دفتر تجارت الكترونيك ولقان

تجارت الكترونيك ولقان حسيني طراحي وب سايت برنامه نويسي وبسايت پرتال سيستمهاي مديريت محتوا بهينه سازي سايت موتورهاي جستجو افزايش بازديد نرم افزارهاي خاص اتوماسيون تبليغات چند رسانه اي مولتي مديا روشهاي تبليغاتي اينترنت پشتيباني آموزش بازاريابي

طراحي سايت بهينه سازي (سئو) طراحي گرافيك CD/DVD تبليغاتي تبليغات اينترنتي تبليغات هدفمند

دفتر تبليغات و تجارت الكترونيك ولقان

تجارت الكترونيك فرايند خريد، فروش يا تبادل محصولات، خدمات و اطلاعات از طريق شبكه‌هاي كامپيوتري و اينترنت است. تجارت الكترونيكي را مي‌توان انجام هرگونه امور تجاري به صورت آنلاين و از طريق اينترنت بيان كرد. اين تكنيك در سال‌هاي اخير رشد بسياري داشته است و پيش‌بيني مي‌شود بيش از اين نيز رشد كند. تجارت الكترونيكي به هرگونه معامله‌اي گفته مي‌شود كه در آن خريد و فروش كالا و يا خدمات از طريق اينترنت صورت پذيرد و به واردات و يا صادرات كالا و يا خدمات منتهي مي‌شود. (اطلاعات بيشتر در خصوص تجارت الكترونيك از ويكي پديا).

تجارت الكترونيكي معمولاً كاربرد وسيع‌تري دارد، يعني نه تنها شامل خريد و فروش از طريق اينترنت است بلكه ساير جنبه‌هاي فعاليت تجاري، مانند خريداري، صورت برداري از كالاها، مديريت توليد، تهيه و توزيع و جابه‌جايي كالاها و همچنين خدمات پس از فروش را در بر مي‌گيرد.

ولقان حسيني

ولقان حسينيفعاليت‌هاي تجاري ولقان حسيني از سال ۲۰۰۱ ميلادي با همكاري براي سايت Leo Archive در آلمان آغاز شد، بعد از گذشت حدود ۶ ماه و ارائه بيش از دو هزار كار گرافيكي مديريت سايت امريكايي Alien Entity با درخواست همكاري وي موافقت كرده و به صورت رسمي وارد بازار تجارت آنلاين شد. پس از سه سال در حالي كه بيش از ۲۵۰۰ نمونه كار داشت با تشديد تحريم‌هاي اقتصادي و مشكلات ناشي از آن كه همكاري با شركت‌هاي خارجي و به خصوص امريكايي را ناممكن مي‌كرد سرانجام با تاسيس دفتر تجارت الكترونيك در سال ۱۳۸۵ به بازار ايران روي آورد. در اين مدت پروژه‌هاي كوچك و بزرگ بسياري توسط اين دفتر انجام شده است.

سوابق اجرايي

 • مشاور و مجري تجارت الكترونيك شركت‌هاي بين المللي.
 • مشاور و مجري تبليغات شركت‌ها و كارخانه‌هاي داخلي.
 • مجري تجارت الكترونيك سازمان‌ها، احزاب و گروه ها.
 • مشاور تجارت الكترونيك هتل‌هاي ايراني و بين المللي.
 • مشاور انفورماتيك تعدادي از نشريات فارسي زبان.
 • مشاور و مدير برنامه‌هاي تبليغاتي مجموعه‌ها و اشخاص.

سوابق تحصيلي

 • كارشناس ارشد و متخصص تبليغات و تجارت الكترونيك.
 • كارشناس اينترنت و تكنولوژي از دانشگاه نوادا (UNLV).
 • كارشناس نرم افزار كامپيوتر از موسسه بين المللي (IIET).
 • گواهي ايزو از انستيتو كيفيت خدمات هند (IQCS).
 • گواهي ايزو در كيفيت خدمات از بريتانيا (BCI).
 • عضو انجمن طراحان وب.

ساير اعضاي تيم

ن. جعفري (فروش)

ن. جعفري (فروش)

ش. آذين (پشتيباني)

ش. آذين (پشتيباني)

ج. اكسير (گرافيست)

ج. اكسير (گرافيست)

ا. عدلي (تبليغات اينترنتي)

ا. عدلي (تبليغات)

اسامي كارفرمايان

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

صداقت

تعرفه‌ها و نمونه‌ها به صورت شفاف و آنلاين از طريق سايت در اختيار مشتريان قرار گرفته است.

كيفيت عالي

از سال ۲۰۰۰ در بازارهاي داخلي و خارجي فعاليت داريم و با اين پشتوانه كيفيت را تضمين مي‌كنيم.

قيمت مناسب

به واسطه كاهش هزينه‌هاي اداري و مديريتي قادريم محصولات و خدمات خود را با قيمتي مناسب ارائه كنيم.

طراحي وب سايت

وب‌گاه، تارگاه، تارنما، سايت يا وب‌سايت، مجموعه‌اي از صفحات وب است كه داراي يك دامنه‌ اينترنتي يا زير دامنه اينترنتي مشتركند و روي شبكه اينترنت قرار مي‌گيرد. (اطلاعات بيشتر در خصوص طراحي وب سايت از ويكي پديا)

طراحي و برنامه نويسي وب سايتوب سايت‌ها مزاياي فراواني را براي مديران و صاحبان خود به همراه دارند كه از مهم‌ترين آن‌ها مي‌توان به تأثير سايت در اطلاع رساني، بازاريابي، ايجاد قابليت‌هاي جديد تبليغاتي، در دسترس بودن، فعاليت در خارج از مرزهاي جغرافيايي و درآمد زايي اشاره كرد. انتخاب وب سايت مناسب علاوه بر افزايش درصد موفقيت در رسيدن به هدفي كه به آن منظور ايجاد شده سبب كاهش هزينه‌هاي مالي و زماني مديريتي و نگهداري خواهد شد از اين‌سو انتخاب مناسب‌ترين گزينه بسيار حائز اهميت خواهد بود. براي مشاوره و راهنمايي رايگان با ما تماس بگيريد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

طراحي پرتال

هاست رايگان يكساله
دامنه رايگان يكساله
خدمات پشتيباني
بهينه سازي (مبتدي)
ثبت و گردآوري محتوا
۸۰۰٫۰۰۰ تومان

طراحي سايت پويا

هاست رايگان يكساله
دامنه رايگان يكساله
خدمات پشتيباني
بهينه سازي (مبتدي)
ثبت و گردآوري محتوا
۴۲۰٫۰۰۰ تومان

طراحي سايت ثابت

هاست رايگان يكساله
دامنه رايگان يكساله
خدمات پشتيباني
بهينه سازي (مبتدي)
ثبت و گردآوري محتوا
۲۸۰٫۰۰۰ تومان

بهينه سازي سايت در موتورهاي جستجو (سئو)

سايتي كه رتبه خوبي نداشته باشد بودن و نبودنش تفاوتي ندارد.

به مجموعه فعاليت‌هاي تخصصي كه بر روي وب سايت صورت مي‌گيرد تا وب سايت در نتايج جستجو در رتبه‌هاي بالاتري قرار گيرد بهينه سازي وب سايت يا به اصطلاح سئو SEO كه مخفف Search Engine Optimization مي‌گويند. بهينه سازي سايت كه يكي از روش‌هاي اصلي بازاريابي اينترنتي محسوب مي‌شود با بهبود وضعيت وب سايت در صفحه نتايج موتورهاي جستجو، سبب افزايش بازديد كننده و نهايتا افزايش فروش و ارائه خدمات خواهد شد. سئو براي وبمسترها يكي از عوامل مهم و حياتي بدست آوردن كاربران جديد از موتورهاي جستجو و به خصوص گوگل است. (اطلاعات بيشتر در خصوص بهينه سازي موتور جستجو از ويكي پديا)

ارتقاء و بهينه سازي سايت سئوموتورهاي جستجو بر اساس اطلاعات متفاوت و الگوريتم‌هاي خاص خود امتيازي را به هر يك از صفحات سايت نسبت به يك كلمه كليدي مي‌دهند زماني كه كاربري خدمات، كالا يا موضوع خاصي را جستجو مي‌كند با مراجعه به بانك اطلاعاتي خود ليستي از سايت‌هاي مرتبط را جمع آوري و بر اساس امتياز آن‌ها را مرتب كرده و به كاربر نمايش مي‌دهد. اكثر كاربران فقط به صفحه اول ليست توجه مي‌كنند معمولاً نتيجه در همان صفحه اول يا دوم است و اين اهميت معرفي و بهينه سازي وب سايت در موتورهاي جستجو را نشان مي‌دهد.

عمده بازديد كنندگان سايت توسط موتورهاي جستجو هدايت مي‌شوند بنابراين نمي‌توان نسبت به آن‌ها بي‌توجه بود. زماني كه يك سايت به اصطلاح آنلاين مي‌شود با گذشت زمان خزنده‌ها يا روبات‌هاي موتورهاي جستجوگر از سايت بازديد كرده و اطلاعات مورد نظر خود را استخراج و در بانك اطلاعاتي خود ثبت مي‌كنند. موتورهاي جستجو بر اساس اطلاعات متفاوت و الگوريتم‌هاي خاص خود امتيازي را به هر يك از صفحات سايت نسبت به يك كلمه كليدي مي‌دهند زماني كه كاربري خدمات، كالا يا موضوع خاصي را جستجو مي‌كند با مراجعه به بانك اطلاعاتي خود ليستي از سايت‌هاي مرتبط را جمع آوري و بر اساس امتياز آن‌ها را مرتب كرده و به كاربر نمايش مي‌دهد. اكثر كاربران فقط به صفحه اول ليست توجه مي‌كنند معمولاً نتيجه در همان صفحه اول يا دوم است و اين اهميت معرفي و بهينه سازي وب سايت در موتورهاي جستجو را نشان مي‌دهد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

سئو حرفه اي

 معرفي به موتورهاي جستجو
 ثبت در دايركتوري‌ها
 بهينه سازي صفحات
 ثبت در وبلاگ‌ها
 ثبت در فروم‌ها (انجمن‌ها)
ثبت در شبكه‌ها اجتماعي
ثبت در نيازمندي‌ها
۴۲۰٫۰۰۰ تومان

سئو متوسط

 معرفي به موتورهاي جستجو
 ثبت در دايركتوري‌ها
 بهينه سازي صفحات
 ثبت در وبلاگ‌ها
 ثبت در فروم‌ها (انجمن‌ها)
ثبت در شبكه‌ها اجتماعي
۳۶۰٫۰۰۰ تومان

سئو مبتدي

 معرفي به موتورهاي جستجو
 ثبت در دايركتوري‌ها
 بهينه سازي صفحات
۲۴۰٫۰۰۰ تومان

طراحي گرافيك و چاپ

گرافيك‏ يا ارتباط تصويري حيطه‌اي از هنرهاي تجسمي است كه داراي كاربردهاي متنوع و گسترده‌اي ست. گرافيك يا به عبارت كامل‌تر طراحي گرافيك (Graphic Design)، به‌كارگيري تكنيك‌هاي مختلف خلق آثار دوبعدي بر روي سطوح مختلف نظير كاغذ، ديوار، بوم، فلز، چوب، پارچه، پلاستيك، نمايشگر رايانه، سنگ و… است كه در جهت رساندن پيامي خاص به بيننده انجام بپذيرد. (اطلاعات بيشتر در خصوص طراحي گرافيك از ويكي پديا)

طراحي گرافيك و چاپگرافيك يك اثر هنري ست كه مي‌خواهد پيامي را از طريق بصري در كوتاه‌ترين زمان ممكن به مخاطب برساند.

چاپ يكي از مهم‌ترين و متداول‌ترين ابزارهاي تبليغات به شمار مي‌رود. چاپ مشخصات هر بخش بر روي محصول، جعبه‌اي كه براي بسته بندي استفاده مي‌شود، بروشور همراه كالا، كاتالوگ، پوستر، كارت پستال، آگهي در رسانه‌هاي چاپي و ده‌ها كاربرد ديگر چاپ باعث مي‌شود كه مشاوران تبليغات و نيز توليدكنندگان و ارائه دهندگان خدمات، از چند و چون آن آگاهي داشته باشند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

خدمات طراحي گرافيك و چاپ

آرم و لوگوي تجاري ۶۰٫۰۰۰ تومان
طراحي اوراق اداري (كامل) ۱۵۰٫۰۰۰ تومان
طراحي تبليغات محيطي ۳۰٫۰۰۰ تومان
طراحي تبليغات فروشگاهي ۴۰٫۰۰۰ تومان
طراحي كاتالوگ (هر صفحه) ۴۰٫۰۰۰ تومان
طراحي بسته بندي ۶۰٫۰۰۰ تومان
طراحي نشريات ۵۰٫۰۰۰ تومان
طراحي تقويم و سررسيد ۳۰٫۰۰۰ تومان
طراحي كارت ۲۵٫۰۰۰ تومان
انواع چاپ تماس بگيريد

ساخت CD/DVD تبليغاتي و آموزشي (مولتي مديا)

استفاده از رسانه‌هاي مختلف، مانند صدا، عكس، ويدئو، انيميشن، متن و… در كنار يكديگر جهت انتقال بهتر پيام را چندرسانه‌اي گويند. استفاده از CD و DVDهاي تبليغاتي امروزه بسيار مورد توجه مديران قرار گرفته است. نسبت هزينه به اطلاعات مبادله شده در اين روش بسيار كمتر از تبليغات چاپي و سنتي است از طرفي هم نتيجه كار بسيار زيباتر و جذاب‌تر خواهد بود. در روش چند رسانه‌اي تصاوير، فيلم يا انيميشن به كمك متون تبليغاتي مي‌آيند تا تأثير گذاري آن‌ها را چند برابر كنند. (اطلاعات بيشتر در خصوص چندرسانه اي از ويكي پديا)

تبليغات چند رسانه‌اي مولتي مديابراي انتقال اطلاعات تجاري، تبليغاتي، فرهنگي و موارد مشابه از ابزارهاي مختلفي بهره برداري مي‌شود. من‌جمله مي‌توان به بروشورها، تيزرها، مقالات و يا آلبوم‌هاي تصاوير اشاره كرد. با استفاده از برنامه‌هاي مالتي مديا مي‌توان كليه ابزارهاي ياد شده را با امكانات منحصر به فرد IT در هم آميخت و پروسه انتقال اطلاعات را به بهترين وجه انجام داد.  پروژه‌هاي مولتي مديا مي‌تواند در قالب‌هاي مختلفي مانند: سي دي‌هاي آموزشي، سي دي‌هاي تبليغاتي، كارت سي دي‌هاي تجاري، نرم افزارهاي آموزشي، آرشيوهاي الكترونيك، گالري هاي ديجيتال، كتابخانه‌هاي مجازي و … تهيه گردد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انيميشن

560.000 تومان

كليپ

420.000 تومان

مولتي مديا

350.000 تومان

HTML

240.000 تومان

اسلايدشو

150.000 تومان

eBook

30.000 تومان

تبليغات در اينترنت (بازاريابي آنلاين)

تبليغات و بازاريابي اهميت بسياري در افزايش فروش و موفقيت دارند از اين‌سو بسياري از توليد كنندگان كالا و عرضه كنندگان خدمات درصدي از سود خود را براي تبليغات صرف مي‌كنند اما در اين ميان انتخاب روش تبليغاتي مناسب كه با صرف پايين‌ترين هزينه، بهترين نتيجه را بدهد اهميت بسياري دارد. (اطلاعات بيشتر در خصوص تبليغات اينترنتي از ويكي پديا)

تبليغات اينترنتي بازاريابي آنلاينروش‌هاي تبليغاتي در تجارت الكترونيك كه عمدتاً مبتني بر تبليغات اينترنتي است با توجه به استفاده از تكنولوژي‌هاي روز دنيا هزينه بسيار پايين‌تري را متوجه تبليغ دهندگان مي‌كند از طرفي هم با گسترش جامعه مجازي و كاربران اينترنت بازار هدف بسيار بزرگي را شامل مي‌شود كه مي‌تواند موفقيت تبليغات را رقم بزند.

استفاده از تبليغات اينترنتي بدليل ارزان بودن ماندگاري زياد و فراگير بودن آن، همزمان با رشد ابزارهاي اطلاع رساني و روابط عمومي، رو به گسترش است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

خدمات تبليغات در اينترنت

تبليغات در وبلاگ‌ها (۳۸ سرويس دهنده) ۵۰٫۰۰۰ تومان
تبليغات در نيازمندي‌هاي اينترنتي (۲۷۱ نيازمندي) ۲۰۰٫۰۰۰ تومان
تبليغات در شبكه هاي اجتماعي (۵۶۰ شبكه) ۵۰٫۰۰۰ تومان
تبليغات در فروم‌ها (۴۰ انجمن) ۵۰٫۰۰۰ تومان
ارسال فايل تبليغاتي ۵۰٫۰۰۰ تومان
تبليغات كليكي (بنر تبليغاتي) تماس بگيريد
تبليغات در موتورهاي جستجو تماس بگيريد

تبليغات هدفمند (بازاريابي مستقيم)

بازاريابي مستقيم نوعي از بازاريابي است كه مستقيماً با مشتري مشكوك ارتباط برقرار مي‌شود. در اين روش، افرادي كه بازاريابي مي‌شوند مستقيماً از بازار هدف انتخاب مي‌شوند. نقطه مقابل بازاريابي مستقيم، بازاريابي غير مستقيم نام گرفته‌است، در اين نوع از بازاريابي به صورت غير مستقيم سعي در جذب مشتري مي‌شود. مانند تبليغات بيلبوردي كه در فضاهاي عمومي انجام مي‌شود. بازاريابي مستقيم قابل اندازه گيري بوده و قابليت پيگيري دارد، به اين مفهموم كه مي توان درصد موفقيت بازاريابي را مشخص نمود. به عنوان نمونه: با تقسيم افرادي كه بازاريابي شده‌اند به افرادي كه مراجعه كرده‌اند، درصد موفقيت بازاريابي را تعيين كرد. اطلاعات بيشتر در خصوص تبليغات هدفمند از ويكي پديا.

تبليغات هدفمند بازاريابي مستقيماين نوع
برچسب: ،
ادامه مطلب

امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ آذر ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۲۲:۲۶ توسط:ولقان حسيني موضوع:

كفپوش اپوكسي و پلي يورتان

محصولات و خدمات

كفپوش اپوكسي و پلي يورتان، رنگ صنعتي و ساختماني، عايق رطوبتي، محافظ نما و جلا، چسب و گروت، كاهگل مصنوعي، سنگ انعطاف پذير و ...

محافظ نما و جلا

محافظ نما و جلا

شامل محافظ نما پايه حلالي براق و مات، محافظ نما پايه آب، رزين جلا، محافظ نماي اپوكسي، محافظ نماي پلي يورتان، رزين نانو نامريي و …

انواع عايق هاي رطوبتي

عايق رطوبتي

اعم از عايق سفيد رطوبتي بام، عايق استخري آبي، نانو عايق پايه آب سيليكوني، عايق پايه سيماني، عايق پلي يورتان بام و استخر و …

رنگ صنعتي و ساختماني

رنگ‌هاي صنعتي و ساختماني

انواع رنگ با كاربرد صنعتي اعم از رنگ اپوكسي پايه حلالي، رنگ اپوكسي زينك ريچ، رنگ پلي اورتان و رنگهاي دكوراتيو بسيار متنوع اكريليك پايه آب و …

كفپوش اپوكسي و پلي يورتان

كفپوش اپوكسي و پلي يورتان

كفپوش پاركينگ، كفپوش صنعتي پلي يورتان، اپوكسي گرانيت، كف‌پوش آنتي استاتيك، بهداشتي و بيمارستاني، كفپوش فضاي باز ورزشي و سالني و …

طراحي و اجراي آبنما

طراحي و اجراي آبنما

اجراي آبنماي قابل حمل، ديواري و سبك، آبنماي ثابت و طراحي انواع آب نماهاي مدرن براي ويلا، سفره خانه، مجتمع‌هاي مسكوني و تجاري و …

كاهگل مصنوعي (كاهرنگ)

كاهگل مصنوعي (كاهرنگ)

كاهگل مصنوعي، پليمري است كه پس از خشك شدن ظاهري كاملا شبيه كاهگل طبيعي دارد. جايگزين عالي براي سيمگل و كاهگل سنتي است.

ورق سنگ انعطاف پذير

ورق سنگ انعطاف پذير

از سنگ طبيعي كه با لايه‌اي از پارچه فايبرگلاس و رزين تقويت شده توليد مي‌شود، بسيار نازك، انعطاف پذير و شكل پذير است و نور از آن عبور مي‌كند.

چسب و گروت

چسب و گروت

چسب سنگ، سراميك، بتن و كفپوش، چسب ترميم چدن، فولاد، لاستيك و بتن، رزين اپوكسي، چسب آناروبيك، چسب الكترونيكي، گروت سيماني، گروت اپوكسي و …

كفپوش اپوكسي و پلي يورتان

كفپوش پاركينگ، كفپوش صنعتي پلي يورتان، اپوكسي گرانيت، كف‌پوش آنتي استاتيك، بهداشتي و بيمارستاني، كفپوش فضاي باز ورزشي و سالني و …

كفپوش اپوكسي گرانيت

كفپوش اپوكسي گرانيت

كفپوش اپوكسي گرانيت مناسب سطوح مختلف مسكوني، تجاري، مراكز خريد، اماكن توريستي، هتل‌ها، رستوران‌ها، سالن‌ پذيرايي، آمفي‌تئاتر تئاتر، سينما و … جايگزين مناسب براي كف‌پوش‌هاي PVC، پاركت، سنگ، گرانيت و سراميك است.

تنوع طرح‌هاي گرانيت، بصورت مايع يكپارچه و بدون درز قابل اجراست. مقاوم در برابر سايش، خش و ضد لغزندگي و داراي سطحي شيشه اي. قابل شستشو، نظافت آسان و تنوع رنگ بالا. قابل اجرا روي سيمان، بتون، سنگ، سراميك، كاشي، پاركت و … اطلاعات بيشتر درباره كفپوش اپوكسي گرانيت

كفپوش ورزشي

كفپوش ورزشي و سالني

كفپوش ورزشي پلي يورتان مناسب براي پوشش كف محيط‌هاي ورزشي و گزينه اول در فضاهاي باز و سالن فوتسال، واليبال، بسكتبال، تنيس و حتي باشگاه بدنسازي است.

جلوگيري از آسيب و لغزش به دليل اصطكاك و گيرايي سطح، زيبا، براق، قابل شستشو، بدون نياز به درز انبساط، عدم جذب آلودگي محيطي، امكان خط كشي و طراحي روي كفپوش، قابل اجرا روي تمامي سطوح، مقاوم به مواد شيميايي و شويندها، تعمير و نگهداري آسان و ارزان. مقاوم به شرايط جوي. اطلاعات بيشتر درباره كفپوش پلي يورتان ورزشي

كفپوش پاركينگ

كفپوش پاركينگ

كفپوشي مناسب براي پاركينگ خانه، پاركينگ عمومي و رمپ پاركينگ از رزين اپوكسي يا رزين پلي يورتان.

سبك، تنوع رنگ و امكان خط كشي و علائم راهنمايي، مقاومت شيميايي و مكانيكي بالا، عدم جرم پذيري و تميزشوندگي عالي، عدم ترك خوردگي، سرعت بالاي اجرا در محل، يكپارچه و بدون درز، عمر طولاني و ضمانت دراز مدت، ضد لغزندگي و سر خوردن در عين براقيت، عايق صوتي، رطوبتي و عايق حرارتي (ضد حريق)، اجرا روي تمام سطح بتني، فلزي، موزاييك، آسفالت، چوب، سنگ و … اطلاعات بيشتر درباره كفپوش پاركينگ

كفپوش اپوكسي صنعتي

كفپوش اپوكسي صنعتي

كفپوش اپوكسي مناسب براي سطوح صنعتي و توليدي، صنايع شيميايي، پتروشيمي، دارويي، بيمارستاني، بسته بندي، نظامي، كشتارگاه‌، الكترونيك و مخابرات، انبار و سردخانه، مراكز آموزشي و آزمايشگاهي و …

مقاومت شيميايي، سايشي و مكانيكي بالا، اجراي سريع در محل، تميز شوندگي بالا، مقاوم به خوردگي و تغييرات دمايي، چسبندگي عالي، عدم نفوذ آب، روغن و …، تنوع رنگ و طرح، سبك و كم حجم بوده و از ايجاد هرگونه گرد و غبار جلوگيري مي‌كند. اطلاعات بيشتر درباره كفپوش اپوكسي صنعتي

كفپوش پلي يورتان صنعتي

كفپوش پلي يورتان صنعتي

كفپوش صنعتي پلي يورتان مناسب جهت پوشش كف، ديواره و سقف نواحي بتني تحت تنش، لرزش، ضربه و … خواص كفپوش اپوكسي را دارد بعلاوه از مقاومت نوري و سايشي بالاتري برخوردار است لذا بيشتر مناسب فضاي باز است.

مقاومت مكانيكي، شيميايي و سايشي، جذب نيروي جذبه، مقاوم به UV، انعطاف پذير، چسبندگي فوق العاده روي سطوح، مقاوم به تغييرات دما و آتش، عدم جذب آلودگي، تميز شوندگي آسان، امكان خط كشي و نگهداري و تعمير بسيار ارزان و ساده. اطلاعات بيشتر درباره كفپوش پلي يورتان صنعتي

كفپوش اپوكسي بهداشتي

كفپوش اپوكسي بهداشتي

كفپوش اپوكسي آنتي باكتريال يا بهداشتي معمولاٌ در صنايع دارو سازي، بيمارستان‌ها (اتاقها و راهروها)، سالنهاي كنفرانس، اتاق تميز و … استفاده مي‌شود.

يكپارچه و بدون درز است تا به محل رشد باكتري و ميكروب تبديل نشود. چسبندگي عالي روي سطوح، مقاوم به مواد شيميايي و شوينده‌ها، حرارت و اشتعال، قارچ و باكتري، نظافت آسان بدون نياز به مواد پاك كننده صنعتي مانند وايتكس و جوهرنمك و … نگهداري آسان و ارزان، امكان خط كشي و طراحي روي كفپوش. اطلاعات بيشتر درباره كفپوش اپوكسي بهداشتي

كفپوش اپوكسي آنتي استاتيك

كفپوش اپوكسي آنتي استاتيك

كف‌پوش اپوكسي آنتي الكترو استاتيك مناسب مراكز كنترل، اتاق كامپيوتر، آزمايشگاه الكترونيك و اندازه گيري دقيق، صنايع نظامي، صنايع مخابراتي، الكترونيكي، رنگ سازي، خودرو سازي و ساير صنايع حساس به بار الكتريسته ساكن.

مهمترين ويژگي آن كانداكتيو يا رساناي جريان الكتريسيته، مقاومت شيميايي بالا، عدم جرم پذيري، آنتي باكتريال، طول عمر بالا، سرعت بالاي اجرا در محل، تنوع رنگ، نظافت آسان، مقاومت مكانيكي و عدم ترك خوردگي در كنار قيمت مناسب مي‌باشد. اطلاعات بيشتر درباره كفپوش اپوكسي آنتي استاتيك

رنگ صنعتي و ساختماني

انواع رنگ با كاربرد صنعتي اعم از رنگ اپوكسي پايه حلالي، رنگ اپوكسي زينك ريچ، رنگ پلي اورتان و رنگهاي دكوراتيو بسيار متنوع اكريليك پايه آب و …

رنگ اپوكسي زينك ريچ

رنگ اپوكسي زينك ريچ

جهت رنگ آميزي سازه‌هاي فلزي، زيرسازي پوششها و رنگها، سطوح خارجي مخازن و لوله‌ها در محيط صنعتي و دريايي، بدنه و عرشه كشتي، تأسيسات تصفيه فاضلاب و فرآيندهاي شيميايي، سكوهاي فراساحلي و …

لايه سختي بر روي فلز ايجاد ميكند كه داراي خاصيت ضد خوردگي بالاست،  مقاومت و پايداري بر اساس سيستم حفاظت كاتديك صورت مي‌گيرد. اطلاعات بيشتر درباره رنگ اپوكسي زينك ريچ

رنگ پلي يورتان

رنگ پلي اورتان

رنگ پلي يورتان به عنوان رنگ رويه جهت رنگ آميزي ماشين آلات صنعتي، قطعات خودرو، سازه‌هاي فلزي، سطوح خارجي مخازن، لوله‌هاي انتقال نفت و گاز، نيروگاه‌ها، سكو، اسكله نفتي و بنادر كاربرد دارد.

مقاومت شيميايي و سايشي، ضربه پذير، مقاوم به نور خورشيد. روي سطوح مختلف بخصوص آلومينيوم و گالوانيزه چسبندگي بهتري نسبت به رنگ اپوكسي دارد. اطلاعات بيشتر درباره رنگ پلي يورتان

رنگ اپوكسي

رنگ اپوكسي

رنگ اپوكسي در صنايع خودرويي و قطعه سازي، كاشي، صنايع شيميايي، غذايي و دارويي، بسته بندي، پتروشيمي و پالايشگاه، نيروگاه، صنايع هوايي و نظامي و … كاربرد دارد.

مقاومت به ضربه و سايش، ضدآب، عدم ايجاد گردوغبار، ضد خوردگي، مقاوم به اسيدها، بازها و حلال‌ها، انعطاف پذير و با عمر بالا. مقاوم به شرايط جوي، رطوبت و دما. چسبندگي عالي بر روي سطوح مختلف. اطلاعات بيشتر درباره رنگ اپوكسي

رنگ اكريليك

رنگ اكريليك

رنگ اكريليك پايه آب نسل جديدي از رنگهاي ساختماني است كه با توجه به مسائل زيست محيطي و عدم استفاده از حلالهاي آلي و مواد مضر و قابليت شستشو، كاربردشان رو به افزايش است. جايگزين مناسب رنگهاي روغني.

رنگ آكريليك پايه آب نما، مناسب سطوح گچ، بتن، سيمان، ايرانيت، آردواز و … با مقاومت قليايي، غبارگريز، آبگريز، مقاومت جوي و پوشش دهي فوق العاده. اطلاعات بيشتر درباره رنگ اكريليك

عايق رطوبتي

اعم از عايق سفيد رطوبتي بام، عايق استخري آبي، نانو عايق پايه آب سيليكوني، عايق پايه سيماني، عايق پلي يورتان بام و استخر و …

عايق پلي يورتان بام و استخر

عايق پلي يورتان بام و استخر

عايق پلي يورتان بام و استخر در ساخت بام سبز (Roof Garden)، استخرهاي سيماني و كاشي شده كه آب بند نيستند. ساختمان‌هاي تجاري و مسكوني، مجتمع صنعتي، هتل، ايجاد فضاي سبز در تراس، بام و ديوار كاربرد دارد. عايق پلي يورتان در رنگ‌هاي آبي، سفيد شيري، كرم و طوسي و … توليد مي‌شود.

انعطاف پذير، چسبندگي بالا، مقاوم به سرماي شديد و اشعه UV، ضدآب و ضد ريشه با قابليت كشساني و طول عمر بالا. اطلاعات بيشتر درباره عايق پلي يورتان بام و استخر

عايق استخر

عايق استخر

عايق استخري آبي جهت رنگ آميزي مخازن آب شرب، نماي بنا و نشت گيري كليه سطوح. بهترين جايگزين ايزوگام، رنگ استخري و …

غير آتش‌زا، غير سمي، بهداشتي، چسبندگي عالي. انعطاف پذير و ارتجاعي، حفظ يكپارچگي در هر دمايي، مقاوم به UV، حفظ كيفيت و رنگ، عدم نفوذ پذيري و جذب گرد غبار و آلودگي، مقاوم به مواد شيميايي محيطي و گازهاي موجود در جو. تعمير و نگهداري آسان و ارزان. اطلاعات بيشتر درباره عايق استخري

عايق سفيد بام

عايق سفيد بام

ايزولاسيون و عايق بام، سرويس بهداشتي، حمام، فونداسيون، پوشش ديوارهاي غربي و نماي ساختمان، سقف شيب دار. جايگزين مطمئن قيرگوني و ايزوگام.

غير آتش‌زا، بهداشتي، چسبندگي عالي حتي سطوح شيب‌دار و قائم. انعطاف پذير و ارتجاعي. انعكاس نور و گرماي خورشيد، مقاوم به UV و ممانعت از هدر رفتن انرژي. حفظ كيفيت و رنگ، عدم جذب آلودگي، مقاوم به مواد شيميايي محيطي و گازهاي جو. تعمير و نگهداري آسان. اطلاعات بيشتر درباره عايق سفيد بام

نانو عايق پايه آب سيليكوني

نانو عايق سيليكوني مناسب جهت محافظت، آببندي و افزايش عمر سطوح نفوذپذير همچون آجر، كچ، سنگ و كاهگل. كاملا عايق و مقاوم به رطوبت، طول عمر بسيار بالا بدون تغيير رنگ و خواص، سطح چرب و ضدغبار. اطلاعات بيشتر درباره نانو عايق پايه آب سيليكوني

عايق پايه سيماني

عايق سيماني از عوامل تخريب بتن: دي اكسيد و مواد مضر هيدروكربني موجود در جو، كلر كه بسيار خورنده است و آب كه علاوه بر نفوذ باعث تخريب بتن مي‌شود، جلوگيري مي‌كند. قابل اعمال روي سطوح نمناك، بهداشتي، مقاوم به شرايط جوي و UV، غير آتشزا، عمر بالا و ضد سايش. اطلاعات بيشتر درباره عايق پايه سيماني

محافظ نما و جلا

شامل محافظ نما پايه حلالي براق و مات، محافظ نما پايه آب، رزين جلا، محافظ نماي اپوكسي، محافظ نماي پلي يورتان، رزين نانو نامريي و …

رزين جلاي نانو

رزين جلاي نانو براي پوشش سنگ ساختماني جهت جلوگيري از جرم گرفتن و چرك شدن و آشكار سازي بافت و رگه‌هاي سنگ، آجر تزئيني، سطوح بتني و سيماني، سطوح چوبي بخصوص در ضدآب كردن درب چوبي كاربرد دارد.

ضد جلبك و قارچ، افزايش مقاومت شيميايي و فرسايشي، جلوگيري از زردي. مقاوم به UV. اطلاعات بيشتر درباره رزين جلاي نانو

محافظ نماي اپوكسي

محافظ نماي اپوكسي به عنوان جلا و جهت محفاظت از نما روي سطوح آجري، سيماني، سنگي، فلزي و بالاخص محيط‌هاي دور از نور خورشيد به كار ميرود.

مقاوم به راديواكتيو و آلودگي‌هاي جوي، جلوگيري از زردي و كثيف شدن نما، نظافت آسان حتي با بارش باران، مقاومت شيميايي، جلوگيري از فرسايش. چسبندگي و جلاي عالي. اطلاعات بيشتر درباره محافظ نماي اپوكسي

محافظ نما

محافظ نما پايه حلالي جهت حفاظت از نما، حفاظت از آثار باستاني در مقابل عوامل جوي، ايجاد نفوذ ناپذيرسازي سطوح بتني، سنگي، آجري، گچي و … كاربرد دارد.

مقاوم به UV، جلوگيري از كثيفي و زردي، نظافت آسان حتي با بارش باران، تقويت در برابر فرسايش. چسبندگي و جلاي عالي. مقاومت شيميايي، اجرا در هر دمايي. اطلاعات بيشتر درباره محافظ نما پايه آب

رزين نانو نامريي

رزين نانو سيليكون نامريي براي جلوگيري از جرم پذيري سطح ديوار به كار ميرود. قابل استفاده روي آجر، بتن و سيمان، فوم بتن، سمنت بورد، نماي مينرال و بايراميكس، رنگ نما و نماي كنيتكس، مواد معدني سنگ هاي طبيعي و مصنوعي و … است.

ضد آب، مقاوم به قليا، غبار و دوده. قابليت امكان اجرا روي سطوح نمناك. بدون درخشندگي. اطلاعات بيشتر درباره رزين نانو نامريي

محافظ نماي پلي يورتان

محافظ نماي پلي يورتان به عنوان جلا روي سطوح آجري، سيماني، سنگي، فلزي و بالاخص محيط‌هاي در معرض نور خورشيد و حتي سطوح غوطه‌ور در آب به كار ميرود.

مقاوم به نور خورشيد، جلوگيري از زردي و كثيف شدن نما، نظافت آسان حتي با بارش باران، مقاومت شيميايي، جلوگيري از فرسايش. چسبندگي و جلاي عالي. اطلاعات بيشتر درباره محافظ نماي پولي يورتان

محافظ نما پايه آب

محافظ نما پايه آب جهت حفاظت از نما، حفاظت از آثار باستاني در مقابل عوامل جوي، ايجاد نفوذ ناپذيرسازي سطوح بتني، سنگي، آجري، گچي و … كاربرد دارد.

بدون نياز به حلال، بدون بو، امكان اجرا روي سطوح نمناك، مقاوم به UV، جلوگيري از كثيفي و زردي، نظافت آسان حتي با بارش باران، تقويت در برابر فرسايش. قيمت مناسب. اطلاعات بيشتر درباره محافظ نما پايه آب

چسب و گروت

چسب سنگ، سراميك، بتن و كفپوش، چسب ترميم چدن، فولاد، لاستيك و بتن، رزين اپوكسي، چسب آناروبيك، چسب الكترونيكي، گروت سيماني، گروت اپوكسي و ...

چسب سنگ اپوكسي

چسب سنگ اپوكسي براي چسباندن قطعات سنگي در صنايع، ساختمان سازي و نماكاري به كار مي‌رود و قدرت بالاتري نسبت به چسب سنگ پلي استر دارد. اطلاعات بيشتر درباره چسب سنگ اپوكسي

چسب كفپوش

چسب كفپوش وينيفلكس مايع سفيد مناسب براي چسباندن انواع رول و كفپوش PVC با چسبندگي بالاتر و ضد آب كه به راحتي روي كليه سطوح قابل اجرا است. اطلاعات بيشتر درباره چسب كفپوش تايل و رولي PVC

خمير كاشت ميلگرد

خمير كاشت ميلگرد اپوكسي (چسب انكور بولت يا انكر بولت) قابليت چسبندگي بالايي دارد و براي كاشت يا اتصال مجدد ميلگرد در ديوار و سقف سازه بتني كاربرد دارد. اطلاعات بيشتر درباره خمير كاشت ميلگرد

چسب كاشت چشم گربه اي

چسب چشم گربه‌اي يا چسب ترافيكي اپوكسي چسبندگي قويتري نسبت به چسب پلي استر دارد. مناسب براي چسباندن انواع چشم گربه اي ترافيكي بروي آسفالت. اطلاعات بيشتر درباره چسب كاشت چشم گربه اي

چسب سراميك

چسب سراميك كاربايد اپوكسي جهت تعمير و پوشش قطعاتي كه سيالات خورنده در آنها جريان دارند. سوپاپ، واترپمپ، مخزن آب، توربين، دماغه و موج شكن كشتي و … اطلاعات بيشتر درباره چسبهاي ترميمي

چسب ترميم چدن و فولاد

چسب سوپرمتال جهت ترميم ترك و خوردگي قطعات فلزي و چدني، بازسازي ترك لوله، درز مخازن، خوردگي شافت، بلبرينگ، ياطاقان. قابل سنگ خوردن و تراش. اطلاعات بيشتر درباره چسبهاي ترميمي

چسب بتن آب بندي

چسب بتن آب بندي مايع غليظ پليمري است كه براي افزايش چسبندگي بتن و ملات جديد به بتن و ملات قديمي و نيز كاهش نفوذ پذيري رطوبت استفاده مي‌شود. اطلاعات بيشتر درباره چسب بتن آب بندي

پودر ترميم بتون

ترميم كننده بتن، برچسب: ،
ادامه مطلب

امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ آذر ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۲۲:۰۷ توسط:ولقان حسيني موضوع:

IRAN HFC راه اندازي كافي شاپ و فست فود و رستوران گروه فوق تخصصي راه ا

 

پورتال جامع صنعت گردشگري و رستوران

فودگاه در جهت توسعه شبكه اطلاع رساني بين تامين كنندگان و مصرف كنندگان فست فود، كافي شاپ، رستوران و هتل در حوزه فروش تجهيزات نو و كار كرده، واگذاري و اجاره مجموعه ها، استخدام و ساير نيازهاي اين صنعت، همچنين آموزش، مشاوره، ارائه اطلاعات مفيد شامل اخبار و مقالات، رسپي مخصوص كافي شاپ، رستوران و فست فود، ارائه تخفيف گروهي، خريد و فروش مواد مصرفي راه اندازي شده است.

 
 

دايركتوري فودگاه

راهنماي فست فود، كافي شاپ و رستوران‌هاي كشور شامل تهيه غذا، كيترينگ، رستوران آسيايي، ايتاليايي، ايراني، تركي، چيني، عربي، فرانسوي، گيلكي، مكزيكي، هندي، غذاهاي دريايي، گياهي، سفره‌خانه و ... دايركتوري فودگاه

نيازمندي فودگاه

نيازمندي‌هاي صنعت فست فود، كافي شاپ و رستوران كشور شامل آگهي نيازهاي مرتبط با خدمات راه اندازي، تجهيزات، لوازم نو و دست دوم، كار، سرمايه، شراكت، استخدام، خريد و فروش، اجاره، واگذاري و ... نيازمندي فودگاه

رسپي‌هاي فودگاه

معرفي، رسپي و آموزش دسر، غذا، پيش غذا و نوشيدني‌هاي مختلف شامل دستور غذاهاي مخصوص رستوران، انواع نوشيدني‌هاي كافي شاپي، غذاهاي فست فودي و ... با امكان جستجو بين صدها رسپي پرطرفدار. رسپي‌هاي فودگاه

اخبار و مقالات

اخبار و مقالات مفيد، مرتبط با راه اندازي، تجهيزات و دكوراسيون، تبليغات و برندسازي، طراحي و محتواي منوي غذا، شيوه هاي مديريت و بازاريابي در صنعت فست فود، كافي شاپ، رستوران، گردشگري و ... اخبار و مقالات

تخفيف گروهي

ارائه كوپن تخفيف گروهي فست فودها، رستورانها، كافي شاپ و ساير مجموعه‌هاي فعال در صنعت رستوران و گردشگري از سراسر كشور. امكان انتخاب از ميان انواع غذاها، دسر و نوشيدني‌ها براساس منو و ... تخفيف گروهي

مهندس عباس حسيني

گروه فوق تخصصي راه اندازي فست فود و تجهيزات كافي شاپ حسيني (IRANHFC)

گروه فوق تخصصي راه اندازي فست فود و تجهيزات كافي شاپ حسيني (IRANHFC) پيشرو در ارائه خدمات متنوع و حرفه اي در عرصه تجهيزات فست فود و كافي شاپ مي باشد. به طور كلي تمامي مواردي كه براي راه اندازي فست فود، كافي شاپ و رستوران ايتاليايي بايد مورد توجه قرار گيرد توسط گروه اجرا مي گردد. اين گروه با توجه به چشم انداز تهيه شده توسط مديريت ارشد سازمان (مهندس حسيني) صرفا مشاور و مجري در راه اندازي فست فود و كافي شاپ، رستوران ايتاليايي و ارگانيك مي باشد. جهت كسب اطلاعات بيشتر به سايت "گروه فوق تخصصي راه اندازي فست فود و تجهيزات كافي شاپ حسيني (IRANHFC)"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

آدرس:
تهران بزرگراه رسالت، خيابان بني هاشم، كوچه طبري برج ارغوان، ط ۴، واحد ۳۶

اطلاعات تماس:
ايميل: Info@Foodgah.Com
تلفن همراه: ۰۹۱۲۶۰۱۱۹۳۷
تلفكس: ۰۲۱۲۲۳۲۹۴۲۷

 • مشاوره و راه اندازي فست فود و كافي شاپ
 • طراحي دكوراسيون فست فود و كافي شاپ
 • خريد، نصب و پشتيباني از تجهيزات مورد نياز
 • مشاوره و سياست گذاري تبليغات و فروش
 • خريد و فروش برند فست فود و كافي شاپ
 • برندينگ فست فود و كافي شاپ
 • آموزش پرسنل و تامين نيروي مورد نياز
 • تامين مواد اوليه فست فود و كافي شاپ
 • طراحي حرفه اي منوي رستوران و فست فود
 • مشاوره كيفي و ارائه طرح هاي خلاقانه

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ آذر ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۲۱:۴۱ توسط:ولقان حسيني موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ]


خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر