگهاي نگهبان اصيل مي‌باشد.

سگ گارد و سگ نگهبان

فروش سگ باكسر, خريد سگ بلژين مالينويز, قيمت سگ ماستيف, معرفي سگ بولداگ, درباره دوبرمن, تربيت سگ روتوايلر, واردات سگ فقفازي, سگ هاسكي اصيل, پيت بول, ژرمن شپرد وارداتي, كن كورسو, گريت دين و ...

اطلاعات تماس

جهت كسب اطلاعات بيشتر، قيمت و ساير مشخصات با ما تماس بگيريد. 
تلفن همراه: 09123609467
تلگرام: animal_village2000 
اينستاگرام: animal_village2000


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۷:۱۸ توسط:ولقان حسيني موضوع:

يدك ماهان، قطعات يدكي و لوازم مصرفي خودرو

شمع اكيوم دو پلاتين فرانسه

شمع اكيوم دو پلاتين فرانسه

شمع اكيوم دو پلاتين فرانسهدر اتومبيل ، شمع ابزاري است براي انتقال جرقه‌هاي متناوب برق..

0 تومان

شمع سوزني هيونداي كوتاه

شمع سوزني هيونداي كوتاه

شمع سوزني پايه كوتاه هيونداي  نوع: سرد تعداد: يك عدد آلياژ جرقه زن: پلاتينيومنوع..

0 تومان

شمع بوش تك الكترود آلمان

شمع بوش تك الكترود آلمان

شمع بوش تك الكترود آلمان شمع تك الكترود بوش Bosch داراي طول عمر بالاي است. قسمت جرقه ..

0 تومان

شمع سوزني دنسو ايريديوم

شمع سوزني دنسو ايريديوم

شمع سوزني پايه كوتاه و پايه بلند دنسو ايريديوم اين محصول دنسو به سفارش تويوتا براي خو..

0 تومان

شمع خرچنگي ايريديوم ژاپني

شمع خرچنگي ايريديوم ژاپني

شمع خرچنگي ايريديوم ژاپني اين شمع ساخت ژاپن ميباشدكه عمر مفيد آن 100 هزار كيلومتر و ي..

0 تومان

شمع NGK يورو 4 هيونداي

شمع NGK يورو 4 هيونداي

شمع NGK يورو 4 جعبه هيونداي موبيز شمع فوق محصولي از شركت «ان جي كي» (NGK) است. اين شر..

0 تومان

شمع خرچنگي ايريديوم كوتاه

شمع خرچنگي ايريديوم كوتاه

شمع خرچنگي ايريديوم پايه كوتاه ژاپني اين شمع ساخت ژاپن ميباشدكه عمر مفيد آن 100 هزار ..

0 تومان

شمع بوش دو الكترود آلمان

شمع بوش دو الكترود آلمان

شمع بوش دو الكترود آلمان شمع دو زمانه بوش يا به اصطلاح عاميانه دوپر بوش ،شمعي محبوب د..

0 تومان

شمع NGK ايريديوم سوزني

شمع NGK ايريديوم سوزني

شمع NGK ايريديوم سوزني ILFR5B11 شمع فوق محصولي از شركت «ان جي كي» (NGK) است. اين شركت..

0 تومان

شمع NGK G-Power سوزني

شمع NGK G-Power سوزني

شمع NGK G-Power سوزني پايه كوتاه و بلندشركت NGK ژاپن توانسته است شمع هايي سوزني را با..

0 تومان

شمع دنسو تك الكترود ژاپني

شمع دنسو تك الكترود ژاپني

شمع سوزني پايه كوتاه و پايه بلند دنسو ايريديوم  نوع: تعداد: يك عدد آلياژ جرقه ز..

0 تومان

شمع بوش 42+ پلاتين آلماني

شمع بوش 42+ پلاتين آلماني

شمع بوش 42+ آلمان اصلي شمع پايه بلند بوش Bosch داراي طول عمر بالاي است. قسمت جرقه زن ..

0 تومان

شمع NGK IX ژاپني ايريديوم

شمع NGK IX ژاپني ايريديوم

شمع NGK IX ژاپني BKR6EIX شمع فوق محصولي از شركت «ان جي كي» (NGK) است. اين شركت به دلي..

0 تومان

شمع Eyquem 58LZ فرانسوي

شمع Eyquem 58LZ فرانسوي

شمع Eyquem 58LZ فرانسوياين شمع با رزوه سايز 16 و آچار 16 از نوع شمع هاي كوپر پلاس يا ..

0 تومان

فروشگاه يدك ماهان

فروشگاه يدك ماهان در زمينه لوازم يدكي و قطعات مصرفي خودرو فعاليت ميكند و توانسته به سطح قابل قبول در ارائه خدمات به مشتريان دست يابد. يدك ماهان افتخار دارد به عنوان مجموعه مورد اعتماد مردم به ارائه مشاوره، تامين و تضمين قطعات بپردازد.

فروش لوازم يدكي

فروشگاه يدك ماهان با سالها فعاليت در توزيع قطعات يدكي اصلي اتومبيل و بهره از دانش خدمات پس از فروش مفتخر است محصولات برتر بازار لوازم يدكي را با هدف ايجاد ارتباط مستقيم بين عرضه كننده و مصرف كننده كالا با قيمت مناسب در اختيار مشتريان قرار دهد.

قطعات يدكي خودرو

فروشگاه يدك ماهان گزينه هاي بهتري نسبت به فروشندگان محلي در اختيارتان قرار ميدهد. بهترين كيفيت لوازم و قطعات با قيمت مناسب را در فروشگاه يدك ماهان پيدا كنيد. متعهديم قطعات اورجينال را با قيمت مناسب عرضه كنيم و كيفيت و اصالت كالا را تضمين ميكنيم.

اطلاعات تماس

جهت كسب اطلاعات بيشتر، مشاوره يا سفارش عمده قطعات يدكي خودرو با ما تماس بگيريد.
تلفن همراه: 09050305219
آدرس: شيراز، معالي آباد، قصر 2، واحد 17.
ايميل: Info@YadakMahan.Com

Designed by VOLGHAN, All Rights Reserved to YadakMahan.ComPrivacy Policy


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۴:۴۳ توسط:ولقان حسيني موضوع:

فروش مواد شيميايي آزمايشگاهي مرك

معرفي اجمالي

توليد دانش فني از ذخاير استراتژيك كشور قلمداد ميشود و موجب افزايش اقتدار ملت خواهد شد. نيكان رايتك با سابقه 20 ساله مديران و با هدف حمايت از رشد علمي و تحقيقات صنعتي در عرصه مواد شيميايي آزمايشگاهي آغاز به كار نموده است.

اهداف و دستاوردها
 • تهيه انواع مواد شيميايي آزمايشگاهي.
 • واردات مواد شيميايي به سفارش مشتري.
 • نگهداري مواد شيميايي تا زمان تحويل.
 • امكان خريد ارزي و ريالي مواد شيميايي.
 • فروش اينترنتي و تحويل كالاهاي پركاربرد.
 • خدمات مشاوره فني به مصرف كنندگان.
محصولات و خدمات
 • عنوان دسته يك
 • عنوان دسته دو
 • عنوان دسته سه
 • عنوان دسته چهار
 • عنوان دسته پنج
 • عنوان دسته شش
اطلاعات تماس

جهت كسب اطلاعات بيشتر، مشاوره و خريد محصولات با ما تماس بگيريد.

 • تلفن: 02166088158
 • همراه: 09121402821
 • فكس: 02166088179
 • ايميل: Info@nikanrai.com

Designed by VOLGHAN, All Rights Reserved to NikanRai.ComPrivacy Policy


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۸:۴۹ توسط:ولقان حسيني موضوع:

مشكلات كامپويتر و موبايل تهران

 

مركز كمك تلفني برتر رايانه

پاسخگويي تلفني به سوالات رايانه اي و كمك تلفني به حل مشكلات كامپيوتر و موبايل، آموزش نصب نرم افزار و رفع خطا

پاسخگويي تلفني و كمك رايانه اي

رفع مشكلات كامپيوتري و پاسخگويي ۲۴ ساعته به سوالات رايانه اي، راهنمايي و كمك تلفني رفع خطاي موبايل و آموزش تلفني نصب نرم افزار

 

رفع مشكلات كامپيوتري

متخصصين ما، مشكل رايانه و خطاهاي نرم افزاري كامپيوتر شما را در كوتاهترين زمان ممكن به صورت تلفني و با مناسبترين تعرفه رفع ميكنند.

 

پاسخ سوالات رايانه اي

پاسخ سوالات رايانه اي، آموزش و كمك تلفني به حل مشكلات كامپيوتر و موبايل، مشاوره جهت خريد بهترين لپ تاپ و بهترين گوشي تلفن همراه.

 

پاسخگويي ۲۴ ساعته

پاسخگويي تمام وقت به سوالات و مشكلات نرم افزاري، شبكه، اينترنت، موبايل، تبلت و … در كوتاهترين زمان توسط متخصصين رايانه برتر.

 

راهنمايي و كمك رايانه تلفني

برتر رايانه، با ارائه ارزانترين خدمات پاسخگويي تلفني به سوالات كامپيوتري و مشكلات رايانه و موبايل، به رفع مشكلات رايانه كمك ميكند.

 

آموزش اندرويد و اپل

آموزش كار با تلفن همراه اندرويد (Android) و اپل (IOS) با روش سريع و تعرفه ارزان توسط متخصصين مركز كمك تلفني برتر رايانه.

 

رفع خطاي موبايل

كمك براي رفع مشكلات نرم افزاري موبايل، اندرويد و اپل (IOS)، آموزش نصب اپ تخصصي و عمومي تلفن همراه و استفاده از آنها.

 

آموزش تلفني كامپيوتر

آموزش كامپيوتر از راه دور، آموزش تلفني كار با ويندوز، اندرويد و اپل، نرم افزارهاي كاربردي، آموزش مجموعه آفيس و … از طريق تلفن.

 

راهنماي نصب نرم افزار

راهنمايي و آموزش تلفني نصب نرم افزارهاي عمومي و تخصصي معماري، حسابداري، آمار، نقشه كشي، گرافيك و … از راه دور.

كمك تلفني براي حل مشكلات رايانه و موبايل

كمك رايانه براي حل مشكلات تلفني كامپيوتر و موبايل

امروزه رايانه، موبايل و تبلت جزء جدا نشدني از زندگي ما شده است و طبيعي است كه كاربران سيستم هاي كامپيوتري و رايانه هاي شخصي و خانگي و موبايل با مشكلات رايانه اي و سوالات مختلف مواجه شوند و نياز براي يك كارشناس و متخصص جهت راهنمايي و كمك تلفني لازم براي برطرف كردن مشكل و رفع خطا، وجود داشته باشد، از طرف ديگر، كامپيوترها و شبكه هاي كامپيوتري جزئي حياتي از ساختار شركتها و سازمانها هستند، يه گونه اي كه كارايي و بهره وري شركت يا سازمان به عملكرد بدون نقص و با كيفيت تجهيزات رايانه اي و ديجيتال بستگي دارد. مركز كمك تلفني برتر رايانه با دريافت مجوزهاي لازم، مفتخر است بعنوان يك مركز پاسخگويي تلفني به مشكلات رايانه، اينترنت، موبايل و تبلت پشتيبان هموطنان عزيز باشد.

مقالات و آموزش كامپيوتر

 

رفع مشكل وصل نشدن هات اسپات اندرويد

 

هات اسپات (Hotspot) در گوشي هاي اندرويد جهت به اشتراك گذاري اينترنت است به گونه اي كه به عنوان مودم نيز مورد استفاده قرار مي گيرد . اما ممكن است هنگام فعالسازي هات اسپات بلافاصله خاموش و يا شبكه اي ايجاد نشود . در اين مقاله از برتر رايانه به شما چند راه رفع مشكل […]

 

 
 

سه روش مسدود سازي خط دائمي و اعتباري همراه اول

 

امروزه بيشتر ارتباطات ما چه كاري و چه غير كاري با تلفن هاي همراه انجام مي شود معمولاً استفاده از يك گوشي همراه با چندين سيم كارت برتري بيشتري نسبت به داشتن چندين گوشي با هم دارد . خط هاي دائمي و اعتباري همراه اول با خدمات متنوع براي مشتركين اين شبكه پر قدرت روز […]

 

 
 

نحوه ي ساخت فايل و پوشه غير قابل حذف در كامپيوتر

 

در صورتي كه بر روي سيستم خود اطلاعاتي داريد كه نمي خواهيد به هيچ عنوان حذف گردد و چنانچه اين اطلاعات را در يك فولدر ذخيره نماييد مي توانيد با ايجاد فايل از حذف آن ها در هر شرايطي جلوگيري نماييد . در ادامه با ما همراه باشد تا به شما نحوه ي ساخت فايل […]

 

 
 

ذخيره سازي عكس و فيلم در برنامه اسنپ چت گوشي

 

برنامه ي محبوب اسنپ چت (Sanpchat) يكي از محبوب ترين برنامه هاي اجتماعي مي باشد . در صورتي كه كاربران اين برنامه جهت ذخيره سازي عكس ها و ويدئو هاي خود در حافظه گوشي با مشكل مواجه مي شوند در اين مقاله از برتر رايانه به شما نحوه ذخيره سازي عكس و فيلم در برنامه […]

 

 

آيا براي رفع مشكل موبايل و كامپيوتر به رايانه كمك نياز داريد؟

 • آيا در كار با رايانه، لپ تاپ، تلفن همراه و … به مشكل برخورديد و نياز به كمك رايانه داريد؟
 • آيا براي نصب ويندوز و نرم افزار هاي عمومي و تخصصي كامپيوتر و موبايل مشكل داريد؟
 • آيا براي خريد كامپيوتر و لپ تاپ مناسب و يا بهترين گوشي تلفن همراه نياز به مشاوره داريد؟
 • آيا نياز به يادگيري و آموزش كامپيوتر، نرم افزارهاي عمومي و كاربردي از راه دور داريد؟
 • آيا با تنظيمات گوشي، نصب و استفاده از اپ و نرم افزارهاي موبايل و تبلت مشكل داريد؟
 • آيا در كار با تلگرام، اينستاگرام و شبكه هاي اجتماعي و پيام رسان ها به مشكل برخورديد؟
 • آيا در اتصال به اينترنت، سرعت اينترنت و يا با تنظيمات مودم ADSL مشكل داريد؟
آيا براي رفع مشكل موبايل و رايانه خود به كمك نياز داريد
درباره مركز كمك تلفني برتر رايانه

درباره مركز كمك تلفني برتر رايانه :

سرويس پاسخگويي و كمك رايانه مركز برتر رايانه با استفاده از كارشناسان متخصص و با كمترين تعرفه، مشاور و راهنماي كاربران خانگي و شركتها و آماده پاسخگوي طيف وسيعي از مشكلات رايانه اي هنگام مواجه با مشكلات رايانه و موبايل است. كارشناسان مركز رايانه كمك برتر رايانه، از فارغ التحصيلان علوم كاميپوتر و IT از دانشگاههاي معتبر كشور هستند كه علاوه بر دانش آكادميك، با گذراندان دوره هاي تخصصي به صورت پيوسته، مهارتهاي فني و علمي خود را به روز ميكنند. وقت و زمان متقاضيان و هزينه اي كه پرداخت ميكنن و دركل صيانت از حقوق مشتريان، براي مديران مركز كمك تلفني برتر رايانه اهميت دارد و به واسطه سيستم هاي نظارتي و نظرسنجي در سطوح مختلف، كيفيت و كميت خدمات مورد ارزيابي مداوم قرار ميگيرد.

چرا مركز كمك تلفني برتر رايانه؟

سريع ترين، بهترين و ارزان ترين راه، تماس با برتر رايانه است. كارشناسان ما، ۲۴ ساعته آماده پاسخگويي به سوالات رايانه اي و كمك به رفع مشكلات نرم افزاري كامپيوتر در كمترين زمان هستند.

 1. تعرفه و قيمت مناسب در ارائه خدمات كمك رايانه اي.
 2. كيفيت بالا در ارائه خدمات فني و مشاوره تلفني.
 3. سرعت بالا در تشخيص و راهنمايي جهت رفع مشكلات.
 4. مشتري مداري و صيانت از حقوق مشتريان برتر رايانه.
 5. استفاده از كارشناسان متخصص، مجرب، به روز و مسلط.
 6. پشتيباني و پاسخگويي تلفني تمام وقت و حتي روزهاي تعطيل.
چرا مركز كمك تلفني برتر رايانه

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۹:۲۸ توسط:ولقان حسيني موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر