دفتر تجارت الكترونيك ولقان

تجارت الكترونيك ولقان حسيني طراحي وب سايت برنامه نويسي وبسايت پرتال سيستمهاي مديريت محتوا بهينه سازي سايت موتورهاي جستجو افزايش بازديد نرم افزارهاي خاص اتوماسيون تبليغات چند رسانه اي مولتي مديا روشهاي تبليغاتي اينترنت پشتيباني آموزش بازاريابي

مراحل تهيه غذا در فست فود

آموزش فست فود

كلاس آموزش فست فود شامل رسپي (دستور غذاي) فست فودي، نگهداري و آماده‌سازي مواد اوليه، استفاده از تجهيزات آشپزخانه فست فود در پخت غذا و نحوه سرو غذاهاي منوي فست فود در محيط شبيه‌سازي شده.

 

پيتزا و خمير پيتزا

 

برگر و ساندويچ

 

كنتاكي و سوخاري

 

پاستا و اسپاگتي

 

آموزش فست فود حرفه‌اي

كلاس آموزش دستور غذاي (رسپي) فست فود، آماده‌سازي و نگهداري مواد اوليه فست فود، استفاده از تجهيزات حرفه‌اي آشپزخانه فست فود و نحوه تزيين و سرو غذاهاي منوي فست فود در محيطي كاملاً شبيه‌سازي شده.

37

انواع پيتزا و خمير پيتزا

آموزش تهيه حدود 40 نوع پيتزا و خمير پيتزا

43

انواع ساندويچ و برگر

آموزش پخت بيش از 40 نوع ساندويچ و برگر

28

انواع سوخاري و كنتاكي

آموزش رسپي حدود 30 نوع سوخاري و كنتاكي

42

انواع پاستا و اسپاگتي

آموزش رسپي بيش از 40 نوع اسپاگتي و پاستا

آموزش فست فود حرفه اي

كلاس آموزش فست فود

كارگاه آموزش نحوه آماده‌سازي و طرز پخت انواع پيتزا، برگر، ساندويچ، سوخاري، كنتاكي، پاستا، اسپاگتي، سالاد و پيش‌غذاي فست فودي با تجهيزات پيشرفته فست فود.

آموزش رسپي انواع پيتزاي امريكايي و ايتاليايي

آموزش پيتزا و خمير پيتزا

آموزش دستور پخت انواع پيتزاهاي آمريكايي و ايتاليايي و خمير پيتزا اعم از مارگاريتا، پيتزا مخصوص، پيتزا مخلوط، پپروني، پيتزا استيك، پيتزا گوشت و قارچ، پيتزا مرغ، پيتزا ديترويت، پيتزا خاچاپوري، پيتزاي كباب، پيتزا نيو هاون، بورك، پيتزاي سرخ‌شده، پيتزاي شيكاگو، پيتزاي نيويوركي، پيتزاي سيسيلي، پيتزاي يوناني، پيتزاي كاليفرنيا، پيتزاي ايراني و ... با استفاده از فر مخصوص، تنور و ساير تجهيزات پخت پيتزا در فست فود. درباره پيتزا - پيتزا چيست؟

آموزش فست فود - پيتزا و خمير پيتزا

آموزش طرز تهيه انواع برگر و ساندويچ

آموزش برگر و ساندويچ

آموزش تهيه انواع برگر و ساندويچ با نان مخصوص اعم از همبرگر، چيز برگر، چيكن برگر، اسموكي برگر، چيكن باربيكيو، چيمي چوري برگر، كسادي‌اي مرغ و پنير، همبرگر گوشت، برگر تركي، برگر مرغ، برگر سويا، برگر بوقلمون، برگر سبزيجات، ساندويچ مرغ، ساندويچ پيتزا، ساندويچ سبزيجات، ساندويچ استيك، ساندويچ گوشت، ساندويچ خرچنگ، ساندويچ كوبان، ساندويچ مالوركا در محيط شبيه‌سازي شده فست فود. درباره ساندويچ و برگر چه ميدانيد؟

آموزش فست فود - برگر و ساندويچ

آموزش پخت انواع پاستا و اسپاگتي

آموزش پاستا و اسپاگتي

آموزش پخت پاستا و اسپاگتي مانند پاستاي كالنولي، پاستاي صدفي، پاستا ديتاليني، پاستا فتوچيني، لازانيا، ماكاروني، مانيكوتي، پاستا اورچيتي، پاستا پاپاردله، پاستا پاستينا، پاستا پنه، پاستا روتله، پاستا روتيني، پاستا تالياتله، پاستا زيتي، پاستا فوزيلي، اسپاگتي، فتوچيني، پاستا آلفردو، پاستا بلونز، پاستاي ميگو، پاستا با سس پستو، پاستا ريگاتوني، پاستا آرتزو، پاستا راگو، پاستا كاربونارا و سس مخصوص.تفاوت انواع پاستا و ماكاروني چيست؟

آموزش فست فود - پاستا و اسپاگتي

آموزش دستور پخت انواع سوخاري و كنتاكي

آموزش سوخاري و كنتاكي

آموزش حرفه‌اي نحوه تهيه بهترين آرد سوخاري و پخت انواع سوخاري و كنتاكي با استفاده از هني پني و تجهيزات حرفه‌اي آشپزخانه فست فود مانند كتف و بال سوخاري، مرغ اسپايسي، فيله مرغ استريپس، قارچ سوخاري، پاچيني، مرغ كنتاكي به روش KFC، چيپس و ماهي، پياز سوخاري، ميگو سوخاري، ماهي سوخاري، بلدرچين و بوقلمون سوخاري، شنيسل مرغ، سيب زميني سوخاري، چيكن استريپس و ... اطلاعات بيشتر درباره انواع سوخاري

آموزش فست فود - سوخاري

 

آموزش صفر تا صد فست فود

آموزش فست فود از ابتدا تا انتها. از انتخاب و تهيه مواد اوليه، آماده‌سازي و نگهداري، رسپي و دستور پخت غذا تا چيدمان و نحوه سرو غذا يا بسته‌بندي و دليوري در فست فود.

مراحل تهيه غذا در فست فود

آموزش تهيه و نگهداري از مواد اوليه فست فود، آماده‌سازي غذا، آموزش رسپي و دستور غذاي فست فودي، آداب سرور غذا و شستشو و نگهداري از تجهيزات و ماشين‌آلات آشپزخانه فست فود به‌صورت حرفه‌اي و عملي.

1

آموزش تهيه مواد اوليه فست فود:

آموزش نحوه انتخاب و تهيه مواد اوليه تازه و مرغوب براي فست فود با توجه به منوي غذاي فست فود و قيمت آن. معرفي لينك‌ها و كانال‌هاي تهيه مواد اوليه ارزان و باكيفيت فست فود.

2

آموزش نگهداري مواد اوليه:

آموزش شيوه صحيح نگهداري مواد اوليه و استفاده از تجهيزات نگه‌دارنده براي نگهداري مواد اوليه فست فود به‌صورت تازه و با حفظ ارزش غذايي آنها در طولاني‌ترين مدت ممكن.

3

نحوه آماده سازي غذا در فست فود:

آموزش نحوه آماده‌سازي مواد اوليه موردنياز فست فود با استفاده از تجهيزات حرفه‌اي و با توجه به منوي غذا، جهت سرعت بخشيدن و افزايش سهولت در مراحل پخت غذا در فست فود.

4

رسپي و دستور غذاي فست فودي:

ارائه رسپي و آموزش دستور غذاي انواع غذاهاي منوي فست فود اعم از پيتزا، ساندويچ، برگر، سوخاري، كنتاكي، پاستا، اسپاگتي و ... با استفاده از تجهيزات پخت غذا در آشپزخانه فست فود.

5

آموزش نگهداري غذا در فست فود:

آموزش نگهداري غذاي فست فودي و كار با تجهيزات سرد و گرم نگه‌دارنده غذا، نحوه استفاده از انواع ديسپلي سرد و گرم، كار با دستگاه‌هاي وكيوم، بسته‌بندي غذا، دليوري و ...

6

آموزش آداب سرو غذا در فست فود:

آموزش پرسيون و نحوه سرو غذا به‌صورت حرفه‌اي در فست فود، نكات مهم در خصوص نحوه تزيين، مقدار مناسب غذا، خدمات و چيدمان ميز غذا، انواع سبك‌هاي پذيرايي و ...

7

آموزش شستشو و نگهداري از تجهيزات:

آموزش نحوه صحيح شستشو در فست فود و نحوه صحيح به‌كارگيري و نگهداري از دستگاه‌ها، ماشين‌آلات و تجهيزات آشپزخانه صنعتي در فست فود به‌صورت عملي.

كلاس آموزش فست فود در تهران

آموزش انتخاب و تهيه مواد اوليه فست فود، آماده سازي و نگهداري مواد اوليه، ارائه رسپي و دستور پخت غذا، چيدمان ميز و نحوه سرو غذا و بسته بندي و دليوري آن در فست فود.

آموزش پيتزا و خمير پيتزا

0 ريال

كلاس آموزش پخت انواع پيتزا و خمير پيتزا به‌صورت فشرده و حرفه‌اي در محيط شبيه‌سازي شده به فست فود و با استفاده از تجهيزات مدرن آشپزخانه فست فود.

آموزش سوخاري و كنتاكي

0 ريال

كلاس آموزش تهيه پودر سوخاري و پخت انواع سوخاري و كنتاكي به‌صورت فشرده و حرفه‌اي و با استفاده از تجهيزات مدرن آشپزخانه فست فود.

آموزش ساندويچ و برگر

0 ريال

كلاس آموزش رسپي انواع ساندويچ و برگر به‌صورت فشرده و حرفه‌اي در محيط شبيه‌سازي شده به فست فود و با استفاده از تجهيزات مدرن آشپزخانه فست فود.

آموزش پاستا و اسپاگتي

0 ريال

كلاس آموزش پخت پاستا و اسپاگتي به‌صورت فشرده و حرفه‌اي در محيط شبيه‌سازي شده به فست فود و با استفاده از تجهيزات مدرن آشپزخانه فست فود.

آموزش راه اندازي فست فود

0 ريال

كلاس آموزش راه‌اندازي فست فود از صفر تا صد تهيه طرح راه اندازي فست فود، خريد تجهيزات فست فود، طراحي منو و آموزش رسپي، آموزش پرسنل فست فود و ...

آموزش سالاد و پيش غذا

0 ريال

كلاس آموزش تهيه انواع سالاد و پيش‌غذا به‌صورت فشرده و حرفه‌اي در محيطي شبيه‌سازي شده به فست فود و با استفاده از تجهيزات مدرن آشپزخانه فست فود.

چرا آموزش فست فود توسط IRANHFC؟

آموزش فست فود با تجهيزات مدرن آشپزخانه فست فود زير نظر اساتيد و سرآشپزان مجرب و حرفه‌اي.

.A

اساتيد مجرب

آموزش فست فود زير نظر اساتيد مجرب و سرآشپزان حرفه‌اي كشور.

.B

تجهيزات پيشرفته

آموزش در محيطي شبيه‌سازي شده و تجهيزات حرفه‌اي فست فود.

.C

فعال و اينتراكتيو

استفاده از تجهيزات فست فود و انجام كليه مراحل توسط كارآموزان.

.D

ظرفيت محدود

كلاس‌ها در ظرفيت محدود برگزار مي‌شود تا كارآموزان فرصت كافي داشته باشند.

دوره آموزش فست فود

دوره آموزش حرفه‌اي فست فود در تهران برگزار مي‌شود. جهت ثبت نام و كسب اطلاعات بيشتر تماس بگيريد.

 
عنوان دورهمدت دورهظرفيت كلاسنام اساتيدتاريخ برگزاريهزينه كلاس
دوره آموزش انواع پيتزا و خمير پيتزا 6 ساعت 8 نفر سرآشپز عباس حسيني تماس بگيريد تماس بگيريد
دوره آموزش انواع ساندويچ و برگر 6 ساعت 8 نفر سرآشپز عباس حسيني تماس بگيريد تماس بگيريد
دوره آموزش انواع سوخاري و كنتاكي 6 ساعت 8 نفر سرآشپز عباس حسيني تماس بگيريد تماس بگيريد
دوره آموزش انواع پاستا و اسپاگتي 6 ساعت 8 نفر سرآشپز عباس حسيني تماس بگيريد تماس بگيريد
دوره آموزش انواع سالاد و پيش غذا 6 ساعت 8 نفر سرآشپز عباس حسيني تماس بگيريد تماس بگيريد
دوره آموزش راه اندازي فست فود متفاوت 4 نفر گروه IRANHFC تماس بگيريد تماس بگيريد
 

سرآشپز عباس حسيني

مدير و موسس گروه IRANHFC، سرآشپز و مدرس فست فود، مشاور و مجري راه اندازي فست فود

 

بيوگرافي عباس حسيني

مهندس عباس حسيني پس از سال‌ها فعاليت مستمر در صنعت فست فود، رستوران و كافي شاپ، در سال ۱۳۸۶ گروه تخصصي تجهيز و راه اندازي فست فود (IRANHFC) را تأسيس كرد.

  •  ليسانس صنايع غذايي گرايش كنترل كيفيت از دانشگاه شهيد بهشتي.
  •  كارشناس ارشد مديريت اجرايي از سازمان مديريت صنعتي.
  •  مدارك دوره‌هاي حرفه‌اي و بين‌المللي زير نظر اساتيد به نام دنيا.
  •  طراح رسپي و مدير پروژه‌هاي فود كورت.
سرآشپز عباس حسيني

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۹:۱۹ توسط:ولقان حسيني موضوع:

هزينه رايانه كمك ارزان

رايانه كمك - كمك رايانه ارزان - پاكدشت نيوز

 

مركز برتر رايانه كم هزينه ترين و ارزان ترين كمك رايانه جهت رفع مشكلات كامپيوتري ، اينترنت ، مشكلات تلفن همراه ، تبلت ، لپ تاپ و … مي باشد. اين مركز با بهره گيري از بهترين متخصصان مطرح و تحصيل كرده در رشته فناوري اطلاعات ، كامپيوتر ، شبكه ، انفورماتيك و رشته هاي مرتبط با كامپيوتر آماده است تا مشكلات رايانه شما را در كمترين زمان و ارزان ترين هزينه پاسخ دهد. همچنين مركز پاسخگويي برتر رايانه به حريم شخصي شما كاربران احترام گذاشته و به شما كمك مي كند تا مشكل رايانه شما به صورت تلفني و با دستان شما رفع شود.

هزينه رايانه كمك ارزان

بيشتر شركت هاي پاسخگويي تلفني كامپيوتر هر دقيقه اي كه مشاوره مي دهند مبلغ ۳۰۰۰ تومان به قبض تلفن شما اضافه مي شود ، كه شايد براي شما كاربران اين هزينه سنگين و پرداخت آن دشوار باشد. در مركز رايانه كمك ارزان برتر رايانه هزينه هر دقيقه مكالمه ۲۰۰۰ تومان مي باشد. كه با خريد بسته هاي مكالمه مي توانيد از ۵۰ درصد تخفيف بهره مند شويد. هديه ما به شما ، هر ۲۰ دقيقه مكالمه با اين مركز ۵ دقيقه مكالمه به صورت رايگان داشته باشيد.

شماره تماس رايانه كمك ارزان

جهت تماس با مجموعه رايانه كمك ارزان مي توانيد با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۵۱۳ به صورت شبانه روز تماس گرفته و مشكل خود را مطرح كنيد. جهت تماس از طريق موبايل مي بايست از داخل سايت بسته مكالمه خريد كرده و هماهنگي هاي لازم را انجام دهيد ، شماره تماسي كه بايد بعد از خريد بسته با آن تماس بگيريد بهتون نمايش داده مي شود.

پاسخگويي رايانه كمك به مشكلات كامپيوتري

مجموعه پاسخگويي رايانه كمك برتر رايانه تا الان اين افتخار را داشته تا به هزاران مشكل شما پاسخ دهد و مشكلات رايانه اي شما را رفع كند . همچنين گلچيني از مشكلاتي كه كاربران هنگام كار با كامپيوتر با آن مواجه مي شوند را دسته بندي كرده و در دسته مشكلات كامپيوتري قرار داده است . شما با ورود به اين دسته مي توانيد از پاسخ به اين مشكلات استفاده كنيد. تمامي كارشناسان رايانه كمك ارزان به مدت طولاني كارشناس پاسخگويي بوده اند و با بسياري  از مشكلات كامپيوتر و تلفن همراه مواجه شده اند و به راحتي مي توانند مشكل شما را در سريع ترين زمان ممكن پاسخ دهند.

خدمات غيرحضوري رايانه كمك

بسياري از كاربران كامپيوتر و تلفن همراه ، نمي توانند به راحتي اعتماد كرده و كامپيوتر شخصي و موبايل خود را در اختيار افرادي قرار دهند . شركت برتر رايانه ارزان براي شما راه حل دارد ، شما مي توانيد مشكلات خود را تلفني و به صورت آنلاين برطرف كنيد. براي تماس تلفني مي بايست شماره ۹۰۹۲۳۰۵۵۱۳ را تماس گرفته و براي مكالمه آنلاين در سايت يك چت روم موجود مي باشد با استفاده از آن مشكل خود را مطرح كرده تا كارشناسان ما در سريع ترين زمان ممكن به آن پاسخ دهند . توجه داشته باشيد به علت درخواست هاي زياد شايد به طول بانجامد.

خدمات حضوري رايانه كمك

بنا به درخواست كاربران محترم برتر رايانه ، كمك به شما براي حل مشكلات كامپيوتري ، اين مجموعه پاسخگويي براي شما عزيزان خدمات حضوري هم قرار داده است ، اگر مشكلات غير حضوري رفع نشد مي توانيد با تماس به اين مجموعه درخواست خدمات حضوري كنيد. به اين صورت هست كه شما مشكلات را به كارشناسان ما اعلام ميكنيد و آنها با در دست داشتن تجهيزات كامل به آدرس شما مراجعه ميكنند.

تماس رايانه كمك با موبايل

بدليل محدوديت هايي كه براي تماس با خط هاي هوشمند وجود دارد ما راه حلي براي شما در نظر گرفتيم كه بتوانيد با موبايل هم به مجموعه پاسخگويي تماس بگيريد و مشكل خود را حل كنيد. براي تماس با موبايل وارد سايت پاسخگويي برتر رايانه شويد ، سپس از قسمت خريد بسته مكالمه بسته را خريداري كرده و سپس با شماره اي كه پس از پرداخت به شما نمايش داده مي شود تماس بگيريد.

رايانه كمك آنلاين ارزان

براي رفاه كاربران كمك رايانه برتر رايانه يك پنل چت در نظر گرفتيم كه شما با آن بتوانيد با كارشناسان ما ارتباط برقرار كرده و مشكل خود را مطرح كنيد ، همچنين مي توانيد به تلگرام اين مجموعه پاسخگويي پيام دهيد.

رايانه كمك شبانه روزي

اين مجموعه به صورت ۲۴ ساعت آماده پاسخگويي به مشكلات شما مي باشد ، اگر در هر ساعتي به مشكل خورديد مي توانيد با تماس به رايانه كمك ارزان مشكل خود را رفع كنيد. تمامي كارشناسان نرم افزار كامپيوتر، سخت افزار كامپيوتر ، موبايل و … در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما و آماده خدمات رساني هستند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۵:۱۹ توسط:ولقان حسيني موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر